سابق وزیر خزانه داری پل اونیل می میرد در 84

بزرگنمایی این تصویر

وزیر خزانه داری پل اونیل آدرس بانک توسعه جلسه در هونولولو هاوایی در ماه مه سال 2001. اونیل درگذشت شنبه پس از مبارزه با سرطان است. او شناخته شده بود خود را برای رهبری در شرکت های بزرگ جهان و استقلال در دولت بوش است. George F. Lee/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George F. Lee/خبرگزاری گتی ایماژ

سابق وزیر خزانه داری پل اونیل که موفقیت به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ساز الکوا رو به او چه شد پر سر و صدا تصدی به عنوان وزیر خزانه داری به جورج دبلیو بوش رئیس جمهور, درگذشت, شنبه در سن 84.

پسرش پل اونیل جونیور تایید کرد که اونیل در خانه درگذشت در پیتسبورگ پس از مبارزه با سرطان ریه است. مرگ او نه مربوط به کوروناویروس.

اونیل آمد منجر به خزانه پس از بیش از یک دهه در الکوا. او نظارت سود بالاتر و بهبود ایمنی کارگر در طول تصدی خود. او استفاده می شود به تماس خود عکس و ترجیح مصلحت گرایی به ایدئولوژی.

“من می خواهم به آنچه من فکر می کنم به خصوص در مورد من صرف چند دهه تفکر از طریق” اونیل گفت: بوش در نشست اولیه مورد مصرف خزانه پست. “در واشنگتن این روزها که ممکن است من یک مرد خطرناک.”

این گفتگو رله در قیمت های وفاداری: جورج دبلیو بوش در کاخ سفید و آموزش و پرورش پل اونیلیک سال 2004 کتاب است که نویسنده Ron Suskind به عنوان “یک آزمایش در شفافیت است.” اونیل بود رئیس منبع کتاب و ارائه Suskind با 19,000 اسناد از زمان خود را در دولت.

آن را ساخته شده از امواج برای اونیل ادعا که بوش تا به حال قصد حمله به عراق به عنوان به زودی به عنوان او در زمان دفتری ماه قبل از سپتامبر. حملات 11.

“من رک و پوست کنده تعجب است که عراق به طور ناگهانی چیزی که من در نظر گرفته بود از خود من تعامل بالاترین اولویت به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در جهان از جمله ادامه از 50 سال مبارزه در خاورمیانه” اونیل گفت NPR هوای تازه در سال 2004.

اونیل گفت: شواهد و مدارک او را دیدم در مورد وجود سلاح های کشتار جمعی “را برآورده نمی من استاندارد بتن شواهد است.”

اونیل از کار اخراج شد دولت در دسامبر سال 2002 پس از او به مخالفت با دور جدیدی از کاهش مالیات در تابستان و پاییز آن سال است. او گفت: اقتصاد در حال رشد بود به اندازه کافی و او نگران هزینه از احتمال جنگ در عراق و دوم ممکن است بزرگ حمله تروریستی است. او همچنین می خواستم مالی “انعطاف پذیری” برای اصلاح امنیت اجتماعی است.

“پس از [midterm] انتخابات در سال 2002 آن را روشن است که بحث من نیست برنده استدلال دیگر او گفت:” در سال 2004. “من یک گرسنگی برای explicitness در تدوین سیاست و پیدا نکردم که,” او اضافه شده است.

متولد در سنت لوئیس در سال 1935 اونیل تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی تندرست بین بخش خصوصی و دولت است. او اولین کار برای دولت به عنوان یک کامپیوتر تحلیلگر سیستم در دولت جانبازان از سال 1961 تا 1966 قبل از پیوستن به آنچه که در حال حاضر دفتر مدیریت و بودجه در سال 1967. او OMB معاون مدیر از سال 1974 تا 1977.

با پایان فورد دولت در سال 1977 اونیل چپ دولت پیوست و بین المللی شرکت کاغذ به عنوان معاون رئیس جمهور. او به عنوان شرکت رئیس جمهور از سال 1985 تا 1987.

اونیل ساخته شده خود را در بزرگترین علامت گذاری در شرکت های بزرگ جهان در الکوا جایی که او رئیس و مدیر عامل شرکت از سال 1987 تا 1999.

او در آغاز تصدی خود در این شرکت با تمرکز بر ایمنی کارگر. حوادث اتفاق می افتد در محل کار با فلز و ماشین آلات صنعتی اما اونیل معتقد است که “این خوب نیست اگر کسی صدمه دیده می شود در محل کار,” او گفت:.

برای سال 1998 این شرکت گزارش داد که 85% کاهش در نرخ آن از دست رفته کاری ناشی از صدمات از زمانی که اونیل در سال 1987 آغاز شده.

پس از خروج از دولت بوش اونیل بازگشت به پیتسبورگ و کار با پیتسبورگ منطقه ای بهداشت و درمان ابتکار که به او کمک کرد تا فرم در سال 1997. این گروه از منطقه پزشکی و رهبران کسب و کار مطالعات راه هایی برای بهبود سلامت برای بیماران.

او تاسیس مراقبت های بهداشتی شرکت مشاوره مقدار جذب در سال 2005 که با این نسخهها کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای بهبود ایمنی بیمار و هزینه های پایین تر.

اونیل رویکرد به رهبری درگیر “پیشرو با ارزش های پیشرو از حقایق” او گفت:, و اضافه کرد که اونیل “با استفاده از این مقادیر بر اساس رویکرد به همه چیز او بود.”

و او را به گوش مردم با ایده های مختلف.

“من اعتقاد دارم که در شمول در مسائل سیاست” اونیل گفت: هوای تازه در سال 2004.

“من دوست دارم … ایده از جمله باهوش ترین افراد در هر مسئله بدون توجه به آنچه که خود را قطب است, چرا که آن را یک راه جوش تفکر خود را. و بنابراین من یک includer.”

او جان سالم به در با همسر نانسی, چهار فرزند, 12 نوه و 15 نوه بزرگ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de