برای فرد کالج Coronavirus تست کلیدی خواهد بود. اما این است که امکان پذیر است ؟

بزرگنمایی این تصویر جانیس تغییر برای NPR Coronavirus آزمون نبود به عنوان بد به عنوان Celeste تو

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
College students heading back to campus poses many new challenges.
بزرگنمایی این تصویر
جانیس تغییر برای NPR

Coronavirus آزمون نبود به عنوان بد به عنوان Celeste تورس تصور است. ایستاده در خارج از خوابگاه در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو تورس گیر یک سواب یک سوراخ بینی اسکن یک کد QR و در ادامه با روز.

"این فرایند به خودی خود در حدود پنج دقیقه" تورس می گوید: "من گریه کمی فقط به خاطر آن من حدس می زنم یک واکنش طبیعی است."

تورس تا به حال نشده است برگزاری نمایشگاه علائم و پایان ندارد تا تست مثبت است. بلکه آنها یک نقطه داده بخشی از یک توده تست تلاش در UC سان دیگو را به مطمئن شوید که یک فرد در ترم پاییز امکان پذیر است. "ما در حال تلاش برای آزمایش برای دیدن اگر ما می تواند تشخیص شیوع در حال حاضر," توضیح می دهد که دکتر Robert Schooley, یک virologist و استاد پزشکی است که کمک به رهبری پروژه. "ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما می توانیم در مقیاس قادر به انجام این کار در پاییز."

گرفتن و دانشگاه رفتن است که هدف اصلی برای رهبران در سراسر کشور — و آن باقی خواهد ماند تا در طول چند ماه آینده. CDC منتشر راهنمایی در بازگشایی بالاتر اد موسسات این هفته و تقریبا روزانه در حال حاضر دانشکده در حال انتشار برنامه های خود را برای چگونه آنها قصد باز کردن با دانشجویان در دانشگاه می آیند قرار می گیرند. برای بسیاری از مدارس و بخشی از طرح شامل تست برای SARS-CoV-2.

"ما در مرحله ای که هر کالج و دانشگاه رئیس جمهور است می دانم که اگر آنها باز در سقوط آنها خواهد شد نیاز به یک تست رژیم می گوید:" تری Hartle از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده 1,700 آموزش عالی از جمله دانشگاه. "چه آنها که در عین حال جایی است که آنها را دریافت آزمون نظام خواهد بود و چه پروتکل خواهد بود. اما اینها چیزهایی است که آنها در حال فکر کردن در مورد در هر روز است."

At UC San Diego وجود دارد که حدود 5000 دانش آموز در حال حاضر زندگی در خوابگاه در پردیس; بسیاری از آنها قادر به بازگشت به خانه در این بهار. شروع آخرین هفته Schooley و همکاران خود درخواست دانش آموزان به صورت داوطلبانه تست به طوری که آنها می توانید ببینید که اگر خود را مدل سازی و پروتکل برای سقوط به کار خواهد کرد. آنها امیدوارند به مقیاس زمانی که دانشگاه را برمی گرداند به ظرفیت کامل — حدود 30000 کارشناسی دانش آموزان — با هدف به آزمون حدود 70 تا 75 درصد از جامعه در هر ماه است. در طول راه آنها در حال یادگیری درس های ارزشمند: Wi-Fi در تست نقاط نیاز به قوی در سفارش به لینک دانشجويان ID اعداد به کد نمونه. ارسال تا در خارج از خوابگاه در 7 صبح نیست یک کراوات برای به دست آوردن بسیاری از دانش آموزان است. و دانش آموزان واقعا freaked که در مورد سواب; آنها می خواهم خیلی ترجیح می دهم یک تست بزاق.

مدیران نیز یادگیری در مورد دانش آموزان انگیزه. زمانی که آزمایشی راه اندازی شد آخرین هفته های اولیه پیام به دانش آموزان بود: "آیا شما کنجکاو ؟ بیا ببینید که اگر شما در حال ریختن ویروس!' آنها را دریافت نمی کند بسیاری از داوطلبان است. روز سه آنها در حال تغییر زمین به 'اگر شما نگاهی به این آزمون می تواند کمک به ما در کلاس های حضوری در پاییز.'

دانشجویان در droves.

"آنها واقعا می خواهید برای دریافت با آنها زندگی می کند و با خود آموزش و پرورش می گوید:" Schooley. "اگر ما نمی توانیم دانشگاه رفتن آن می شود بسیار سخت برای به دست آوردن بقیه جامعه می رویم."

UC سن دیگو است که در یک موقعیت منحصر به فرد به دلیل آن است یک آزمایشگاه یک بیمارستان و تعیین تدارکات تیم کمک می کند که مولفه های منبع آزمون. آنها نه رو تست کمبود مانند دیگر جوامع داشته باشد. محققان در حال کار وجود دارد به منظور توسعه جدید آزمون ها و قطعات به کمک به تنوع مواد مورد استفاده وجود دارد کمتر نمایند.

"اگر شما یک بزرگ دانشگاه و شما باید یک دانشکده بهداشت بدیهی است که به شما می دهد یک پا می گوید:" Hartle. کوچکتر مدارس, او می گوید: ممکن است نیاز به کار با محلی و ایالتی سلامت بخش به شکل یک تست برنامه. اما بسیاری از مدارس هنوز در اوایل برنامه ریزی فاز.

"چگونه ما دسترسی به آزمون ؟ من فکر می کنم که بزرگترین سوال چرا که در حال حاضر به صورت محلی دسترسی است برای مردمی که در حال نشان دادن نشانه ها می گوید:" کیرستن Brinlee مدیر اجرایی بالتیمور Collegetown شبکه که با این نسخهها کار با 13 مدارس در بالتیمور منطقه است. "ما شروع به برخی از مکالمات در مورد شما می دانید چه می تواند گروه سفارش چگونه است؟"

پیوستن به کالج دیگر به طرح ثابت شده است مفید برای کالج ها در سراسر کشور و از آن می تواند آن را آسان تر برای خرید آزمون به صورت فله می گوید: Todd گرین که منجر آتلانتا مرکز دانشگاه کنسرسیوم یک گروه از چهار تاریخی سیاه و سفید کالج ها در آتلانتا از جمله Morehouse دانشکده پزشکی.

بزرگترین مدرسه در این گروه تنها 2,200 دانش آموزان, اما آنها با هم در خدمت 9,000 به طوری که آنها را می دهد اهرم قدرت خرید و فرصتی برای فکر کردن در مورد در مقیاس. دانشکده پزشکی دارای "led نیروی" وقتی که می آید به تست گرین می گوید اما به عنوان یک کل گروه نشده ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری نهایی در مورد چگونه آنها را مورد آزمایش در پاییز هر چند آنها به طور فعال کار را از طریق حالات مختلف. او می گوید بسیاری از شرکت های تست و مشاوران رسیده اند برای کمک به.

در جلسات گروه برخی از سوالات مهم پدید آمده اند: آیا ما آزمون دانشجویان ما قبل از آنها وارد در دانشگاه ؟ و یا بلافاصله پس از ورود? و سپس چگونه اغلب برای تست ؟ در حال آزمون در دسترس در واقع قابل اعتماد است ؟ او می گوید آنها به خصوص در رابطه با مسائل مربوط به حریم خصوصی و نامتناسب تاثیر این ویروس در جوامع از رنگ.

هزینه های بالا هنگامی که در بودجه تنگ است

حتی اگر دانشگاه می توانید دست خود را در آزمون آنها هزینه زیادی در هر نقطه از $50 آزمون به سه گانه است. حتی با خیلی اتفاق می افتد در خانه این پروژه در UC سن دیگو پیش بینی شده است هزینه بیش از $2 میلیون نفر در هر ماه در پاییز.

تیموتی سفید صدراعظم از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است که اعلام آن در حال برنامه ریزی برای مجازی ترم پاییز, ذکر شده در هزینه آزمایش به عنوان یک عامل کلیدی در تصمیم گیری است. او تخمین زده است که توده تست خواهد هزینه ای در حدود 25 میلیون دلار در هفته است. "این نه تنها عملی در همه ما را به انجام آن سطح" تست او گفت NPR. "برای اندازه دانشگاه ما آن است که فراتر از قلمرو مالی یا امکان عملی."

کالج ها مواجه شدید درد مالی در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر. و عدم قطعیت در اطراف تست چگونه به آنها را دریافت کنید و تست موثر هستند ساخته شده است که آموزش و پرورش رهبران کمتر احتمال دارد به خرید های بزرگ در حال حاضر.

"خدای من اگر ما می گویند اجازه دهید منظور این کمی بزاق دهان بسته و ما می دانستیم که آنها می تواند موثر باشد, پس از آن من فکر می کنم هر دانشکده در هر پردیس سلامت مدیر مرکز خواهد بود مانند" چگونه دریافت کنم که به من بودجه ؟ اجازه دهید آن را دریافت کند.' اما ما کاملا در آن سطح و در عین حال می گوید:" جودی اسمیت اجرا می شود که این مرکز بهداشت در پردیس در Mercyhurst دانشگاه پردیس از حدود 4000 دانش آموزان در Erie, Pa.

اسمیت می گوید: او دائما به دنبال اخبار در مورد تست و آزمون تحولات که اتفاق می افتد در "پیچ و تاب سرعت" و او را در ارتباط با جامعه محلی در مورد کوروناویروس تست آنها در حال انجام و در آزمایشگاه آنها با استفاده از فرآیند این آزمون.

"ما می دانیم — ما فکر می کنم ما می دانیم که ما در حال رفتن به خرید تشخیصی COVID تست در این نقطه در زمان تست باید انجام شود در آزمایشگاه," او می گوید. "ما در حال رفتن به ساخت یک آزمایشگاه در اینجا در دانشگاه من خیلی با اعتماد به نفس در این است که."

صرف نظر از unbuilt آزمایشگاه اسمیت می گوید: او متمرکز شوید که دانش آموزان در محوطه دانشگاه خوب خواهد بود با پوشش اجتماعی فاصله و تمیز کردن زمانی که آنها باز در پاییز.

یک نوع بیمه

در حالی که ممکن است هزینه سنگین برای برخی از کالج ها و دیگران آن را به عنوان یک سرمایه گذاری ضروری برای بودن در فرد است. "ما برای پرداخت انواع بیمه" می گوید: Michael Le Roy رئیس جمهور Calvin دانشگاه یک کالج مسیحی در غرب میشیگان. "در بسیاری از جهات این است که به یک نوع مشابه از هزینه."

او برنامه ریزی برای 3,500 شخص پردیس به باز کردن این سقوط. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات به کار کردن با عناصر اجتماعی فاصله و reimagined خوابگاه و کلاس های حضوری اما قبل از مدرسه مستحکم آن برنامه Le Roy احساس می کرد که به ویژه مهم است برای گرفتن دست خود را در برخی از آزمایشات است.

"مهم نیست که چگونه شما در مورد آن فکر یک برنامه تست شد برای رفتن به بحرانی برای هر چیز دیگری می گوید:" Le Roy. "اگر ما نمی تواند انجام دهد که تقریبا هر چیز دیگری خواهد بود غیر ممکن و یا بسیار سخت تر است."

از طریق اتصالات در مدرسه شیمی بخش Le Roy یک معامله با مارپیچ تشخیص تجاری آزمایشگاه. برای مقدار نامعلومی از پول شرکت را فراهم خواهد کرد 5,000 coronavirus آزمون برای دانش آموزان در Calvin.

"این احساس تقریبا نامناسب و یا اشتباه به صبر برای این دولت و یا دولت فدرال به ارائه آزمون می گوید:" Le Roy "من فقط احساس می کردم که ما در حال رفتن به باید محکم."

در حال حاضر که این معامله انجام شده است وجود دارد کمی تسکین. "من نمی گویم که آن را حل همه مشکلات" او می گوید: "اما آن را ممکن است یک راه رو به جلو برای ما شروع به حل بسیاری از مشکلات است." او می گوید هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی پیش رو است. "شما احساس می کنید کمی مثل شما در بزرگ فراتر از آن, بنابراین شما می توانید یک چیز در محل شما — خوب نکته بعدی!"

لو روی صندلی میشیگان مستقل کالج ها و دانشگاه های او کار می کند برای باز کردن فرصت هایی برای کوچک دیگر مدارس در سراسر کشور برای به دست آوردن دسترسی به تست. او اذعان دارد که ممکن است آن را سخت تر به تست های بیشتر به او نیاز دارد برای به دست آوردن.

چرا که وجود ندارد عرضه نامحدود. "واقعیت این است که مواد و لوازم هنوز هم یک چالش برای بسیاری از ما می گوید:" مایکل رائو رئیس جمهور کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه و رئیس مدرسه نظام سلامت است. "من فکر می کنم که در نهایت آن را غیر واقعی است, و آن را غیر واقعی و احتمالا باقی خواهد ماند غیر واقعی برای برخی از زمان به فرض که همه ما می تواند آزمایش می شود تمام وقت."

او می گوید در ازای تست غربالگری و علائم ردیابی می تواند فقط به عنوان مهم به صورت حاوی شیوع است. اما در نهایت آن را به پایین آمدن به رفتارهای. چرا که حتی با تست لحظه ای که یک دانش آموز سواب بینی خود می رود و با آنها در حال ساخت یک میلیون و تصمیم گیری های مختلف است که تاثیر جامعه بزرگتر.

برای دانشگاه به تابع با خیال راحت او می گوید آنها در حال رفتن به نیاز به یک قوی قرارداد اجتماعی است که افتخارات رفتارهای خاصی قرار می دهد و سلامت جامعه ،

"این واقعا کمتر مورد فقط شما و بیشتر در مورد در نظر گرفتن مسئولیت برای همه" او می گوید: "خط پایین این است که هنگامی که ما با هم هستیم ما واقعا باید به توافق برسند که این خواهد بود که اساسی سیاست ها و روش های است که ما در حال رفتن به دنبال احترام به یکدیگر و به حمایت از یکدیگر و کمک به ایجاد یک محیط امن."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن