از اردو به ناهار خوری: در اینجا این است که چگونه کارشناسان رای خطرات 14 فعالیت های تابستانی

Going to the beach

بزرگنمایی این تصویر

مردیت Miotke برای NPR

آن بوده است که حدود دو ماه از قرنطینه برای بسیاری از ما است. اصرار به خارج و لذت بردن از تابستان است. اما آنچه بی خطر است ؟ خواسته ما یک پانل از بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی برای رای دادن به خطر فعالیت های تابستانی از حیاط خلوت گردهمایی به یک روز در استخر, به اشتراک گذاری یک خانه تعطیلات با خانواده دیگر.

یک هشدار بزرگ: شخصی شما را در معرض خطر بستگی به سن و سلامت, شیوع این ویروس در منطقه شما و اقدامات شما را در طول هر یک از این فعالیت ها است. همچنین بسیاری از مناطق همچنان به محدود کردن فعالیت های شرح داده شده در اینجا پس از بررسی قوانین محلی خود را.

و وجود دارد هیچ چیز مانند یک صفر-خطر تفرج در حال حاضر. به عنوان متحده آغاز خواهد شد اجازه می دهد کسب و کار و مناطق عمومی به بازگشایی تصمیم گیری در مورد آنچه را امن خواهد بود تا به افراد است. این کمک می کند به فکر می کنم از طریق خطرات راه را کارشناسان انجام دهد.

“ما می تواند از فکر می کنم انتقال ریسک با یک عبارت ساده: زمان, فضا, مردم, جای,” توضیح می دهد که دکتر ویلیام میلر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

در اینجا خود قاعده کلی: بیشتر زمان شما صرف و نزدیک در فضا شما را به هر گونه آلوده مردم بالاتر خطر خود را. تعامل بیشتر با مردم را افزایش می دهد خود را در معرض خطر و داخلی اماکن در حال ریسک از خارج از منزل.

دکتر امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی خود مختصر: “همیشه را انتخاب کنید خارج از منزل بیش از داخلی همیشه در انتخاب پوشش و یا بیش از نه پوشش و همیشه را انتخاب کنید و فضای بیشتری برای مردم کمتر بیش از یک فضای کوچکتر.”

کارشناسان ما به اشتراک گذاشته افکار خود را از طریق تلفن و e-mail مصاحبه.

1. یک BYOB, حیاط خلوت, جمع آوری با یک دیگر خانواده: کم تا متوسط خطر

نشست بزرگ, هوای آزاد, منطقه تنها با یک گروه کوچک نیست بیش از حد مخاطره آمیز است. اما کارشناسان ما می گویند که ایمنی در اینجا بستگی دارد که شما را دعوت کنید و چه رفتار خود شده اند. “اگر شما یک گردهمایی با یکی دیگر خانواده [که] به دنبال اجتماعی فاصله این خواهد بود یک کم خطر فعالیت” می گوید: دکتر جودیت Guzman-Cottrill اطفال بیماری های عفونی متخصص در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم.

چه چیزی تغییر می کند ؟ برای کاهش خطر جلوگیری از به اشتراک گذاری مواد غذایی یا ظروف — آن را به یک BYO همه چیز ، دکتر اندرو Janowski اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس, یادداشت های خود غذا نیست, خطر, اما دست زدن به اشتراک گذاشته و یا ظروف ظروف می تواند باشد.

سازمان دیده بان برای نوشیدن می گوید: دکتر Abraar Karan یک پزشک و بهداشت عمومی محقق در دانشکده پزشکی هاروارد به عنوان آن می تواند مردم را درهم و برهم در مورد اجتماعی فاصله. آن را نیز افزایش می دهد شانس است که مردم می خواهند به استفاده از حمام خود را. “هنگامی که شما حرکت می کند به خانه با دیگران مشخصات خطر بالا می رود,” او می گوید.

برخی از کارشناسان نشان می دهد پوشیدن چهره, پوشش, اما Landon اشاره می کند که شما نمی توانید در واقع ماندن در حالی که نقاب خوردن و نوشیدن. او نشان می دهد یک جایگزین برای یک وعده غذایی می تواند یک حیاط خلوت چمن مسابقات: راه که “کودکان و نوجوانان می توانید بازی با هم, اما هنوز هم با ماسک خود را در.” آن می تواند سرگرم کننده برای grownups بیش از حد.

2: خوردن داخل خانه در یک رستوران: متوسط به بالا خطر

داخل سالن ناهار خوری “است که هنوز هم در میان ریسک چیزهایی که شما می توانید انجام دهید” Landon هشدار می دهد. مشکل این است که میلر می گوید “مردم تمایل به معطل در رستوران. بنابراین حتی اگر فاصله خوب است در طول مدت قرار گرفتن در معرض طولانی است.” همچنین او می گوید: صحبت کردن “به نظر می رسد منجر به برخی از انتشار ویروس.”

Karan اشاره می کند که یکی از شیوع بیماری در گوانگژو چین صورت گرفت در یک رستوران با پنجره ها و تهویه ضعیف و تهویه مطبوع به نظر می رسد که دمیده قطرات بین جداول.

Going to a restaurant

بزرگنمایی این تصویر

مردیت Miotke برای NPR

چه چیزی تغییر می کند ؟ Janowski می گوید خطر سطح بستگی دارد که چگونه به خوبی این رستوران اقتباس برای این بیماری همه گیر. از Eateries باید کاهش و فضای صندلی نیاز به سرور به پوشیدن ماسک و ارائه دسترسی آسان به دست شویی ایستگاه.

آنها همچنین باید با ارائه تک-استفاده از گزینه های برای چاشنی بنابراین شما لازم نیست که به لمس مشترک آنهایی که می گوید Janowski. و آنها باید همه خود خدمت مناطق مانند نوشابه چشمه یا بوفه جداول.

اگر شما به یک رستوران بروید دنبال صندلی در فضای باز. Landon می گوید او فقط می خواهم با اعضای خانواده خود به دلیل “من نمی خواهم که به من ماسک کردن در مجاورت نزدیک از یک دسته از افراد دیگر است.”

3. شرکت خدمات مذهبی در داخل خانه: در معرض خطر

عبادت خدمات شامل افراد مختلف خانواده ها با هم در داخل خانه برای یک زمان طولانی. “همه از مواد تشکیل دهنده وجود دارد بالقوه برای بسیاری از مردم آلوده شدن در مقدار کوتاه از زمان می گوید:” کیمبرلی قدرت, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. او با اشاره به شیوع بیماری های مربوط به کلیساها: در یکی از 35 از 92 افرادی که با حضور در یک روستایی آرکانزاس کلیسا توسعه COVID-19.

آواز — آیا از pews و یا گروه کر است — در معرض خطر چند کارشناسان با اشاره به یک مطالعه از یک گروه کر عمل در واشنگتن که در آن بیش از نیمی از شرکت کنندگان آلوده شد.

آنچه باعث تغییر خطر: اگر مردم مناسب اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و جلوگیری از آواز خواندن ممکن است به کاهش خطر Karan می گوید. همچنین جلوگیری از هر گونه مشترک عبادت موارد مانند hymnals, Janowski می افزاید.

خطر پایین می رود اگر مکان عبادت سازگار Guzman-Cottrill می گوید. “من اهل محله شروع به داشتن فرد خدمات در هفته گذشته,” او می گوید. کلیسا تا به حال پیشبرد علامت یو پی اس برای محدود کردن حضور 25 نفر. شرکت کنندگان لازم بود به سالم سایش پوشش صورت و نشستن حداقل شش فوت از هم جدا.

4. صرف روز در ساحل و یا استخر: کم خطر

به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید اقامت به لحاظ اجتماعی فاصله این می تواند بسیار امن فعالیت کارشناسان ما می گویند.

آب به خودی خود یک خطر نیست. “حجم خالص آب رقیق کردن ویروس, ساخت آب بسیار بعید است منبع عفونت می گوید:” Janowski.

چه چیزی تغییر می کند ؟ سوال کلیدی این است که چگونه نزدیک شما هستند به دیگران ؟ “شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما می توانید اقامت شش پا [یا چند] از هر کسی خارج از خود را تعیین شده ، می پرسد ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت در مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون.

سازمان دیده بان برای جمعیت در نقاط ورود و دستشویی و حمام. حفظ فاصله اجتماعی هر دو بر روی زمین و در آب.

Landon می گوید: بزرگترین نگرانی در مورد استخرها و سواحل است که کودکان و نوجوانان. در استخر “آنها را با همه” او می گوید. “اگر شما می خواهید می شود قادر به دیدن مادر بزرگ برای جمعه ناهار زیرا این چیزی است که واقعا مهم است به خانواده خود و سپس شما نمی خواهید بچه های خود را در حال اجرا در اطراف با افراد دیگر بچه ها.”

او می گوید: ساحل, بهتر است از یک استخر از نظر فضا. رفتن در اوایل صبح یا اواخر بعد از ظهر زمانی که جمعیت در حال کاهش و به دنبال سواحل که علامت خاموش نقاط برای مردم به راه اندازی مناطق خود.

5. فضای جشن مانند عروسی با بیش از 10 مهمان: متوسط به بالا خطر

خانواده گرا جشن معمولا در تابستان سنت, اما آنها با مقدار زیادی از خطر در حال حاضر. عروسی های بسیاری شده اند به تعویق افتاد و با همین دلیل خوب.

“خارج از منزل را کاهش می دهد خطر اما همانطور که مردم در حال جشن و نوشیدن آن به نظر می رسد مانند آنها ممکن است فاصله اجتماعی به راحتی می گوید:” Abraar Karan دانشگاه هاروارد پزشک. “این نوع از حوادث در نهایت جمعیت زیادی که در آن مردم با داشتن طولانی به صورت چهره به چهره گفتگو.”

بزرگتر لیست مهمان بیشتر بالقوه است که یکی از آنها آلوده است می گوید: Kimberly قدرت UNC اپیدمیولوژی.

چه چیزی تغییر می کند ؟ این خطر تا حد زیادی متفاوت است بسته به اندازه جمع و چگونه نزدیک مردم جمع آوری شده است.

اگر شما با توجه به میزبانی جشن آن را یکی کوچک با بیشتر محلی مهمانان. “آوردن مردم از دیگر جوامع” است در معرض خطر می گوید: Landon در دانشگاه شیکاگو است. “اگر مردم به سفر با خودرو با هواپیما از مکان های دیگر شما واقعا برای آن درخواست.”

و واقعا فکر می کنم دو بار در مورد دعوت از بستگان خود را به خصوص اعضای خانواده و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای. مردم ممکن است احساس فشار برای شرکت در, حتی اگر آن را خطرناک به سلامت خود و حتی بیشتر از آن اگر شما تاکید می کند که شما در حال رفتن به سعی کنید به آن را امن می گوید: Landon. یکی از بزرگترین خوشه های مرگ و میر ناشی از این ویروس در شیکاگو رخ داده است پس از مراسم تشییع جنازه که در آن یکی از شرکت کنندگان گسترش آن را به بسیاری از اعضای خانواده خود را.

Attending a wedding

بزرگنمایی این تصویر

مردیت Miotke برای NPR

6. با استفاده از یک سرویس بهداشتی عمومی: کم تا متوسط خطر

دستشویی طراحی شده اند برای جلوگیری از انتقال بیماری می گوید: Landon: “وجود دارد همه نوع از چیزهایی که شما می توانید گرفتن از افراد دیگر مدفوع و شما تقریبا هرگز فراموش دلیل آنها با تمام سطوح سخت است که می تواند تمیز شود.”

خطر بستگی به تعداد محلی COVID-19 موارد و نحوه تمیز کردن حمام است می گوید Janowski در دانشگاه واشنگتن اشاره کرد که یک حمام شامل چندین بالا-سطوح تماس.

وجود ندارد و در عین حال اطلاعات کافی به می دانم که اگر وجود خطر از توالت شسته aerosolizing ویروس. Landon می گوید که ویروس های دیگر مانند نورو ویروس می تواند aerosolized با سیفون اما نورو ویروس نیست و اغلب گسترش است که راه را به عنوان طولانی به عنوان حمام و سرویس بهداشتی تمیز هستند. CDC می گوید آن را “معلوم نیست که آیا این ویروس در مدفوع ممکن است قادر به ایجاد COVID-19.”

آنچه باعث تغییر خطر: میلر می گوید: خطر اصلی می آید از دستشویی که کوچک هستند و تهویه ضعیف مانند “کسانی که دستشویی در یک ایستگاه گاز خاموش بزرگراه که در آن دستشویی خارج شده است.”

را انتخاب کنید یک حمام است که به نظر می رسد تمیز و به خوبی با لوازم مانند کاغذ حوله و صابون و کاغذ توالت. جلوگیری از bunching در یک خط به استفاده از توالت و یا اقامت بلند مدت وجود دارد اگر شما ظرف شش پا از دیگران است. شستن دست های خود را بعد از اینکه شما بروید و پاکسازی آنها را اگر شما نیاز به لمس هر یک از سطوح پس از آن.

7. اجازه دادن به دوستان خود استفاده کنید و حمام: کم خطر

Landon فکر نمی کند که آن را یک خطر بزرگ: “آنچه اتفاق می افتد در حمام در حال رفتن به خارج از حمام تهویه و شما می توانید تمیز کردن تمام سطوح سخت واقعا به راحتی.”

میلر می گوید: “شما می توانید اجرای فن ترک درب باز پس (به طوری که جریان هوا) و تمیز کردن حمام بعد. و اگر شما استفاده از حمام و بعد از آنها فقط شستن دست های خود را.”

چه چیزی تغییر می کند ؟ این امکان وجود دارد که دوست شما آلوده است اما بدون علامت می گوید Janowski. “این امر می تواند معقول و منطقی به الودگی حمام پس از یک دوست با استفاده از آن از جمله تمیز کردن بالا لمس سطوح درب توالت و سینک.”

8. رفتن به یک خانه تعطیلات را با خانواده های دیگر: کم خطر

کارشناسان گفت که اگر هر دو خانواده شده اند quarantining و محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران این است که بسیار امن است. “اگر یک خانواده بسیار فعال و یا پدر و مادر باید بالاتر قرار گرفتن در معرض مشاغل سپس این خطر را افزایش می دهد” میلر می گوید.

Landon فکر می کند این تنظیم می تواند یک ایده خوب به خصوص اگر در خانه است “در جنگل که در آن شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از تماس با افراد دیگر,” او می گوید.

چه چیزی تغییر می کند ؟ Landon نشان می دهد صحبت کردن با دیگر خانواده از قبل به مطمئن شوید که شما به اشتراک گذاری همان انتظارات برای احتیاط همه را در دو هفته قبل از ورود و در حالی که شما وجود دارد. اطمینان حاصل شود که هیچ یک از علائم بیماری — اگر آنها نیاز به ماندن در خانه. میلر توصیه تمیز کردن عمده سطوح در خانه در هنگام ورود. “و بیشتر است که مردم را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض در روزهای منتهی به سفر بهتر است” او اضافه می کند.

9. اقامت در یک هتل: کم تا متوسط خطر

اجماع است که اقامت در یک هتل نسبتا کم خطر به ویژه هنگامی که شما در اتاق خود را. بهتر است به منظور محدود کردن زمان خود در زمینه های مشترک مانند لابی, سالن بدنسازی, رستوران, و, آسانسور, جایی که خطر قرار گرفتن در معرض بالاتر است.

Staying in a hotel

بزرگنمایی این تصویر

مردیت Miotke برای NPR

چه چیزی تغییر می کند ؟ را ضد عفونی دستمال مرطوب برای پاک کردن کنترل از راه دور تلویزیون و دیگر سطوح مشترک. شما همچنین ممکن است بخواهید به حذف روتختی پس از آن ممکن است تمیز شود بعد از هر مهمان نشان می دهد میلر. سوال در مورد هتل تمیز کردن سیاست به عنوان بسیاری از جدید COVID-19 پروتکل های. “مراقب باشید از آسانسور! استفاده از بند انگشت خود را کوچک و یا حلقه انگشت به دکمه را فشار دهید” می گوید میلر.

پیشنهادات دیگر: سفارش خدمات اتاق به جای غذا خوردن در رستوران اجتناب از ورزش و پوشیدن چهره و پوشش در فضاهای عمومی.

10. گرفتن کوتاه کردن مو: متوسط به بالا خطر

کوتاه کردن مو شامل “تماس نزدیک و تنفس است که توسعه یافته برای چند دقیقه” Karan یادداشت ها. “این است که حالت اولیه از انتقال است که ما می دانیم اتفاق می افتد. و پارچه ماسک قطعا کامل نیست برای این کار.”

Janowski می گوید این یکی از بالاترین خطر سناریو در این لیست به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن شش پا از کسی برش مو خود را. “تمام طول می کشد است [داشتن] یک بدون علامت است اما آلوده کارگر و به طور ناگهانی بسیاری از مشتریان در معرض خطر بالای عفونت,” او می گوید.

چه چیزی تغییر می کند ؟ Landon معتقد است خطر نیست وحشتناکی بالا اگر هر دو شما و خود را haircutter پوشیدن ماسک و COVID-19 بسیار شایع در منطقه شما. نگاه برای یک سالن یا آرایشگاه است که (و اجرا) سیاست برای حفاظت از کارکنان خود را مانند پوشیدن دنده محافظ و بهداشتی دست او می گوید: “با حفاظت از کارکنان خود را, آنها در حال محافظت از شما را بیش از حد.”

و مطمئن شوید که خود آرایشگر و یا سبک است که همه کسب و کار می گوید: Karan: “توقف برای چت در فاصله نزدیک مثل این چیزی است که همه ما انجام عشق با ما آرایشگران به طور معمول. این زمان برای آن است.”

11. رفتن به خرید در بازار: خطر متفاوت

چگونه مخاطره آمیز این بستگی دارد که چه نوع از بازار این است چگونه شلوغ است و چقدر زمان شما صرف وجود دارد ما پنل به توافق رسیدند. “جمعیت با تراکم بالا منجر به افزایش قابل توجهی در خطر می گوید:” میلر. “عمده کاهش عاملی است که مردم نمی معاشرت در یک مکان برای مدت طولانی.”

چه چیزی تغییر می کند ؟ هوای مراکز ترجیح داده به داخل سالن ، و خالی مراکز بهتر از شلوغ هستند. اجتناب از مواد غذایی دادگاه و با هدف نه اوقات فراغت می گوید: Landon: “تا آنجا که شما ممکن است مانند درمان های خرده فروشی شما باید فهرست آنلاین قبل از اینکه شما بروید. می دانم آنچه شما در حال رفتن به را انتخاب کنید و یا سعی کنید بر روی. پوشیدن ماسک خود را. رفتن به آن نگاه کنید. تصمیم خود را،”

هشدار در حالی که شما وجود دارد برای جلوگیری از تماس نزدیک. “حفظ فضای خود می گوید:” میلر. “سعی کنید برای رفتن در اوج ساعت.” را ضد عفونی کننده دست می گوید Guzman-Cottrill و استفاده از آن اغلب به خصوص اگر شما لمس هر مشترک سطوح مانند نرده و یا دکمه های آسانسور.

12. رفتن, رقص, در یک نوار و یا کلوپ شبانه: در معرض خطر

وجود اجماع در میان کارشناسان است که رفتن به یک باشگاه بسیار بالا-خطر فعالیت است. جمعیت فوق العاده تماس آواز, عرق کردن و مهار-شل شدن الکل قوی کوکتل از عوامل خطر است. وقتی آشامیدنی مردم کمتر سازگار با قوانین میلر می گوید, و آنها ممکن است تنفس سنگین تر از رقص — “که به معنی بیشتر ویروس در حال ریختن,” او می گوید. اگر یک فرد آلوده در مخلوط ویروس می تواند به راحتی گسترش.

“این یک خطر بسیار بالا وضعیت شیوع همانطور که دیدیم در کره جنوبی به تازگی می گوید:” Abraar Karan با اشاره به شیوع به چند کاباره ها و کافه ها. “آیا رفتن به کافه ها و باشگاه در حال حاضر است.”

چه چیزی تغییر می کند ؟ هیچ چیز باعث می شود این یک ایده خوب در حال حاضر. اگر شما می خواهید برای رقص, رقص, پارتی, در خانه با مردم صمیمی خود را در دایره. اگر آن را کوچک, هوای آزاد, جمع آوری, رقص, زیر ستاره ها — شش فوت از هم جدا خواهد بود بسیار کمتر مخاطره آمیز بیش از حد.

13. رفتن به کمپینگ: کم خطر

“تا آنجا که به فعالیت های تابستان این است که حداقل مخاطره آمیز از یک ویروس دیدگاه می گوید:” ربکا کاتز جورج تاون. شما در خارج از منزل و جدا شده است. میلر موافق است. اما او می گوید اگر شما در حال رفتن با یک گروه می باشد که شما می توانید اعتماد خود را همکار کمپ. باید آنها شده اجتماعی-دورى و پیروی از رهنمودهای? اگر نه آنها می تواند بدون علامت پخش ویروس است.

Camping

بزرگنمایی این تصویر

مردیت Miotke برای NPR

چه چیزی تغییر می کند ؟ البته خطرات می تواند خزش در بسته خاص. “شما کمپینگ در جدا, هوای آزاد, مکان خود را با خانواده؟” کاتز می پرسد: — این کاهش خطر سناریو. آن را خطرناک تر اگر شما در یک اردوگاه شلوغ با یک سرویس بهداشتی و اجتماعی مناطق پیک نیک او می گوید. “خواب در چادر همراه با دیگران [در خانواده خود] قطعا می تواند راه اندازی برای انتقال” می افزاید: Karan.

خط پایین: فعالیت خود را کم خطر اما افرادی که با شما در تماس نزدیک با طول سفر می تواند به افزایش خطر.

14. ورزش, خارج از منزل: کم خطر

مگر اینکه شما در حال بازی, گروه ورزشی, ورزش, خارج از منزل است یک راه خوب برای رایت کردن بخار در حالی که ماندن اجتماعی دور. کارشناسان ما معتقدند که ورزش هایی مانند گلف و تنیس هستند امن تر از تماس های ورزشی مانند بسکتبال و فوتبال. “من شخصا جلوگیری از تماس های ورزشی تا زمانی که ما احساس بهتری از انتقال خطر در اینجا” Karan می گوید.

و در حال اجرا ؟ “اگر شما در یک مسیر شلوغ که در آن مردم در حال مسواک زدن گذشته هر یک از دیگر, پس از آن من فکر می کنم که یک شکل از ورزش در حال حاضر می گوید:” قدرت.

چه چیزی تغییر می کند ؟ بیشتر افراد درگیر در فعالیت بالاتر از خطر. آن را ممکن است به گسترش این ویروس در زمانی که شما در نزدیکی به دیگران — حتی اگر شما بدون علامت — بنابراین بهتر است به پوشیدن ماسک اگر شما نمی توانید اقامت به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

خطر بستگی به این ورزش است. یک بازی شبیه به بسکتبال روی حیله و تزویر است Landon می گوید. “شما در حال دست زدن به توپ و شما در حال رفتن به تنفس در هر یک از دیگر چهره” بنابراین او نشان می دهد بازی تنها با مردم در خانواده خود است. تنیس حمل یک خطر بسیار پایین تر: “تو دور از هم در دو طرف. که مشخص اجتماعی فاصله,” او می گوید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>