سابق NAACP سر کرنل بروکس سرزنش درک چوین برای خشونت در تظاهرات

بزرگنمایی این تصویر آتش بازی منفجر توسط پلیس به عنوان خط جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوی

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آتش بازی منفجر توسط پلیس به عنوان خط جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در روز شنبه در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

اعتراضات فوران در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید و برخی از این تظاهرات را تبدیل به خشونت منجر رهبران سیاسی و فعالان به بحث که چه کسی مسئول است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک توییت در روز شنبه که هرج و مرج ناشی از "ANTIFA و چپ رادیکال است." دادستان کل ویلیام بار تکرار خود ضریب اطمینان گفت که خشونت بوده است "برنامه ریزی, سازماندهی, هدایت و توسط anarchistic و سمت چپ افراط گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک است."

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz پیشنهاد کرده است که سفید supremacists می تواند درگیر.

اما سابق NAACP رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کرنل ویلیام بروکس است که در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد کندی مدرسه ای که او اجرا می شود یک حقوق مدنی درمانگاه گفت: همه چیز در نظر گرفته است که درک چوین — افسر پلیس که به زانو در Floyd گردن — باید سرزنش کرد برای مبارزه با خشونت بیش از حد.

"در این راه پیمایی و تظاهرات وجود دارد آنارشیست و سفید supremacists و دیگران که نشان می دهد تا برای ایجاد هرج و مرج ایجاد هرج و مرج و گیاه بذر خشونت است. که واقعی" بروکس گفت. "اما روشن شود: وجود خواهد داشت هیچ تظاهرات خواهد بود وجود دارد هیچ تظاهرات به حال درک چوین نه کشته جورج فلوید. و بنابراین ... آقای چوین ارائه شده در این مسابقات برای arsons [و] الهام بخش برای غارت که همه ما پایدار در این لحظه است."

چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه اما بروکس معتقد است که او "نیز باید به اتهام غارت با آتش سوزی و با کاشت بذر هرج و مرج و اختلاف در ما ، او همدست او یک co-conspirator [و] او یکی از شرکت کنندگان در تخریب که ما در حال تجربه به عنوان یک کشور است."

بروکس همچنین با اشاره به این که بسیاری از معترضان بوده است شرکت در تظاهرات بدون خشونت در طول هفته گذشته.

وجود دارد "بسیاری از تظاهرات بسیاری از تظاهرات [و] بسیاری از نماز vigils که نمی بسیاری از پوشش خبری که در آن وجود دارد صدها هزار نفر از افرادی که شرکت کرده اند بدون خشونت, بدون غارت [و] هیچ سوزاندن" بروکس گفت. "اجازه دهید فراموش نکنید که اکثر مردم دنبال عدالت مسالمت آمیز, صلح آمیز, شور و نشاط, وجدان و صمیمانه با تمام احترام به دادستان کل."

NPR Janaya ویلیامز و ویلیام نیروهای تولید و ویرایش صدا نسخه ای از این مصاحبه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب