سابق بهداشت ، تام کابرن مالی شاهین و “دکتر نه” می میرد در 72

بزرگنمایی این تصویر

سابق ایالت اوکلاهما تام کابرن دیده می شود در کاپیتول هیل در سال 2013 درگذشت در سن 72. Mark Wilson/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark Wilson/گتی ایماژ

سابق ایالت اوکلاهما تام کوبورن که انعطاف ناپذیر حمایت از سیاست های محافظه کار قرار داده و او را در قلب بسیاری از عمده کنگره جنگ درگذشت در سن 72. سابق ارتباطات مدیر جان هارت تایید کرد که Coburn درگذشت صبح روز شنبه “پس از یک نبرد طولانی با سرطان پروستات است.”

Coburn سابق, همکار, همکار جمهوری خواه ایالت جیمز Lankford از اوکلاهما به خاطر سناتور به عنوان یک “دوست و یک رهبر است.”

دولت “دهکدهای از دست داد فوق العاده ای رهبر” Lankford توییتی “و من از دست یک دوست بزرگ امروز است. دکتر Coburn بود که الهام بخش بسیاری در کشور ما و ملت ما است. او تزلزل در ارزش های محافظه کار اما او تا به حال عمیق و معنی دار دوستی با مردم از همه سیاسی و شخصی پس زمینه.”

کابرن در خدمت دولت خود در کنگره برای دو دهه — اول به عنوان یک نماینده در مجلس بعد از سه سال طلسم را به خارج از دفتر به عنوان سناتور در طول دولت جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. Coburn به ندرت تردید به مشاجره با دومی بیش از سیاست با وجود نزدیک دوستی شخصی با دموکرات.

در آن زمان او اعلام زود هنگام خروج از مجلس سنا در سال 2014 با استناد به یک پنجم جلسه با سرطان متخصص-تبدیل-کنگره مالی شاهین تا به حال به دست آورده شهرت برای لجاجت در تعقیب باریک بودجه فدرال — و اتصالات مستعار به همراه آن: “دکتر نه”.

شاید تعداد کمی از آثار او بودند بیشتر حاکی از وقت خود را در کنگره سالانه خود را از “Wastebook” یک به طور منظم مجموعه ای از نمونه هایی از آنچه به او تلقی شود وقیحانه غیر ضروری هزینه های دولت.

خود لجاجت می تواند احساس در دو طرف راهرو بیش از حد, به عنوان در سال 2008 op-ed او نوشت: مصرف خود را GOP همکاران به وظیفه مبتلا به “فلج و انکار است.”

“به دست آوردن نام تجاری ما است که در مورد پیام. آن را مورد عمل است. آن را در مورد شجاعت. آن را در مورد اولویت های,” او نوشت ،

“مهمتر از همه این مورد در حال حاضر به ما مشاغل سیاسی ما grandkids لازم نیست به رشد در یک زندان بدهکار و یا یک جهان که در آن کشورهای دیگر می توانید بگویید ضعیف و ورشکسته امریکا که در آن ما می تواند و نمی تواند دفاع از آزادی دنبال تروریست ها و یا نشان دادن شفقت است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس سوگواری Coburn در یک صدای جیر جیر شنبه.

“سناتور تام کابرن بزرگ بود محافظه کار صدا در کنگره ایالات متحده و پزشک آمریکایی که میراث را در” پنس گفت. “کارن و ارسال کنم ما عمیق ترین همدردی و نماز به خانواده خود را در طول این زمان دشوار است.”

Coburn است جان سالم به در برد با همسرش کارولین و دختران Callie, کتی و سارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly