فرانسه اعلام کرد 1st مرگ در اروپا از ویروس بیمار

پاریس – فرانسه وزیر بهداشت اعلام کرده است که برای اولین بار coronavirus مرگ در اروپا است.

وزیر اگنس Buzyn می گوید روز شنبه که “من اطلاع داده شد که شب گذشته از مرگ 80 سال سن بیمار که در بیمارستان بستری شده بود … پس Jan. 25.”

بیمار های گردشگری از استان هوبئی تا به حال یک عفونت ریوی ناشی از COVID-19 ویروس. او در فرانسه در ژانویه. 16 سپس در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 25 تحت سخت انزوا اقدامات است. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال.

دختر خود را نیز در بیمارستان بستری است اما مقامات می گویند او انتظار می رود به بهبود می یابند.

اروپا به 46 مورد از این ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. نه کشورهای اروپایی گزارش موارد با آلمان با داشتن بسیاری در 16.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 67,000 مردم در سطح جهان و کشته شدن حداقل 1,526 مردم, اکثریت قریب به اتفاق در چین است. سازمان بهداشت جهانی به نام virus یک تهدید برای بهداشت جهانی.

مقامات چینی قرار داده شده اند برخی از 60 میلیون نفر تحت سخت مستند ساخته شده در اورژانس بیمارستان ها و نهاد کنترل در سراسر کشور برای مبارزه با گسترش ویروس. رستوران و سینما و دیگر کسب و کار بسته شده در سراسر کشور و ورزشی و رویدادهای فرهنگی لغو شده اند, برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری.

___

خواندن تمام AP داستان در مورد شیوع کروناویروس که پدید آمده از چین در https://apnews.com/VirusOutbreak

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>