برای انگلستان کانال قایق ساکنان مستند می توان Claustrophic — اما نیز ارائه می دهد فرار

بزرگنمایی این تصویر

قبل از این مستند آغاز شد, برنج Screech منتقل قایق خود را در 20 مایلی شمال لندن به حومه شهر. در یک جداگانه قایق او اجرا می شود یک شناور کتابفروشی. سوفی Eastaugh/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوفی Eastaugh/NPR

مباهات یک موتور و یک سکان میشل مدسن خانه متفاوت تر از بسیاری از دیگران در لندن است. او زندگی می کند در گل زبان درقفا a 38-پا سبز و سفید قایق کانال کامل با آشپزخانه و حمام و نوشتن در فضا.

مدسن یکی از حدود 15000 نفر در انگلستان که در آب زندگی می کنند با توجه به کانال و رودخانه اعتماد — شماره افزایش یافته است در چند سال گذشته با توجه به افزایش اجاره و قیمت مسکن است. ترین قایق ساکنان هیچ دائمی مهار معنی آنها باید حرکت هر دو هفته همراه این کشور 3,000 مایل شبکه ای از کانال ها و رودخانه ها — سفارش آن متوقف شد با این مستند در اواخر ماه مارس است.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس قایق زندگی می تواند به خصوص claustrophobic اما نیز ارائه می دهد فرصتی برای فرار از شلوغی زندگی شهرستان.

برای Madsen, 38, یک شاعر و تئاتر تولید کننده و روزنامه نگار مستقل آن جذابیت و قیمت به خود جلب کرد که او را در.

بزرگنمایی این تصویر

میشل Madsen, شاعر, تئاتر تولید کننده و روزنامه نگار در کانال قایق در شرق لندن است. مدسن برخوردار قایق زندگی می کنند اما این مستند در بار آورده چالش است. “من احساس به عنوان اگر من فقط در حال احاطه شده توسط این fug از COVID” او می گوید: “همه در حال اجرا گذشته فقط سرفه و تف و عرق کردن از جان گذشته به ضرب و شتم بهترین شخصی خود را. من احساس زندانی واقعا….” سوفی Eastaugh/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوفی Eastaugh/NPR

“دو خوابه آپارتمان در لندن بیش از 500.000 پوند,” او می گوید: تکیه کردن قایق پارک شده در نایب السلطنه کانال در قلب مرسوم در شرق لندن است. “گل زبان درقفا من در مورد پرداخت 20 ، 000 پوند برای. به این معنی شما می توانید بسیاری آزادتر در آنچه شما انجام دهد.”

وجود دارد مقدار زیادی از قدرت پردازش به خصوص در فصل تابستان زمانی که boaters می توانید نشستن در پشت بام خود را با بهره گیری از آفتاب و تماشای جهان. اما مستند به ارمغان آورده است چالش های خاص.

باریک چهارم می تواند احساس به خصوص محدود یک واقعیت ساخته شده است و بدتر زمانی که ورزشگاه بسته و towpaths در کنار کانال یک شاهراه برای joggers. در زمان Madsen احساس او حتی نمی تواند چوب سر او را از قایق خود را.

“من احساس به عنوان اگر من فقط در حال احاطه شده توسط این fug از COVID” او می گوید: “همه در حال اجرا گذشته فقط سرفه و تف و عرق کردن از جان گذشته به ضرب و شتم بهترین شخصی خود را. من احساس زندانی واقعا….”

بریتانیا ساخته شده است بسیاری از آن کانال در اواخر دهه 1700 به حمل و نقل کالا در انقلاب صنعتی. آنها سقوط به استفاده نامناسب به شبکه ریلی جایگزین آنها اما علاقه مندان شروع به بازگرداندن آنها را برای اهداف تفریحی در اواخر 1970s.

همانطور که بیشتر مردم تصمیم گرفتند برای زندگی در آب و هزاران نفر از اوقات فراغت مربیان جمعیت آبراه کانال و رودخانه اعتماد می گوید بیشتر وجود دارد مجوز قایق بر روی شبکه در حال حاضر از طول آن صنعتی اوج.

Boaters استرس است که آن را یک راه آسان از زندگی با ثابت تعمیرات و پر کردن مجدد از آب و گاز و زغال سنگ — نه به ذکر است تخلیه توالت است و برگزاری مخزن. اما در همه گیر دوران متحرک در صفحه اصلی نیز می تواند یک مزیت متمایز.

قبل از مستند آغاز شد و boaters دستور داده شد تا به ماندن در یک مکان برنج Screech, 54, منتقل قایق خود را به حومه شهر 20 مایلی شمال لندن است.

بزرگنمایی این تصویر

و انگلستان شبکه ای از کانال ها در اصل ساخته شده برای حمل و نقل کالا در طول انقلاب صنعتی. سوفی Eastaugh/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوفی Eastaugh/NPR

Screech دارای یک بیماری ریوی است که کاهش تنفس خود را با ظرفیت 30 درصد. او صرف مستند پارک شده در بیشه جنگل در امتداد رودخانه Stortاحاطه شده توسط اردک و گلهای وحشی با گربه خود را Fishcake برای شرکت.

“همانطور که معلوم شد می گوید:” Screech, نشستن روی ورود به سیستم بر روی رودخانه “زندگی در یک قایق, این نوع از راه ایده آل برای برای منزوی کردن اگر شما مجبور به.”

در لندن او و اچ اجرای یک شناور کتابفروشی کلمه در آب در ترمیم 1920 هلندی بارج. با پهلوگیری امن, crowdfunding, درایو, دهه, پیر کتابفروشی پر رونق بود در حال اجرا جاز شب و شعر, انتقاد شدید از سقف آن. پس از همه گیر آن را نقل مکان کرد و فروش آنلاین در تلاش برای زنده ماندن.

“به هر حال ما رو به نگه داشتن ما کتابفروشی های کوچک زنده” Screech می گوید.

با وجود نگرانی برای فروشگاه بقا Screech می گوید او ترجیح میدهد زندگی تحت مستند.

“من مانند داشتن هواپیما در آسمان,” او می گوید. “و من دوست دارم که قادر به دیدن لندن از 30 کیلومتر دورتر به این دلیل که هوا خیلی روشن است. و من مانند نداشتن به زانو در انسان ها در همه زمان ها.”

Boaters دیگر فرصت یافت در این مستند. متی Lankester اجرا می شود یک شناور سلمانی در 60 ft. بارج در قلب لندن.

بزرگنمایی این تصویر

متی Lankester اجرا می شود یک شناور سلمانی دیده است و مشتری اعداد سه گانه در طول این مستند. سوفی Eastaugh/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوفی Eastaugh/NPR

در حالی که انگلستان سالن مو بسته شده اند و از اواخر ماه مارس Lankester به بازگشایی شد — با برخی از اقدامات احتیاطی و دیده خود مشتری شماره سه گانه. او unapologetic در مورد شکستن قوانین.

“شما می توانید نشستن پایین باید مدل موی خود را نگاه کردن بر روی آب خنک بر روی سقف اگر شما می خواهید به” او می گوید: تراشیدن سر از یک دوست. “این یک تجربه منحصر به فرد. من انجام آنچه که من نیاز به انجام است. من به رفتن نگه دارید.”

دولت شروع به سهولت محدودیت و boaters بدون دائمی مهار شده است گفت: آنها باید دوباره به حرکت در این آخر هفته مگر اینکه آنها در پزشکی در معرض خطر است.

اما با سالن مو رسما بسته حداقل تا ماه جولای Lankester انتظار باقی می ماند به راحتی شناور.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>