فرانسه به پرده طرح نجات برای مبارزه صنعت خودرو

پاریس – رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تنظیم شده است به پرده روز سه شنبه تدابیر جدید برای نجات کشور از صنعت خودرو است که با چکش توسط ویروس مستند و در نتیجه رکود اقتصادی است.

پاکسازی توییتی که دولت برای حمایت از پول ملی صنعت خودرو که شامل علامت های تجاری مانند پژو-سیتروئن و رنو و همچنین قطعات تولید کنندگان افزایش خواهد یافت “انبوه.”

“این بخشی از اقتصاد ما هزاران شغل,” او گفت:.

پاکسازی جلسه با خودروسازان و اتحادیه های کارگری در الیزه کاخ ریاست جمهوری صبح روز سه شنبه. او خواهد شد و سپس بازدید کننده Valeo که باعث می شود تجهیزات برای اتومبیل های برقی در کارخانه خود در Etaples در شمال فرانسه که در آن او خواهد شد جزئیات طرح نجات.

مسئله حساس سیاسی از فرانسه با افتخار از آن صنعت خودرو که در استخدام 400000 نفر در کشور است و بخش بزرگی از آن در بخش تولید است. دولت می خواهد خودروسازان به توسعه محصولات نوآورانه در فرانسه و حفظ شغل در کشور است.

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: خودروسازان باید متعهد به بازگرداندن تولید به فرانسه در ازای اقدامات پشتیبانی می کند.

کمک انتظار می رود عبارتند از یارانه های دولتی برای مصرف کنندگان به خرید یک باطری ماشین به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مشوق برای مردم به قراضه خود را از ماشین های قدیمی و خرید پایین تر تولید گازهای گلخانه ای ،

فروش خودرو در فرانسه کاهش یافت و حدود 90 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال پیش از آن به عنوان نمایشگاه بسته شدند و کارخانه به حالت تعلیق در تولید. کشور آغاز شده تسهیلات پس از 11 مه پس از دو ماه از مستندات دقیق.

این طرح برای حمایت از این صنعت می آید در یک زمان بسیار مهم برای خودروساز رنو که آمد به ویروس بحران در خصوص بد شکل است.

Le Maire گفت: بقای خود را در خطر است و دولت نمی خواهد نیاز به رنو برای نگه داشتن همه فرانسوی خود شغل و امکانات در ازای نجات بودجه به منظور اجازه می دهد تا شرکت برای انطباق با وضعیت اقتصادی است.

رنو را داد با نیسان و میتسوبیشی عمده خودکار جهانی, بازیکن اما تلاش کرده است از سال 2018 دستگیری از آن دیرین ستاره مدیر عامل Carlos Ghosn.

گروه گزارش اول آن ضرر و زیان در سال 2019 و اتحادیه های کارگری می گویند آن را می تواند اعلام جارو کاهش شغل و تعطیلی کارخانه در فرانسه پس از دیدار با کارکنان پنج شنبه.

دولت فرانسه که خود را تنها بزرگترین سهامدار با سهام 15 درصد شده است و در ایران بیش از 5 میلیارد یورو ($5.5 میلیارد دلار) وام تضمین برای کمک به این شرکت برای زنده ماندن.

فرانسوی, خودروسازان برنده میلیاردها دلار کمک مالی صندوق های پس از بحران مالی 2008 و بهره مند از دولت جایزه طرح که با تشویق مصرف کنندگان به خرید اتومبیل های جدیدتر هر چند که نمی جلوگیری از هزار نفر از کار کاهش است.

PSA که باعث می شود پژو و سیتروئن اتومبیل آمد به بحران کنونی در شکل بهتر پس از سالها هزینه-برش تحت مدیر عامل کارلوس تاوارس به عنوان صنعت هایش با انتقال به الکتریکی و کمتر راننده وسایل نقلیه.

PSA گزارش رکورد سود سال گذشته نیز دیده می شود فروش شیرجه رفتن در میان ویروس مستندات. آن است که در روند ادغام با فیات کرایسلر اتومبیل به ایجاد جهان چهارم-بزرگترین خودرو ساز. دولت فرانسه صاحب یک 12 درصد سهام در PSA از طریق دولت به بانک سرمایه گذاری.

خودروسازان در کشورهای دیگر نیز تلاش.

ایالات متحده خودروسازان دریافت نکرده مستقیم دولت کمک کند اما در عین حال نمایندگی مجاز و فروش ماشین و خودرو تامین کنندگان می توانید درخواست برای وام های کم بهره. برخی از ایالات متحده برخی از سیاستمداران نمی خواهند به قید وثیقه از خودروسازان دوباره پس از آنها بزرگ کمک مالی پس از بحران مالی 2008.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

ایتالیایی-آمریکایی فیات کرایسلر است که خود را در دفتر مرکزی شرکت در هلند و پایه های مالی خود را در بریتانیا تایید این ماه یک درخواست برای یک دولت مورد حمایت وام به ارزش 6.3 میلیارد یورو ($6.9 میلیارد دلار). این مجموعه حرکت کردن بحث در ایتالیا بیش از اینکه آیا چنین پول باید در دسترس ساخته شده به شرکت های حقوقی با دفتر مرکزی در خارج از کشور.

___

آنجلا چارلتون در پاریس و کالین بری در میلان ایتالیا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>