وزرای خارجه برای مشورت در اوکراین تلاش های صلح

برلین – وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: او را نگه دارید یک ویدئو کنفرانس هفته آینده با روسیه و همتایان فرانسوی به تلاش برای تضمین پیشرفت در تلاش ها برای پایان دادن به درگیری ها در شرق اوکراین است.

در نشست سران چهار کشور’ رهبران در پاریس در ماه دسامبر به ارمغان آورد یک توافق برای احیای روند صلح و کیف و روسیه و حمایت از جدایی طلبان به تبادل زندانیان است. اما موفق به حل و فصل مسائل حیاتی مانند یک جدول زمانی در انتخابات محلی و کنترل مرزها در تهران برگزار می شود منطقه است.

Maas گفت او صحبت کرده است با همتایان خود در روزهای اخیر. “ما اشاره کرد و هیچ مورد مناقشه این است که بخش قابل توجهی از تصمیم گیری از اجلاس سران در پاریس هنوز اجرا شده است,” او گفت:.

“به همین دلیل مهم است که به یک انگیزه جدید برای تصمیم گیری و اجرای تصمیمات” او گفت:. وزرای خارجه مورد توافق برای برگزاری یک کنفرانس ویدیویی در هفته آینده گفت: بدون تعیین یک تاریخ.

هفته گذشته نیروهای اوکراینی و روسیه-حمایت شورشیان تبادل 34 زندانی.

آلمان و فرانسه میانجیگری 2015 توافقنامه صلح در شرق اوکراین که در مینسک امضا شد و از آنجا که به دنبال چوپان خود را پیاده سازی. اما هنوز معلوم نیست که رهبران خود را برگزاری نشستی دیگر با روسیه و اوکراین است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>