شهردار اریک Garcetti پیوست رو فشار برای ساکنان به سایش پوشش صورت هنگامی که در عمومی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بحث شده است که افراد سالم نیست و نیاز به یک ماسک اگر آنها در حال کار در بهداشت و درمان یا مراقبت از فرد آلوده.

اما در روزهای اخیر CDC شده است وزن این که آیا به تغییر آن توصیه و تایید استفاده از ماسک های خانگی.

“من می توانم به شما بگویم که داده و این موضوع که آیا آن را به کمک [برای پیشگیری] است که به شدت مورد بررسی به عنوان ما صحبت می کنند” دکتر رابرت Redfield, CDC, مدیر, NPR گفت.

تبلیغات

Riverside County منتشر ماسک جدید راهنمایی سهشنبه پوشش چنین ضروری است که خرید مواد غذایی و پزشکی بازدیدکننده داشته است.

“این پوشش صورت نیست و باید به بیمارستان درجه اما نیاز به پوشش بینی و دهان. برای مثال bandannas پارچه ماسک و گردن گتر قابل قبول هستند. پارچه را پوشش می دهد و bandannas می تواند شسته شده و استفاده دوباره” شهرستان گفت.

مقامات گفت: توصیه این است که بر اساس دانش جدید در مورد کوروناویروس.

“هنگامی که وضعیت تغییرات rulebook تغییرات” دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر در بیانیه ای گفت. “ما در حال دیدن شماره های ما افزایش حتی زودتر از پیش بینی ما و این بدان معناست که استراتژی ما باید تغییر بیش از حد.”

تبلیغات

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در اخبار جلسه Garcetti گفت که او تا به حال شده است در انتظار مشاوره در ماسک از CDC اما با COVID-19 رای کنگره تصمیم گرفته بود به دیگر صبر کنید.

شهردار گفت: هر کس در انجام کارهای ضروری مانند خرید مواد غذایی باید پوشیدن در خانه غير پوشش صورت و یا حتی bandannas به عنوان مردم در کشورهای دیگر انجام داده اند.

“روشن, شما هنوز هم باید در خانه بماند. این نیست بهانه ای به ناگهان همه بیرون بروید” Garcetti گفت.

او افزود که مردم نباید استفاده پزشکی-درجه ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند و در مورد بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de