ژن رینولدز یک بی پروایی هالیوود کارگردان و نویسنده آورده است که پوچ از جنگ به آمریکا اتاق نشیمن با “مشهد” و با استفاده از سخت درونی مدارس شهرستان از لس آنجلس به عنوان یک طرح برای “اتاق 222 درگذشت در سن 96.

یک کودک ستاره که شد بیشتر شیفته با طرف دیگر از دوربین به عنوان او مسن تر شدیم رینولدز درگذشت دوشنبه نارسایی قلبی در پراویدنس سنت جوزف مرکز پزشکی در Burbank هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا را تایید کرد.

در طول زندگی حرفه ای طولانی مدیر نیز تبدیل به لس آنجلس تایمز و به خصوص شهرستان میز, زمانی که او تنگ اوایل قسمت از “لو گرانت” محبوب نخست-زمان درام است که در آن اد Asner — به عنوان ناهنجار در عین حال در نهایت مهربان شهرستان editor — prowls اتاق خبر در داستانی لس آنجلس تریبون.

رینولدز گفت: بار است که تلویزیون تا به حال طولانی به تصویر کشیده روزنامه ها در یک مد ساده — سردبیران و مدیران cowering از خوانندگان خود را در حالی که خبرنگاران sleuthed راه خود را از طریق شهرستان بیشتر خصوصی چشم از واقعی روزنامه نگاران. رینولدز گفت که او به دنبال نشان می دهد که قلب و روح اين روزنامه آن newsroom نهایی اتاق انتظار برای یک هزار و داستان های مختلف.

تبلیغات

“لو گرانت” مانند “MASH” و “اتاق 222,” تا به حال برای غلبه بر منتقدان رأی فقیر و عصبی مدیران شبکه برای زنده ماندن. هر چند شد ضربه فراری با آخرین قسمت از “مش” طراحی بزرگترین مخاطبان برای یک قسمت در یک زمان نخست سری. و رینولدز برنده جایزه امی برای هر سه.

M.A.S.H.

اصلی بازیگران “مش.”

(روباه)

یوجین رینولدز Blumenthal متولد 4 آوریل سال 1923 در کلیولند. پدر او یک مبارزه تاجر مادر او یک مدل است. خانواده به دیترویت نقل مکان و در نهایت لس آنجلس به عنوان پدر خود به دنبال کار می کنند. رینولدز را شکست و به بازیگری به عنوان یک اضافی در “ما باند” کمدی, فیلم کوتاه و مطالعه درام در پاسادنا تاتر.

رینولدز قرارداد شد زمانی که او تنها 14 by Metro-Goldwin مایر به بازی بازی های جوانتر نسخه از بازیگران سرب در یک لیست طولانی از فیلم اغلب در صحنه های فلاش بک — Don Ameche به عنوان یک پسر در “گناهان انسان” یک جوان جیمی استوارت در “از قلب انسان” و یک پاینت اندازه رابرت تیلور در “جمعیت Roars.” خود را متقاعد حرفه ای هرگز به طور کامل شکوفه او پیوست دریایی ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است.

تبلیغات

زمانی که او مرخص شد, او تبدیل به کارگردانی کار بر روی “آلفرد هیچکاک ارائه” “من سه پسر” و “قهرمانان هوگان” که او گفت: بار تأکید خود نصب نگرانی که وجود دارد هیچ چیز — حتی زندگی در زمان جنگ — که شبکه های تلویزیونی نمی تواند بی اهمیت.

رینولدز در حال حاضر ملاقات موفقیت با “اتاق 222” که درگیر مسائل مانند حقوق مدنی جنبش فمینیسم و جنگ ویتنام از ديدگاه نوجوانان در شهر لس آنجلس هنگامی که از او پرسیده شد که به “مش.”

CBS بود به امید سرمایه گذاری در این موفقیت از برنده جایزه اسکار سال 1970 رابرت آلتمن فیلم به همین نام اما امیدوار به تحویل مخاطبان خود چیزی بیشتر خانواده پسند و خوش خیم.

رینولدز هر چند تصمیم گرفتند به چوب نزدیک به کمدی تاریکی آلتمن پیدا کرده بود در داستان یک گروه از پزشکان مستقر در تلفن همراه ارتش جراحی بیمارستان در نزدیکی خطوط مقدم جبهه در طول جنگ کره. هر چند مجموعه تلویزیونی راه اندازی شد و در طول جنگ کره نشان می دهد بسیار مورد جنگ ویتنام و شخصیت های آن بسیار شکنجه توخالی آلت در یک جنگ است که به آنها بی معنی به نظر می رسید.

رینولدز گفت که او به دنبال حساس به وحشت از مبارزه و شجاعت از پزشکان و سربازان در میدان جنگ اما احساس لازم را به تمرکز بر روی پوچی از آن همه است.

“آنها در وسط یک جنگ که در آن همه چیز طراحی شده است برای کشتن, اما آنها در کسب و کار قرار دادن این بدن دوباره با هم تنها به آنها فرستاده می شود .. که می شود مانند تنه زدن سنگ تا تپه تنها به رول کردن دوباره” رینولدز گفت: نویسنده David S. Reiss برای کتاب خود “M*A*S*H: منحصر به فرد در داخل داستان از تلویزیون محبوب ترین نشان می دهد.”

رینولدز در بر داشت نقلیه مناسب برای خود را ضد جنگ روایت در Alan Alda, یک بازیگر در حال ظهور آورده است که یک جهان خسته بدبینی به شخصیت او به تصویر کشیده بنیامین “Hawkeye” پیرس.

تبلیغات

هنوز هم قرار داده تا در برابر ABC “دنیای شگفت انگیز دیزنی” — 60 دقیقه از خانواده سالم — “مشهد” نزدیک به skidded کردن باند. رتبه های فقیر بودند, بررسی ولرم و مدیران شبکه حفظ.

اکراه, CBS, داد, نشان می دهد, فصل دوم, و آن را در زمان خاموش در 11 سال اجرا با پایان دادن نهایی دو ساعته قسمت که درو 105.9 میلیون بیننده.

Alda, Loretta Swit, هری مورگان مایک فارل و دیگران نشان می دهد همراهان گفت رینولدز قابل توجه بود برای دعوت از بازیگران به اسکریپت-نوشتن فرایند ترغیب آنها به شرکت در توسعه و گسترش شخصیت خود را.

“ژن را به ما از طریق اسکریپت صفحه به صفحه برای دیدن اگر هر کسی هر گونه سوال و یا پیشنهادات” فارل گفت: در مصاحبه با خبرنگار هالیوود. “من فکر می کردم این افراد می خواهیم به شنیدن از بازیگران مورد اسکریپت ؟ اوه خدای من من در بهشت هستم.”

در طول زندگی حرفه ای خود رینولدز بود و نامزد دریافت 22 جایزه امی برنده شش بار. او دو بار به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا است.

او جان سالم به در با همسر ساله و یک پسر اندرو.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im