از سراسر جهان کانادایی در حال پرواز خانه

یک پرواز که اخراج پرو در روز سه شنبه بود که یکی در یک سری از پروازهای بین المللی در این هفته خواهد بود که آوردن کانادایی خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پرواز از لیما به دنبال اولین planeload از 444 کانادایی که در سمت چپ مراکش و لمس کردن در مونترال در روز یکشنبه. دیگران ایر کانادا پرواز برنامه ریزی شده از اکوادور السالوادور گواتمالا هندوراس و پاناما و تونس و اوکراین است. یک پرواز برنامه ریزی شده است به ترک کازابلانکا.

“دولت اولویت خود را کمک به شرکت های هواپیمایی در مکان های که در آن وجود دارد در حال حاضر بزرگ توده مهم از کانادایی ها و عدم محلی خدمات هوایی محلی و یا محدودیت در سفر” امور جهانی کانادا در بیانیه ای گفت شنبه.

“حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کانادایی ها هر دو در خانه و خارج از کشور اولویت ما است.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 423,500 شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم با ثبت نام ثبت نام داوطلبانه از کانادایی ها در خارج از کشور با توجه به دولت فدرال است.

کانادایی در خارج از کشور هستند را تشویق به ثبت نام برای دولت به روز رسانی سفر و خروج/ورود مورد نیاز کشور که از طریق آنها ممکن است ترانزیت.

صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها شده اند و غافلگیر سرعت در حال تغییر وضعیت در اطراف COVID-19 همه گیر است که مجبور کشورهای اطراف خطابه از جمله کانادا برای محدود کردن سفر هوایی و نزدیک مرز. به عنوان یک نتیجه بسیاری از پروازهای بین المللی شده اند به حالت تعلیق و یا لغو.

در طول هفته گذشته مقامات کانادا مشغول به کار شده اند با دیگر کشورها از طریق کانال های دیپلماتیک به آن اجازه پرواز در و کانادایی است. روز دوشنبه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین برگزار شد بیشتر مذاکرات با همتایان خود در نیوزیلند و سنگاپور.

هفته گذشته دولت فدرال راه اندازی یک وام اضطراری برنامه ای برای تا آنجا که $5,000 برای کمک به کانادایی ها در خارج از کشور برای بازگشت به خانه در پی شیوع کروناویروس.

مسافران در تازه مرتب پروازهای پرداخت خود را بلیط هواپیما اما دولت فدرال می گوید که در حال همکاری با شرکت های هواپیمایی به مطمئن شوید که آنها به مسافران ارائه شده مناسب و با قیمت تجاری و کسانی که نمی توانیم آن را می توانید درخواست برای وام.

به تاریخ 93 وام تایید شده است, در مجموع $170,000 گفت: امور جهانی با بیش از 380 برنامه های کاربردی وام که در حال حاضر در حال پردازش است.

کانادایی رشته در خارج از کشور و خانواده خود را در کانادا می توانید تماس های اضطراری سازمان دیده بان و پاسخ مرکز در اتاوا در 613-996-8885 (جمع آوری تماس های پذیرفته شده) و یا از طریق ایمیل در [email protected] در موارد اضطراری.

پس کانادا اعلام کرد ممنوعیت سفر از بازدید کنندگان خارجی و بسته شدن مرز خود را با ایالات متحده در هفته گذشته بیش از یک میلیون کانادایی ها باید به خانه بازگشت: 553,000 هوایی 449,000 از طریق مرز زمینی و بقیه توسط دریا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Nicholas Keung

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im