برای شهرستانهای Coronavirus به ارمغان می آورد عمده مشکلات بودجه

بزرگنمایی این تصویر

خط افق شهر از مرکز شهر بوفالو, n. y. در اکتبر 21, 2012. تام Szczerbowski/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تام Szczerbowski/گتی ایماژ

ملت شهرستانهای گویند آنها در مواجهه با چالش های عمده ای جلسه مطالبات coronavirus بیماری همه گیر. دولت های محلی در حال دیدن یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم به دنبال کمک از برنامه هایی مانند کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF) و طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP).

“روزانه ما شاهد ده ها بار به عنوان بسیاری از برنامه های کاربردی که ما به طور معمول می گوید:” علامت Polancarz یک شهرستان اجرایی در بوفالو, n. y. منطقه است. استان ها در نهایت در حال بازپرداخت پرداخت اما این روند تا حد زیادی در خود نگه دارد در حالی که دفاتر تعطیل و شهرستان کارکنان مجبور به کار از خانه. “شهرستان ها در مقدم داشتن به ارائه که سمت راست جلو…و ما لازم نیست که منبع درآمد است که به طور معمول پوشش آن است.”

با همه گیر Teryn Zmuda یک اقتصاددان با انجمن ملی استان ها می گوید: “بودجه و زنده ماندن مالی از ما, استان ها است که ضربه سخت در سطح محلی است.” شهرستانهای تکیه بیشتر بر فروش و مالیات بر املاک برای درآمد خود را. هر دو به احتمال زیاد به یک ضربه بزرگ از رکود اقتصادی که ناشی از این بیماری همه گیر.

استان ها و کشورهای ایستاده برای دریافت برخی از 150 میلیارد دلار در فدرال کمک از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تصویب شده توسط کنگره است. مت تعقیب انجمن ملی از شهرستانهای’ مدیر اجرایی می گوید: “بزرگترین چالش ما این است که راه قانون نوشته شده بود. ما نمی تواند بازپرداخت درآمد از دست داد.” در زمانی که استان ها باید رشد هزینه های آنها رو قابل توجهی کاهش در درآمد که در پاسخ به همه گیری حتی سخت تر است.

در منطقه شیکاگو Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle می گوید شهرستان دارای یک صندوق ذخیره است که می تواند پوشش حداقل دو ماه از هزینه های. “اما واضح است که هنگامی که اقتصاد سقوط کردن یک صخره حتی افرادی که توصیه می شود ذخایر در حال به چالش کشیده” او می گوید. “زمان بحران برای ما من فکر می کنم ممکن است.” کارکنان خود را در حال کار در بودجه پیش بینی که ممکن است ترک این شهرستان با برخی از انتخاب های دشوار است.

یکی دیگر از نگرانی های عمده برای دولت های محلی است که عدم اطمینان از شهرداری بازار اوراق قرضه. افزایش نرخ بهره اوراق قرضه به طور چشمگیری هدایت می شود تا هزینه های, استان ها و تا حد زیادی بسته آنها را خارج از بازار و در زمانی که آنها نیاز به دسترسی به اعتبار. در مواجهه با افزایش هزینه ها و کمتر پول نقد در دست استان ها به دنبال به وزارت خزانه داری و فدرال رزرو برای کمک به. کنگره در دسترس ساخته شده است $454 میلیارد دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ساحل تا شهرداری بازار اوراق قرضه. نکو مدیر چیس می گوید او هنوز مطمئن شوید که چه پشتیبانی مورد نیاز است. “ما می خواهیم آن بود…به اندازه کافی بزرگ برای سیگنال به سرمایه گذاران است که شهرداری معاف از مالیات بازار امن است و یک سرمایه گذاری عاقلانه است.”

استان ها نیز در یک معضل در مورد چه باید بکنید در مورد انتخابات است. به عنوان دیده می شود در این هفته در ویسکانسین برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیر به ارمغان می آورد بسیاری از چالش است. در تماس با شهرستان مدیران در هفته گذشته تعقیب می گوید: انتخابات در صدر لیست خود را از نگرانی. به خصوص در مناطق روستایی شهرستانهای او می گوید: وجود مسائل. این اولین بار است که پیدا کردن مناسب نظرسنجی مکان. “ما اغلب استفاده از خانه های پرستاری و مدارس و جامعه در سالن که ممکن است تعطیل شود.” مشکل دوم این است که پیدا کردن افراد به کارکنان پای صندوقهای رای است. “این داوطلبان اغلب 65 سال یا مسن تر اغلب در دهه هفتاد خود را. و آنها گفتن ما در استان ها در حال حاضر اگر شما انتخابات را نشان می دهد.'” به عنوان یک نتیجه, شهرستانهای در حال به تاخیر انداختن انتخابات که در آن ممکن است و به طور فزاینده ای به مطالعه با استفاده از ایمیل در برگه های رای.

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.ly