Gantz انتخاب شده برای تشکیل دولت نتانیاهو معتقد به ماندن PM بیش از Coronavirus اثرات

بزرگنمایی این تصویر

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر نزدیک تریبون سخنرانی از او در اورشلیم در روز شنبه گفت اسرائیل در رستوران ها و مکان های سرگرمی و بسته خواهد شد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او همچنین تشویق مردم برای رفتن به محل کار خود را مگر اینکه مطلقا لازم است. گلی Tibbon/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گلی Tibbon/AP

در یک عقب نشینی برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به رئیس جمهور گفت: او را به میانه بازنشسته ارتش Benny Gantz اولین فرصت به تلاش برای تشکیل یک دولت جدید پس از این ماه را بی نتیجه انتخابات است.

Gantz شنود گذاشته شد و پس از یک اکثریت 61 در مجلس 120 عضو مجلس گفت: رئیس جمهور رئوبن ریولین آنها حمایت Gantz بیش از نتانیاهو. یک ائتلاف احزاب عربی از جمله قاطعانه فلسطینی ملی جناح قاطعانه کمک نوک فلس با اتفاق آرا حمایت Gantz.

این به این معنا نیست Gantz به طور خودکار تبدیل شدن به اسرائیل است نخست وزیر بعدی, اما آن را به او می دهد 42 روز به تلاش برای تشکیل یک دولت است. بلافاصله آن را می دهد به او دست بالا را در مجلس به عنوان حزب خود در نظر پیشبرد قانون محرومیت نتانیاهو از تشکیل یک دولت جدید با توجه به فساد کیفرخواست علیه او.

نتانیاهو معتقد است که چالش coronavirus معنی او باقی می ماند. در یک صدای جیر جیر به او پیشنهاد Gantz دو گزینه برای شکستن بن بست سیاسی در اسرائیل: پیوستن به شش ماه اضطراری دولت با نتانیاهو در سر و یا یک دولت وحدت است که اجازه می دهد نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای دو سال قبل از Gantz طول می کشد.

Gantz می تواند سرنگون نتانیاهو با ایجاد یک دولت اقلیت وابسته به احزاب عربی, اما این امر می تواند یک ائتلاف ناپایدار خواهد بود و قرعه کشی مخالفت شدید از جناح راست نتانیاهو که خواستار احزاب عربی در ترور هواداران.

“در حالی که نخست وزیر نتانیاهو است که دست زدن به یک اقدام بی سابقه جهانی و بحران ملی در بیشتر مسئول و اندازه گیری, راه,” نتانیاهو و حزب لیکود در بیانیه ای گفت: “Gantz است عجله به یک دولت اقلیت وابسته به … ترور حامیان به جای پیوستن به یک ملی اضطراری دولت است که زندگی را نجات دهد.”

حدود 20 درصد از جمعیت اسرائیل را تشکیل می دهند شهروندان عرب فلسطینی در داخل مرزهای این کشور.

این ماه بی نتیجه انتخابات چپ نتانیاهو سیاسی آینده نامشخص اما coronavirus بحران ارائه برخی از کمک به نتانیاهو گفت: او فساد محاکمه به تعویق افتاد با توجه به اقدامات اضطراری گرفته در پاسخ به coronavirus نقشه کشی اتهامات از نتانیاهو رقبا که او استخراج شخصی و سیاسی به دست آوردن از بحران بهداشت و درمان.

نتانیاهو چهره اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد برای معاملات خود را با رسانه های مقتدر. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه برای افتتاح جلسه محاکمه اش اما یک پانل از قضات با تاخیر آن را به 24 مه با استناد به یک وضعیت اضطراری اعلام شده توسط سرپرست وزیر دادگستری.

وزیر دادگستری امیر Ohana های نتانیاهو وفادار ادعا کرد هیچ دخالت های سیاسی است. امانوئل ناخالص استاد بازنشسته حقوق در حیفا دانشگاه در اسرائیل گفت: در مصاحبه با NPR که به اعتقاد او coronavirus نگرانی شد یک دلیل مشروع برای به تاخیر انداختن محاکمه.

اما منتقدان مطرح ابرو به عنوان وزیر دادگستری هفته گذشته گسترش قدرت خود را قادر می سازد او را به توقف دادگاه به دلیل یک بحران بهداشتی و سپس در حدود ساعت 1 صبح یکشنبه با صدور یخ در غیر فوری جلسات دادگاه برای 24 ساعت است که موجب تمدید شود.

“تاخیر در محاکمه در این زمان ضرری ندارد بنیامین نتانیاهو و بقیه شما می توانید خودتان را درک” نوشت: دولت سابق دادستان Eran Shender در یک op-ed.

تاخیر در نتانیاهو شنوایی به دنبال محدودیت های جدید نتانیاهو تصویب برای مبارزه با گسترش coronavirus ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن مدارس و رستوران ها و مراکز سینما و ورزشگاه و غیر ضروری دیگر اماکن عمومی. اسرائیل همچنین ممنوعیت ورود به بسیاری از بازدید کنندگان خارجی و دستور داده است تا برخی از 30,000 اسرائیلی ها به خانه شده است. وجود دارد حدود 200 coronavirus موارد در کشور بیشتر آنها خفیف است.

نتانیاهو تحت اضافی انتقاد به دنبال استفاده از فن آوری نظارت برای پیگیری حامل ویروس یک حرکت است که تجاوز در اسرائیل حریم خصوصی. دولت روز یکشنبه تایید ردیابی اسرائیل coronavirus حامل تلفن همراه برای تعیین این که چه کسی ممکن است آنها را در تماس با آمده. “ما در میان اضطراری, اما این به این معنا نیست که تبدیل اسرائیل به یک نظارت دولت موجه است” گفت: Tehilla Shwartz Altshuler از غیر حزبی اسرائیل دموکراسی موسسه.

Gantz روز یکشنبه به نظر می رسد تمایلی به نتانیاهو به تاسیسات در دفتر بماند.

“نتانیاهو سعی نکنید به دستکاری شهروندان اسرائیل” Gantz توییتی. “اگر شما علاقه مند در unity به همین دلیل به تعویق انداختن محاکمه خود را در ساعت 1 صبح و ارسال یک اورژانس وحدت’ طرح به مطبوعات است.”

موشه یعلون نتانیاهو وزیر دفاع سابق تبدیل به رقیب سیاسی در Gantz آبی و سفید ائتلاف را متهم کرد که نتانیاهو از “طلبانه بهره گیری از تاج بحران به صورت شخصی و سیاسی نیاز به یک متهم قبل از محاکمه.”

در یک جداگانه جیر یعلون نوشت: “آبی و سفید نمی تواند یک شریک برای نابودی دموکراسی در کشور ما توسط یک متهم در حال فرار از دادگاه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme