چهار مجروح یا بیمار مسافران در کشتی کروز در بندر L. A. گرفته شده به بیمارستان

چهار نفر سرنشین یک کشتی لنگر انداخت در سن پدرو در بیمارستان بستری شد در ناشناخته بیماری صبح روز شنبه و کشتی برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به دریا بعد در روز.

لس آنجلس آتش نشانی دریافت یک تماس در 7:55 بعد از ظهر جمعه در مورد مجروح شدن مسافران یک کشتی لنگر انداخت در بندر لس آنجلس به گفته سخنگوی وزارت برایان هامفری.

حداقل دو نفر از بیماران گرفته شد به یک بیمارستان با صدمات هامفری گفت. هنوز روشن نیست که چه چیزی باعث آسیب و یا خود را exent و یا اگر آنها رخ داده است در حالی که کشتی در دریا.

دو نفر دیگر از مردم گرفته شد و به یک بیمارستان با بیماری ناشناخته با توجه به چندین گزارش های رسانه ها. وجود دارد هیچ نشانه ای از این بیماری بودند coronavirus.

تبلیغات

مسافران هنوز روی عرشه کشتی باقی خواهد ماند وجود دارد یک شبه و کشتی برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دریا شنبه لس آنجلس پورت پلیس گفت KCBS-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme