دوستان از کشته درمانگر Amie Harwick جزئیات ترس او از دوست پسر سابق

کشته ازدواج و رابطه جنسی درمانگر Amie Harwick می ترسید او را دوست پسر سابق که در حال حاضر به اتهام او قتل “ممکن است کاری خشونت آمیز” با توجه به مصاحبه پخش آخر این هفته.

Harwick, 38, خفه شد قبل از سقوط به مرگ او را از بالکن طبقه سوم در هالیوود هیلز اقامت Feb. 15 لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی گفت: در هفته گذشته. دادستان متهم سابق خود را دوست پسر, Gareth Pursehouse با او قتل است.

Harwick نگران بود Pursehouse را تبدیل به خشونت رابرت Coshland گفت: در مصاحبه ای پخش شنبه در فردا مجله خبری “48 ساعت است.”

Harwick شانس برخورد با Pursehouse ماه گذشته در یک رویداد حرفه ای قرار دادن پشت او را در رادار خود را. “او مانند بیش از همه او را مانند فریاد او فریاد در چهره او گفت:” You ruined my life,'” Coshland گفت.

تبلیغات

Pursehouse “ایجاد یک غول صحنه گریه ندبه,” Coshland گفت.

دوست دیگری هرناندو چوس شد در این مراسم است. او گفت: Pursehouse “نگاه ناراحت فشار” و Harwick “در تلاش بود برای تسکین و آرامش” او و Pursehouse “آشفته بود.”

Harwick ترسیده بود از “چه ifs” پس از آن برخورد چوس گفت.

پلیس گفت Harwick به تازگی صحبت در مورد ترس از Pursehouse, 41. Harwick تا به حال ثبت موقت و محدود کردن دستورات در برابر Pursehouse در طول رابطه خود را در سال 2011 و 2012 بر اساس “48 ساعت است.” نهایی سفارش ضابط تمام شده در 2015.

تبلیغات

در دادگاه مقاله به دنبال ضابط سفارش Harwick متهم Pursehouse از تکرار اعمال سوء استفاده از جمله کوبیدن سر خود را بر روی زمین و لگد زدن به او.

Harwick ادعا کرد او قبلا شکسته به آپارتمان او را فوق العاده قاب عکس و تهدید او را از طریق پیام متنی که وضعیت “بدتر خواهد شد.”

Harwick بود که هنگامی که مشغول به کمدین و “قیمت مناسب” میزبان Drew Carey کشته شد در صبح روز فوریه. 15 در خانه اش در سال 2000 بلوک از تپه خیابان در هالیوود هیلز.

پلیس گفت که آنها رفت و به خانه حدود 1:15 صبح در پاسخ به یک تماس در مورد یک زن جیغ. وقتی ماموران وارد شدند ملاقات در خارج از خانه توسط Harwick اتاقی که گفته افسران Harwick بود که تجاوز داخل خانه, پلیس گفت:.

ماموران پس از آن یافت می شود Harwick دروغ گفتن بر روی زمین در زیر یک سوم کف بالکن. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده.

مقامات گفتند آنها بر این باورند Pursehouse انداخت Harwick از او سوم-طبقه بالکن. لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی مشخص شد که مرگ او ناشی از نیروی بلانت صدمات به سر و بالاتنه, اما همچنین دریافتند بدن “شواهد” او خفه شده.

لس آنجلس برتر قاضی دادگاه میگوئل Espinoza در روز پنج شنبه دستور داد Pursehouse باقی می ماند زندانی بدون وثیقه و برای بازگشت به مرکز شهر دادگاه مارس 4 برای تفهیم اتهام در یک تعداد هر یک از قتل و درجه اول مسکونی سرقت.

به اتهام قتل شامل ویژه-شرایط اتهام دروغ گفتن در انتظار ساخت و او را واجد شرایط برای یک ممکن است حکم اعدام است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im