جورج فلوید اعتراض به کوچکتر عمدتا سفید شهرهای

OMAHA, Neb. – Norfolk, نبراسکا است که آرام و محافظه کار و عمدتا سفید شهر 24,000 مردم که در تظاهرات عمومی نادر هستند به جز تجمع سالانه برابر سقط جنین. به طوری که حدود 300 نفر جمع آوری شده در یک خیابان شلوغ گوشه آخر هفته گذشته به صدای خشم و انزجار خود را در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ساکنان در زمان اطلاع.

این تجمع صلح آمیز بود اما واقعیت آن اتفاق افتاد در تمام نشان می دهد تا چه حد این جنبش در اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض گسترش یافته است سوخت توسط رسانه های اجتماعی و مداوم اما کمتر قابل مشاهده نژادپرستی است که اقلیت ها می گویند که آنها تجربه در شهرهای کوچک.

“این مهم را به انجام آن به خصوص در وسط نبراسکا” گفت: تجمع سازمان ادواردو مرا که زندگی در یک شهر همسایه. “ما می رویم به صبر کردن برای یک خشونت پلیس حادثه اتفاق می افتد در اینجا ؟ ما نباید منتظر وجود دارد به یک زندگی گرفته شده است.”

در حالی که تظاهرات در شهرستانها عمده در سراسر کشور باید برداشت سرفصل زندگی مردم در کوچکتر و متوسط شهرستانها نیز مطرح شده صدای خود را به تماس برای تغییر. برخی از کسانی که در تظاهرات های خشونت تبدیل شد.

در شهرستان Sioux, آیووا — جمعیت 83,000 — پنج افسران مجروح شدند در رویارویی با معترضان و چند تیم ماشین آسیب دیده بودند. ماموران با استفاده از اسپری فلفل در جمعیت پس از برخی از آنها حلیم افسران با سنگ.

یک رالی در گرند آیلند نبراسکا به خود جلب کرد بیش از 100 نفر به راهپیمایی در همبستگی با فعالان عدالت اجتماعی. مقامات گزارش دادند که مشکل را در یک ماشین در حال عبور اسپری معترضان با بدبوی مایع که ممکن است ادرار. اعتراض در شهر 51,000 مردم بود و در غیر این صورت صلح آمیز است.

مقامات محلی در فارمینگتون, New Mexico, شگفت زده شدند هنگامی که 250 معترضان نشان داد تا برای یک تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل یک مرکز. شهر 44,000 نشسته در مرز ملت ناواهو و تظاهرات جذب اعضای جنبش سرخپوستان آمریکایی و دیگر فعالان.

“آن بزرگتر از ما انتظار می رود گفت:” نیکول براون فارمینگتون اداره پلیس اطلاعات عمومی افسر. “ما واقعا تا به حال بسیاری از تظاهرات بزرگ. بسیاری از (قبلی) کوچک بودند با شاید 50 نفر است.”

یک اعتراض سازمان یافته توسط رهبران کلیسا جلب متنوع جمعیت حدود 100 نفر به سالن شهرستان در رم ، این رویداد متمرکز خواستار عدالت برای فلوید و Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که در تعقیب و به ضرب گلوله در گرجستان در حالی که آهسته دویدن.

“به طور کلی ما تظاهرات شده اند بسیار مثبت” گفت: Kristi کنت شهرستان سخنگوی. “ما را دیده اند هر نوع خشونت و یا منفی در اطراف آنها را.”

شهردار جاش Moenning گفت: تظاهرات عمومی نادر در نورفولک, نبراسکا, اما که او می داند که چرا آنها را جمع آوری و ستایش او آنها را برای انجام این کار مسالمت آمیز است.

حتی اگر نورفولک نشده به هر حال قابل توجه درگیری بین اقلیت و پلیس Moenning گفت: بسیاری از غیر سفید ساکنان می گویند که آنها تجربه کرده ام نژادپرستی در جامعه است. فلوید را قتل دردناک یادآوری, او گفت:.

نبراسکا مسئولان مدرسه دیده می شود موارد متعددی در طول سال از طرفداران فریاد نژادپرستانه طعنه در دبیرستان رویدادهای ورزشی. دانشگاه نبراسکا در مواجهه برخی از انتقاد در سال 2018 برای اقدام در برابر یک دانش آموز که شناسایی خود را به عنوان یک ناسیونالیست. و در نورفولک, تنش های نژادی هایش در سال 2014 زمانی که ساکن وارد ژوئیه 4 رژه با outhouse نصب شده بر روی یک شناور با برچسب “ریاست جمهوری اوباما کتابخانه.”

“مانند هر جامعه بله ما سابقه نژادی و چالش ها” Moenning گفت. “من فکر می کنم بهترین راه ما می توانیم در مقابله با این چالش ها این است که به بحث در مورد آن را در راه صادق باشید و به دنبال ایجاد روابط.”

تظاهرات حتی در شهرهای کوچک بازتاب خشم نهفته بیش ضمنی و تبعیض مانند زمانی که افسران پلیس دیده بان اقلیت نزدیک گفت: Patrick Jones, یک دانشگاه نبراسکا-لینکلن تاریخچه مطالعات قومی و استاد. تیراندازی پلیس از دیگر مردان سیاه و سفید فقط آن را بدتر می کند, او گفت:.

“ما رسیده این نقطه اوج با جورج فلوید” جونز گفت. “نا امیدی ادامه داد: برای ساخت با هر حادثه و این شد جرقه. اما واقعا ریشه در یک مجموعه گسترده تر از بی عدالتی.”

این شهر کوچک و تظاهرات به عنوان جای شگفتی نیست به سینتیا ویلیس-اسقودا یک فعال حقوق مدنی و دانشگاه نبراسکا-لینکلن استاد روانشناسی است که به مطالعه اثرات تبعیض اقلیت ها. ویلیس-اسقودا گفت: رسانه های اجتماعی ساخته شده است آن را بسیار آسان تر برای انتشار و سازماندهی تظاهرات و coronavirus همه گیر شده است با بازی در یک نقش بیش از حد رانندگی تا بیکاری و اقتصادی اضطراب در میان اقلیت بودند و در حال حاضر تلاش مالی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“این است که اگر مردم در شهرهای بزرگ تنها کسانی هستند که متاثر شده اند,” او گفت:. تظاهرات “نه فقط در پاسخ به آنچه اتفاق افتاده نه فقط در جامعه فوری خود. آن را در پاسخ به آنچه اتفاق افتاده است در ایالات متحده به طور کلی.”

___

به دنبال اعطای Schulte در توییتر https://twitter.com/GrantSchulte

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>