فردریک داگلاس مجسمه تخریب در روچستر پارک

روچستر n. y. – مجسمه طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس پاره پاره شد از پایگاه خود را در روچستر در سالگرد یکی از معروف ترین سخنرانی های تحویل داده شده در این شهرستان در سال 1852.

پلیس گفت: مجسمه داگلاس گرفته شده در روز یکشنبه از مپلوود پارک, سایت همراه راه آهن زیرزمینی که در آن داگلاس و Harriet Tubman کمک شاتل بردگان برای آزادی است.

مجسمه پیدا شد در آستانه Genesee رودخانه تنگه در حدود 50 پا از پایه آن, پلیس گفت:. وجود دارد آسیب به پایه و یک انگشت.

در روچستر در جولای 5, 1852 داگلاس به سخنرانی “آنچه به چهارم ژوئیه” که در آن او به نام جشن آزادی یک شام در یک کشور که آب و ستم خود شهروندان است.

به یک برده داگلاس گفت: “روز استقلال “یک روز نشان می دهد که او بیش از همه روزهای دیگر در سال ناخالص بی عدالتی و ظلم به او است که ثابت قربانی است.”

کاروین Eison یک رهبر پروژه ای است که به ارمغان آورد و داگلاس مجسمه به پارک گفت روچستر دموکرات & کرونیکل یکی دیگر از مجسمه را در آن محل به دلیل آسیب بیش از حد مهم است.

“این است که برخی از نوع اقدامی تلافی جویانه به دلیل ملی تب بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر ؟ بسیار ناامید کننده آن را فراتر از ناامید کننده” Eison گفت WROC.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet