برای دومین روز متوالی, خرس می رود در walkabout در مونروویا محله

برای دومین بار در روز به عنوان بسیاری از مونرویا ساکنان بیدار شد برای پیدا کردن یک بازدید کننده رومینگ محله خود را — که تحت پوشش خز و وزن صدها پوند است.

قابل ملاحظه خرس می تواند دیده می شود trundling در امتداد شمال فلاور خیابان در صبح روز جمعه توقف گاهی برای خر خر کردن سطل زباله و یا مورد مداقه قرار دادن اخبار و کامیون و دیگر وسایل نقلیه که تا به حال جمع آوری شده به سازمان دیده بان خود را سرگردان.

یکی از ساکنان دیده می شود خروج از درب جلو او در فیلم آمد در پا از موجودی آن را به عنوان گردش چمن خود را. مرد به نظر می رسید unfazed متوقف و فقط برای یک لحظه به تماشای حیوانات وحشی قبل از ادامه در راه خود را.

وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش اعزام شد تا به این منطقه در مدت کوتاهی قبل از ساعت 8 صبح به گفته سخنگوی Tim Daly.

تبلیغات

هنگامی که وجود دارد, مقامات خواهد شد که دو گزینه برای دریافت خرس از محله. آنها می تواند ابهام موجود — در واقع آزار دهنده آن را با صدا به سعی کنید به راهنمای آن را به عقب به سمت زیستگاه طبیعی آن است. اگر که کار نمی کند دالی گفت: امروز خرس و جسمی در حال حرکت آن را یک احتمال است.

“ما نیاز به بر روی صحنه برای تعیین بهترین روش برای این حیوان,” او گفت:.

A bear walks along the sidewalk in Monrovia on Friday morning.

یک خرس پیاده روی در امتداد پیاده رو در مونرویا در صبح روز جمعه.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

خرس رؤیت هستند هیچ چیز جدید برای مونروویا که پشت کردن به آنجلس جنگل ملی و سن گابریل کوه.

تبلیغات

یک خرس بود نیز کشف در محوطه نزدیک فلاور مدرسه ابتدایی روز قبل با توجه به مونروویا اداره پلیس. که در نهایت به سمت چپ خود و به رهبری “بازگشت به سوی کوه آن را از آمد” دالی گفت.

روشن نیست که آیا روز جمعه سرگردان بود همان حیوان اما دالی گفت: وجود دارد “یک احتمال قوی است.”

“اگر حیوانات می دانند که آنها می توانید مواد غذایی یک روز در یک مکان خاص آنها به اندازه کافی هوشمند به بازگشت فکر آنها در حال رفتن برای نمره دوباره,” او گفت:.

ماهی ها و حیات وحش مقامات “تشویق مردم به انجام همه چیز آنها می توانند برای تضعیف حیوانات بازدیدکننده داشته است” مانند ترک مواد غذایی خارج و تامین trashcans, دالی گفت.

در این میان مقامات هشدار می دهند ساکنان برای حفظ فاصله خود و جلوگیری از تشدید این موجودات است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>