زمان فعال و پدر شناخته شده توسط دوستان به عنوان مردی که پس از او گزارش خود را به آتش پس از آن بود Tasered توسط پلیس تورنتو صبح روز سه شنبه.

در یک Facebook پست در روز چهارشنبه سازمان فعال اشغال کانادا اعلام کرد که مرگ این گروه موسس درک Soberal یک پدر دو پسر جوان که برای او شناخته شده بود زمان دخالت در این شهر فعال محافل و برای ساخت یک فیلم مستند در مورد تورنتو G20.

“در حال حاضر همه ما در شوک به عنوان شما را به خوبی ممکن است تصور کنید,” گفت: پست منتشر شده به Facebook, گروه شنبه.

انتاریو پلیس ناظر ویژه تحقیقات واحد است کاوش این حادثه که پلیس آغاز شد و با یک تماس در مورد یک مرد که خود را به آتش نزدیک Dundas Street شرق و کلیسای خیابان حدود 8:45 صبح روز سه شنبه.

این سیو را منتشر کرده است که مردی به نام اما چند تن از دوستان که صحبت می کرد به ستاره تأييد آن Soberal.

به گفته یک منبع با آگاهی از این حادثه بود که مجاز به صحبت می کنند آشکارا Soberal خود را به آتش در نزدیکی یک ایستگاه گاز سپس وارد باعث کسی در داخل به douse شعله های آتش با استفاده از کپسول آتش نشانی.

انسان و سپس فرار به سوی نزدیکی یک فروشگاه در خیابان جارویس و شروع سلاح سرد خود را با چاقو این منبع گفت. افسران پلیس در صحنه و سپس Tasered او. او منتقل شد و توسط آمبولانس به بیمارستان اما بعد از آن درگذشت.

یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب در روز شنبه به نظر می رسد برای نشان دادن این حادثه به عنوان دیده می شود از نزدیک بالکن. در آن یک مرد تا حدی در آتش دیده می شود راه رفتن در مقابل ایستگاه گاز با سلاح های خود را دراز. او سپس پیاده به سمت ایستگاه گاز. آژیر شنیده می شود در فاصله پس از آن دو ماشین پلیس می رسند.

به عنوان اخبار از Soberal مرگ گسترش روز شنبه, عزاداران مشترک غم و اندوه خود را آنلاین از جمله اعضای اشغال کانادا, Facebook, گروه که نزدیک به 100000 نفر عضو دارد.

“Derek تا به حال یک قلب 10 برابر بیش از حد بزرگ برای قفسه سینه و حفظ اخلاق برای مطابقت با آن” خواندن پست اعلام Soberal مرگ است.

“من برای اولین بار ملاقات Derek در یک تجمع و من هرگز فراموش نکنید که راه رفتن با او منجر به یک جمعیت از صدها نفر از مردم و معمولی به من گفتن که تمام طول می کشد یک میکروفون به منظور بالا بردن صدای کسانی که بی سابقه” نوشت Facebook کاربر چارلز سیمپسون.

“افسانه مطلق. من به طور کامل به عقب گرفته شده توسط این خصوص در این زمان,” او گفت:.

دوست Karyn گرینوود-گراهام ملاقات Soberal از طریق فعالیت محافل از جمله گروه او تاسیس برای بستگان کشته شدگان در پلیس تعاملات خانواده های آسیب دیده از پلیس قتل.

“او با حمایت همه حقوق بشر است. او بسیار پرشور در مورد چه چیز اشتباه در جهان نیاز به righted,” او در مصاحبه ای گفت: روز شنبه. “او فقط شگفت انگیز بود.”

“او احساس درد از جهان او احساس که عمیقا. او همیشه در آغوش گرفت شما آنقدر تنگ او چنین گرم فرد واقعا یک فرد مراقبت,” او گفت:.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

در اوایل صبح روز سه شنبه Soberal ارسال شده یک عکس در Facebook صفحه خود را از شریک زندگی خود را و او را دو پسر جوان.

اگر شما با توجه به خودکشی وجود دارد کمک کند. پیدا کردن یک لیست از محلی بحران مراکز در کانادا: انجمن پیشگیری از خودکشی. یا 911 تماس بگیرید و یا در انتاریو تماس Telehealth در 1-866-797-0000

Wendy Gillis

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de