پیشین نوشته. دانکن هانتر می شود 11 ماه زندان برای سوء استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی

بزرگنمایی این تصویر

محکوم سابق Rep. دانکن هانتر برگ یک ساختمان دادگاه پس از صدور حکم سه شنبه در سن دیگو. شکارچی بوده است محکوم به 11 سال زندان پس از شفاعت گناه به misspending بودجه مبارزه انتخاباتی. گرگوری گاو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگوری گاو/AP

سابق جمهوری خواه در کنگره دانکن هانتر بوده است محکوم به 11 ماه را در زندان فدرال به اتهام فساد مالی ناشی از غیر قانونی و سوء استفاده از صدها هزار دلار در بودجه مبارزه انتخاباتی.

شکارچی که نماینده یکی از چند استوار قرمز مناطق در کالیفرنیا آغاز در سال 2009 استعفا داد صندلی خود را در ماه ژانویه است. فقط هفته قبل از او اعتراف به گناه برای یک تعداد از غیرقانونی با استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی فقط یکی از 60 فقره او و همسرش مارگارت رو با توجه به یک ماه اوت سال 2018 فدرال کیفرخواست.

این یک سقوط سریع برای یک مرد با ظاهر روشن سیاسی و اقبال. سابق دریایی موفق شد پدر خود را نیز به نام دانکن هانتر رئیس سابق قدرتمند نیروهای مسلح مجلس کمیته. جوان شکارچی که خدمت در جنگ عراق نیز اوایل حامی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شکارچی سیاسی چشم انداز تیره بزرگ پس از اتهامات فدرال بودند unsealed ادعا او آغشته به مبارزات انتخاباتی خود حساب و صرف بیش از $250,000 موارد از جمله ناهار خوری با دوستان, شرکت های هواپیمایی, بلیط, هتل, اتاق جشن تولد برای اعضای خانواده و حتی در یک خانواده حیوان خانگی.

در یک حرکت ثابت کرد که چقدر آسیب پذیر شکارچی تبدیل شده بود سابق جمهوری خواه در کنگره دارل عیسی گفت: در ماه سپتامبر او به دنبال او کنگره صندلی. عیسی با اشاره به آن بحرانزده کنگره به عنوان یک “دوست و همکار” در مبارزات انتخاباتی خود اعلام.

به عنوان NPR گزارش در ماه دسامبر شکارچی بود در ابتدا با رد همه اتهامات و خود را وکیل گفت: دادستان در تلاش بودند به ناعادلانه او را شرمسار. او در ابتدا اظهار داشت: برنامه ریزی او برای مبارزه با اتهامات اما بعد معکوس و البته گناه التماس کرد.

“این مهم نیست که یک مکان محاکمه برای سه دلیل و کسانی که به سه دلیل در حال بچه های من” شکارچی محلی گفت ایستگاه تلویزیونی KUSI در سن دیگو در ماه دسامبر.

“هر وقت من در زندان است, من را که ضربه” شکارچی گفت: “تنها امید من این است که قاضی نمی کند حکم به زندان است. من فکر می کنم بچه ها من نیاز به یک مادر در خانه است.”

مارگارت شکارچی توافق به درخواست معامله در تابستان گذشته که مورد نیاز او را به شهادت در برابر شوهرش. اسناد دادگاه در برابر کنگره سابق پیشنهاد دادستان به اعتقاد او تا به حال چندین امور خارج از ازدواج.

با توجه به لس آنجلس تایمز مارگارت شکارچی است که برنامه ریزی شده بود محکوم مارس 7. در حالی که قاضی دستور سابق کنگره به تسلیم مارس 29 شروع به خدمت خود حکم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet