Lehrer که درگذشت Jan. 23 یک شبانه رقم در PBS در اخبار برای بیش از سه دهه و تعدیل بحث ریاست جمهوری در هر انتخابات از سال 1988 از طریق 2012. در اصل پخش در سال 1988.

دیو دیویس میزبان:

این هوای تازه. جیم Lehrer محترم روزنامه نگار و یک شبانه ثابت در PBS برای بیش از سه دهه درگذشت پنج شنبه در خانه اش در واشنگتن است. او 85 بود. Lehrer است بهترین و شناخته شده برای شرکت مهار “این MacNeil/Lehrer NewsHour” از سال 1983 به ’95 با شرکت میزبان رابرت MacNeil و سپس هنگامی که McNeil بازنشسته “به NewsHour با جیم Lehrer” تا بازنشستگی اش در سال 2011.

Lehrer رشد در تگزاس بود و یک روزنامه نگار قبل از وارد شدن به رادیو و تلویزیون. او همچنین یک نویسنده پرکاری است. او منتشر شده بیش از 20 رمان و سه مجموعه خاطرات و نوشت: در چهار بازی می کند. شناخته شده برای آرام و خون سرد سبک و تعهد به عدالت Lehrer تعدیل بحث ریاست جمهوری در هر انتخابات از سال 1988 از طریق 2012. او برنده متعدد Emmys جورج فاستر جایزه پی بادی و ملی علوم انسانی مدال.

جیم Lehrer صحبت تری ناخالص در سال 1988 پنج سال پس از او می خواهم حمله قلبی رنج می برد و تا به حال دو عمل جراحی بای پس.

(SOUNDBITE از آرشیو NPR پخش)

TERRY GROSS: شما شده اند و این موضوع بسیاری از مصاحبه خود را پس از حمله قلبی در سال 1983 و سپس پس از نوشتن خود نمایشنامه و رمان جدید خود را. باید به شما آموخته زیادی در مورد مصاحبه از مصاحبه شونده خود را ؟

جیم LEHRER: من باید فکر کنم. من – MacNeil می گوید: من فکر می کنم به درستی که من وحشتناک مصاحبه شونده از آنجا که من را بسیار طولانی پاسخ. در واقع به او گفت: شما می دانید, Lehrer, اگر شما تا کنون در برنامه های ما ما هرگز دعوت از شما به دلیل این که پاسخ شما بسیار – شما به من یک سوال زمانی که ما آغاز شده است. شما می دانید من در رفت و به مدت پنج دقیقه من فکر می کنم. منظورم این است که مشکل من و من درک می کنم. من همدردی و من مطمئن هستم که شما باید بیش از حد. منظورم این است که من احساس همدردی زیادی را برای مردم من مصاحبه چون من یک سوال بپرسید از کسی – در حال حاضر به خاطر داشته باشید 99 درصد از مصاحبه من در حال زندگی می کنند. من از کسی سوال و پس از آن من بلافاصله پریدن آماده برای سوال بعدی و یا آماده برای رفتن با آن, شما می دانید ؟

منظورم این است که من بسیار به جای مصاحبه از مصاحبه. من چیزهای زیادی یاد گرفتم فقط از روی دلسوزی برای مردم به عنوان یک نتیجه از اینکه موضوع مصاحبه. هیچ تردیدی در مورد آن. من در حال حاضر درک چقدر دشوار است.

ناخالص: آیا به شما بگویم افرادی که ظاهر می شود در برنامه های خود را به شما پاسخ کوتاه (خنده) و شما چگونه آنها را متوقف کند اگر پاسخ…

LEHRER: هیچ.

ناخالص: …هستند ؟

LEHRER: چه می توانم بگویم مردمی که به انجام این است که به خود بهترین پاسخ است. اگر آن کوتاه است ، اگر آن را طولانی خوب است. من همیشه می توانید آنها را قطع. من قطع مردم برای زندگی است. این چیزی است که من به آنها بگویید. این بسیار مهم است که فرد باید – نه باید خود را محدود به قوانین خود را. مثلا اگر – بیایید می گویند کسی مثل من دهد پاسخ خواهم من به شما در حال حاضر به عنوان یک ماده در واقع. و اما منظورم این است که مشکل شما را ببینید ؟ که نه مشکل من.

ناخالص: (خنده).

LEHRER: منظورم این است که اگر من قصد دارم…

ناخالص: با سلام; با تشکر بسیار.

LEHRER: آره راست. من آمده ام – اگر شما از من خواست داستان زندگی من و اگر آن دو ساعت طول می کشد تا به شما بگویم داستان زندگی من, من فکر می کنم دو ساعت طول می کشد. و آن را شغل خود را به عنوان حرفه ای به آن را قطع و کمی. و من فکر می کنم که شما پاسخ بهتر که در راه است. اگر من می گویند به کسی که نشسته که در حال حاضر عصبی – در حال حاضر که درست نیست از مردم استفاده می شود که برای تلویزیون است. اما اگر کسی می آید در آن وجود دارد بسیار عصبی زندگی می کنند نشان می دهد رفتن در سراسر کشور مادر خود را مشاهده و در همه وجود دارد – و من به آنها می گویند همه راست نگه دارید پاسخ خود را کوتاه و blah blah blah, همه از آن است که اضافه کردن به اضطراب خود را. و من می خواهم مردم را به آرامش. من می خواهم آنها را به فراموش نکنید که با وجود این همه چراغ و دوربین در اطراف و باید از تماس با چشم. استودیو های ما در حال راه اندازی هر دو در واشنگتن و نیویورک در حال راه اندازی…

ناخالص: این پاسخ را بیش از حد طولانی است. نه شوخی می کنم.

LEHRER: من می دانم که (خنده). من می دانم آن است.

ناخالص: فقط فکر کردم من می خواهم سعی کنید که ببینید چه اتفاقی افتاده است (خنده).

LEHRER: دیدن آن کار نمی کند با من. که – آن را احساس می کند حق. اما ما به مردم – مهمان ما هستند و بسیار نزدیک به ما وجود دارد مستقیم کره چشم-به-کره چشم تماس بگیرید. به طوری که – بنابراین شما سعی می کنید برای محدود این وضعیت تا فرد راحت است و همه آنها باید انجام دهید این است که نگاه شما. آنها نمی – آنها لازم نیست که به اطراف خود نگاه. وجود ندارد یک محل به شما می دانید, به منحرف شود. آن را برای مردم راحت است.

ناخالص: شما تا به حال به مصاحبه با بسیاری از سیاستمداران در طول سال, و من فکر می کنم این است که همیشه بسیار دشوار است چرا که سیاستمداران به شما پاسخ, اما آنها لزوما پاسخ به سوالات شما خواسته ایم. من معنی نیست که شما در خاص است.

LEHRER: من می دانم.

ناخالص: ولی در کل چه هستند برخی از تکنیک های شما آمده ام تا با واقع شدن در پاسخ به این سوال که شما می خواهید جواب داد: چون شما فقط لزوما رفتن به آن را دریافت ؟

LEHRER: تری وجود دارد تنها یک روش است که کار می کند و که به اندازه کافی زمان برای پرسیدن سوال برای بار دوم و پس از آن برای بار سوم و شاید چهارم زمان است. و اگر بیلی باب سناتور قصد ندارم به آن پاسخ شما حداقل باید یک چاقو. که از گزینه خود را. اگر او نمی خواهم به شما می دانید منظورم این است که هیچ قانون است که می گوید او برای پاسخ به تمام سوالات که جیمی چارلز Lehrer از او می پرسد در تلویزیون اما من هم. ما هم در برنامه ما.

سناتور چیست و موقعیت خود را در فروش دانه به اتحاد جماهیر شوروی? خوب, شما می دانید جیم که مرا به یاد زمانی که من یک پسر کوچک در حال رشد در اوکلاهما. و سپس او به شما می گوید یک داستان است. و شما بخواهید آره اما سناتور – شما او را به شما می دانید ؟ او می کنند و به شما می گویند بله, اما چه موقعیت خود را در فروش دانه ؟ خوب شما اول از همه شما به درک آنچه در دانه است. دانه ها این او هنوز پاسخ داده نشده. بنابراین سپس شما می گویند بله, اما سناتور دوباره – شما می دانید ؟ و سپس در نهایت شما باید تصمیم بگیرید. و شما نشسته وجود دارد در وضعیت زندگی می کنند. آیا من از این پمپاژ این سوال دوباره یا بروم ؟ شما باید به در برخی از نقطه شما باید اعتماد به نفس واقعی را در مخاطبان خود را که آنها متوجه هی, این, حرکت تند و سریع رفتن نیست به این سوال پاسخ دهد و یا این مرد فوق العاده است که قصد ندارم به این سوال پاسخ دهد یا هر وضعیت است. سپس شما را در رفتن با آن.

من باور نمی کنم در حال ضرب و شتم در مهمانان. من نمی – ما نیست, دعوت از مردم در برنامه های ما به سوء استفاده از آنها. و بنابراین راه دیگر برای انجام این کار اگر شما لازم نیست که زمان است که به شما می گویند شما نمی من پاسخ سوال شما می دانید ؟ هی هی, blah, blah, blah, شما می دانید ؟ ما آن را انجام نمی که در راه است. و این به این دلیل است که ما شیء به آن است. که کسی دیگری را به شیء به آن است. که نه فقط ما ، ما نه راحت انجام آن است. و ما باید لوکس از زمان.

ناخالص: شما می دانید شما به من اعتصاب به عنوان یکی از معدود اخبار مجریان در تلویزیون – منظورم شما و MacNeil, واقعا که انجام بیش از فقط خواندن اخبار در حالی که این خبر است. آیا این تاکید که آمریکا اخبار بینندگان قرار داده و در اخبار مجریان اخبار تجاری به نظر می رسد کمی مضحک به شما ؟

LEHRER: به نظر می رسد فوق العاده پوچ به من. من آن را درک نمی کنند. من – من به سادگی نمی دانند ارزش قرار داده شده است که در توانایی های کسی نگاه به تلویزیون دوربین و خواندن یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. در حال حاضر که به نام یک پاسخ کوتاه.

ناخالص: راست (خنده). اما آیا شما همیشه می خواهید به در یک وضعیت شبیه به آن ؟ آنچه من فکر است که شریک زندگی خود را, رابرت MacNeil رفت جلو و عقب در طول زندگی حرفه ای او بین عمومی و تجاری تلویزیون. به دانش من تنها تلویزیون کار شما انجام شده است در تلویزیون است.

LEHRER: درست است. من رفتم از روزنامه ها به تلویزیون. نگاه; احساس من در مورد این است که همیشه آن را همیشه سازگار و من باید بگویم. یک چیز من شده است سازگار است که اگر تجاری تلویزیون و یا هر نوع دیگر از تلویزیون و یا یک شرکت و یا هر کس دیگری آمد و به من پیشنهاد کار شد که بهتر از من, من می خواهم به طور جدی در نظر بگیرند. و اگر آن را واقعا بهتر من احتمالا می خواهم آن را – در حال حاضر بهتر است در هر راه شما می خواهید برای تعریف بهتر است.

من تا به حال فرصت برای رفتن به تجاری تلویزیون, اما هیچ یک از آنها را درگیر هر چیزی که در هر نقطه در نزدیکی – من بهترین کار در تلویزیون و روزنامه نگاری و آن اتفاق می افتد به در تلویزیون است. منظورم این است که آن می تواند در جایی دیگر. اما آنچه من در حال حاضر در جو است که در آن من را با افرادی که با آنها من آن را انجام دهد و به خصوص رابرت MacNeil که یکی از واقعا خوب مردم در این دنیا – او بهترین دوست من علاوه بر اینکه من شریک کسب و کار عاقلانه و journalistically – روزنامه نگاری-عاقلانه و هر چه. من – شما در مورد صحبت من با قلب ما صحبت کردن در مورد من حمله قلبی است. او من را از طریق آن. منظورم این است که او واقعا بود.

من – اما من نه – اگر کسی بودند به همراه فردا و من چیزی را ارائه دهد که بهتر از آنچه من انجام من می خواهم آن را انجام دهد. من فکر می کنم این غیر ممکن است چون من نمی توانم تصور بهتری نسبت به من داشته باشد. آنها می خواهم به آن را ایجاد کنید. آن وجود ندارد در حال حاضر. اجازه دهید آن را که در راه است.

ناخالص: OK. خوب, من می خواهم برای تشکر از شما بسیار برای صحبت کردن با ما. با تشکر از شما.

LEHRER: با تشکر از شما, تری.

دیویس: Veteran PBS اخبار لنگر جیم Lehrer صحبت with Terry Gross, ثبت شده در سال 1988. Lehrer درگذشت پنج شنبه. او 85 بود.

فردا در هوای تازه مهمان ما خواهد بود خواننده و ترانه سرا امی Rigby. او دارای یک خاطره در مورد رشد کاتولیک در پیتسبورگ زندگی در شرق روستا در نیویورک پانک عصر و بالا بردن یک دختر در جاده ها است. او برای اولین بار به دست آورده تحسین منتقدان با انتشار 1996 آلبوم “خاطرات یک زن خانه دار وزارت دفاع”. امیدواریم که شما می توانید به ما بپیوندید.

هوای تازه, تهیه کننده اجرایی است دنی میلر. ما مدیر فنی و مهندس است Audrey بنتام. همکاران ما تولید کننده از رسانه های دیجیتال است که مولی Seavy-Nesper. روبرتا Shorrock هدایت نشان می دهد.

ما را امروز نشان می دهد با یک فریاد به چارلستون, S. C., باند Ranky Tanky که فقط برنده یک جایزه گرمی برای آلبوم دوم خود را “خوب ، تری ناخالص بازده فردا. من دیو دیویس.

(SOUNDBITE از آهنگ “زمان خوب”)

RANKY TANKY: (آواز) زمان خوب خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. خوب در زمان خوب زمان ما رفتن به یک زمان. زمانی که همه ما با هم ما رفتن به یک زمان. من یک نامه – لرزش آن را – از تالاهاسی. آن را تکان. یار من – shake it – نوشتن به من. آن را تکان. اوه (ناخوانا) لرزش آن. لرزش آن را در درخت. آن را تکان. لرزش آن را در تشک. آن را تکان. لرزش آن را در بانک پول. اوه عزیزم آه عزیزم…

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im