فرانسه پزشکان: اولین ویروس مورد ممکن است در ماه دسامبر

لندن – دانشمندان فرانسوی می گویند ممکن است آنها را شناسایی کرده اند ممکن است مورد جدید کروناویروس dating back to December — حدود یک ماه قبل از اولین مواردی که رسما تایید شده در اروپا است.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی عوامل میکروبی پزشکان در یک بیمارستان در شمال پاریس بررسی گذشته نگر نمونه از 14 بيمار برای درمان پنومونی آتیپیک بین اوایل دسامبر و اواسط ژانویه. در میان کسانی بودند که سوابق Amirouche Hammar یک ماهی فروش در 40s خود را از الجزایر است که در فرانسه زندگی می کردند برای سال ها و تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ است.

Hammar گفته گوینده فرانسوی BFM-تلویزیون روز سه شنبه که او سوار خود را به اورژانس بیمارستان واحد در 5 صبح یک روز صبح در اواخر ماه دسامبر به دلیل او احساس بسیار بیمار با درد قفسه سینه و مشکلات تنفسی است.

“گفتند: شاید شما یک عفونت ریوی, عفونت, اگر چه آن مشخص نیست. اما آنچه شما باید بسیار جدی است بسیار جدی است چرا که شما در حال سرفه خون. این طبیعی نیست آنفولانزا’,” او گفت:.

Hammar بود به بیمارستان با علائم پزشکان می گویند موئد COVID-19 نفر در چین و ایتالیا است. یکی از فرزندان خود را نیز بدست بیمار غیر معمول پنومونی در مدت کوتاهی قبل از Hammar بیمار. زمانی که پزشکان مجددا Hammar را نمونه آنها آن را پیدا مثبت بود برای coronavirus.

“شناسایی اولین آلوده بیمار از اپیدمیولوژیک بهره به عنوان آن را به طور چشمگیری تغییر ما دانش” با توجه به گسترش coronavirus نوشت: دکتر ایو کوهن یکی از محققان فرانسوی. یک متخصص مراقبت های ویژه, کوهن با این نسخهها کار در شمال حومه پاریس که در آن Hammar زندگی شده اند که در خصوص سخت ضربه توسط COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

کوهن گفت: BFM-TV که Hammar به دنبال درمان در ماه دسامبر آنها که او به سادگی مبتلا به یک شکل پنومونی ویروسی است که آنها نمی تواند با قرار دادن انگشت خود را بر روی. “ما خودمان گفته” این یک ویروس است که ما کشف نشده اما ما متوقف وجود دارد.”

وجود دارد به نظر نمی رسد شده اند هر بیشتر انتقال ویروس از Hammar که بعد از بهبود پس از درمان با آنتی بیوتیک در ICU. کوهن و همکاران پیشنهاد خود را در نتایج نشان داد وجود دارد می تواند بسیاری از دیگر ناشناس coronavirus موارد از قبل از بیماری رسما شناسایی شده در اروپا است.

هنوز هم دانشمندان اذعان کرد که به دلیل مطالعه که آنلاین منتشر شد یکشنبه انجام شد به صورت گذشته نگر, “پزشکی ثبت شد جامع نیست و برخی از اطلاعات مربوطه را ممکن است از دست رفته.”

دیگر کارشناسان گفت: نتایج جالب بودند اما به سختی قطعی است.

جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام گفت: ممکن بود این نتایج به علت آزمایشگاه آلودگی.

“اگر او آلوده (با COVID-19) و سپس شما می توانید سریع تر و زودتر گسترش این ویروس در فرانسه از دیده می شد” او در بیانیه ای گفت. توپ نبود متصل به مطالعه منتشر شده.

“توالی هر گونه ویروس در نمونه ممکن است به شما دیدی یا نه ویروس واقعا اولیه بود منزوی و یا به احتمال زیاد آلودگی اما به نظر می رسد از داده هایی که مقدار ویروس در نمونه کم بود بنابراین دشوار خواهد بود به تجزیه و تحلیل بیشتر,” او گفت:.

رولند کائو متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ گفت: ممکن بود که در روزهای اولیه این بیماری ظهور وجود دارد بسیاری از موارد که در آن افراد آلوده به سفر در سراسر جهان, اما این ویروس نیست گسترش هر بیشتر.

مسیحی Lindmeier سخنگوی سازمان بهداشت جهانی توصیف یافته ها به عنوان “خبری هیجان انگیز” و گفت که آنها می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر تکامل از جدید کروناویروس.

“این به ما می دهد یک کل تصویر جدید بر روی همه چیز و بله البته این امر می تواند بزرگ اگر همه کشورها که نامشخص موارد پنومونی در ماه های اخیر و حتی در ماه دسامبر و در حتی در ماه نوامبر می کنید آنها را در برابر COVID-19” او گفت:.

___

جان لستر در پاریس و جیمی Keaten در ژنو کمک به این گزارش.

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

این داستان حذف یک پاراگراف که اعلام شده نادرست است که پزشکان در ایتالیا نیز گزارش داد پیدا کردن گذشته نگر موارد coronavirus در این کشور از مدت ها قبل از بیماری رسما شناخته شده است.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>