سابق FBI به اتهام جیب رشوه از جرم و جنایت سازمان یافته شکل

جرم سازمان یافته شکل پرداخت یک مامور اف بی آی 10000 $در یک ماه در ازای حساس اجرای قانون اطلاعات با توجه به اسناد دادگاه شارژ, عامل, بابک برومند در یک توطئه رشوه به یک مقام دولتی.

برومند دستگیر شد جمعه در یک بازار در نزدیکی خانه اش در لافایت با توجه به لورا Eimiller یک سخنگوی اف بی آی است. بازنشسته شد و در ژانویه 2019 یک ماه پس از عوامل خدمت حکم جستجو در خانه اش و کسب و کار. برومند مشغول به کار در این اداره برای 20 سال اخیرا در امنیت ملی تحقیقات.

در دودی فقط کاربران سیگار سالن و میله های لوکس در بورلی هیلز هتل برومند مالش شانه با جرایم سازمان یافته و چهره های فاسد خود همکاران در اجرای قانون با توجه به 40 صفحه استشهاد امضا شده توسط FBI special agent مایکل Torbic.

در سپتامبر 2014 در گراند سیگار برگ هاوانا سالن در بورلی هیلز برومند ملاقات با یک وکیل که متوجه عامل به گران سلیقه. دیدن برومند با پوشیدن طلا رولکس و sported یک کمربند گوچی, وکیل بعد از محققان گفت: او را دیدم “فرصتی برای جذب” عامل استشهاد گفت.

تبلیغات

وکیل که نبود نام در استشهاد عنوان دیپلم لو اصلان Dermen یک نفت نجیب زاده محکوم ماه گذشته از توطئه به غارت یک و نیم میلیارد دلار در انرژی های تجدید پذیر اعتبارات از وزارت خزانه داری ایالات متحده. وکیل در حال همکاری با محققان امید دریافت نرمی برای جنایات خود که شامل بانک, تقلب اظهارات نادرست و رشوه دادن به دو عامل فدرال با توجه به Torbic استشهاد.

ارتباط خود را با برومند تبدیل فاسد در 2015, زمانی که او در صحبت با عامل خود را در مورد حقوق و دستمزد و خواست اگر او مایل به “انجام کاری در سمت” استشهاد گفت. در ازای 10.000 دلار در ماه پرداخت به صورت 100 دلار اسکناس برومند تردید وکیل نام و دیگران در راز قانون اجرای پایگاه داده است که می تواند فاش افراد از تحقیقات انجام شده توسط اف بی آی و سازمان های دیگر, استشهاد گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>