در حالی که یک ویروس جدید که در چین نشات گرفته باعث شده است تا آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مترو و لغو سفرهای بین المللی برای ترس از سقوط بیمار بسیار مرگبارتر قاتل در حال حاضر به وسیله ایالات متحده شده است تا حد زیادی تحت الشعاع قرار: آنفولانزا.

مانند جدید coronavirus آنفلوانزا می تواند از فرد به فرد از طریق هوا و باعث تب و سرفه. اما بر خلاف coronavirus که تا کنون نشده منجر به هر گونه مرگ و میر در ایالات متحده آنفلوانزا کشته شدن حدود 10000 آمریکایی ها از ماه اکتبر با توجه به فدرال آمار منتشر شده در جمعه.

“در اینجا در ایالات متحده این است آنچه که ما را می کشد” گفت: UC ریورساید اپیدمیولوژی Brandon Brown. “چرا ما باید ترس از چیزی است که کشته شدن مردم در اینجا در این کشور؟”

برای مطمئن شود, coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV است احساس خطر مقامات بهداشت عمومی به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از یک بحران بهداشتی در سراسر جهان.

تبلیغات

چین قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر از مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری است. این هفته سازمان بهداشت جهانی تلقی coronavirus یک “اورژانس بهداشت جهانی” و مقامات ایالات متحده توصیه آمریکایی ها به سفر به چین باعث شد شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها.

و در روز جمعه مقامات بهداشت دستور داد دو هفته ای قرنطینه برای 195 آمریکایی ها بودند که پرواز از ووهان, چین به پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید.

Some commuters at Union Station in downtown Los Angeles have opted to wear protective masks

برخی از مسافران در اتحادیه ایستگاه در مرکز شهر لس آنجلس تصمیم به پوشیدن ماسک محافظ.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

اما تا کنون فقط شش نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با coronavirus همه موارد که مرتبط با سفر به چین است.

تبلیغات

در مقابل در کالیفرنیا به تنهایی 211 نفر کشته شده اند آنفلوآنزا از جمله هفت فرزند از شروع فصل در ماه اکتبر با توجه به دولتی آمار منتشر شده در جمعه. این رقم جمع آوری شده از گواهی مرگ است که به طور گسترده ای در نظر گرفته به دست کم گرفتن پس از آنفولانزا می تواند سریع و کشنده شرایط مانند نارسایی قلبی یا ذات الریه که سپس به جای آن ذکر شده به عنوان علت نهایی مرگ.

اما آنفولانزا نمی بندان توجه عموم مردم را در راه های جدید در حال ظهور ویروس می کند. گمنام تولید اخبار و اضطراب و گاهی اوقات وحشت.

انتظار در مرکز شهر لس آنجلس, ایستگاه مترو چهار شنبه جاش Aguilera عینک ماسک سفید بسته بیش از بینی و دهان خود را. او آغاز شده بود با استفاده از ماسک از چند روز قبل خود را در طول مترو سفر بین کار و خانه را به محافظت از خود را از coronavirus, او گفت:.

“من سوار مترو هر روز به طوری که من احساس می کنم در معرض خطر” گفت: Aguilera, 31.

اما بزرگتر نگرانی برای مردم در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و یا در دیگر فضاهای شلوغ است آنفولانزا کارشناسان می گویند. در سراسر کشور 19 میلیون نفر در ایالات متحده داشته اند آنفولانزا در این فصل با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“این چیزی است که من حدس می زنم ما استفاده می شود به طوری که ما واقعا به آن توجه بسیار” براون گفت. “من فکر می کنم ما نیاز به تغییر توجه ما به آنفولانزا.”

CDC نیست توصیه است که مردم می پوشند, ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus یا هر بیماری تنفسی.

مقامات دولت فدرال در ادامه به توصیه این است که افراد واکسینه در برابر آنفلوآنزا. این واکسن می تواند مردم را نیمی به عنوان به احتمال زیاد به بیمار به عنوان کسی که نمی دریافت واکسن آنفولانزا و فصل اجرا می شود از طریق ممکن است با توجه به CDC.

تبلیغات

“دریافت واکسن آنفولانزا — اقدامات لازم برای جلوگیری از بیمار شدن با بسیاری از چیزهایی که در این کشور ما باید به بیمار از” گفت: مرکز پزشکی تافتز متخصص بیماری های عفونی دکتر Shira Doron. “احتمال یک آمریکایی کشته شدن توسط آنفولانزا در مقایسه با کشته شدن توسط coronavirus است که احتمالا نزدیک شدن به بی نهایت.”

تا کنون 213 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان از coronavirus. مقامات بهداشت عمومی هنوز در حال یادگیری است که بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus.

کارشناسان می دانند که آنفولانزا گرایش به خطرناک ترین برای افراد مسن. اما سویه های آنفولانزا در گردش در این سال بوده اند هدف قرار دادن افراد جوان به خصوص سخت است. در کالیفرنیا 37 نفر زیر سن 50 نفر از آنفولانزا در این فصل با توجه به دولت داده است.

“ما باید برای مردم واکسینه” گفت: دانشگاه نیویورک bioethicist آرتور کاپلان ،

یک حرکت صعودی از اضطراب بیش از coronavirus کارشناسان می گویند این است که آن را ممکن است سهوا جلوگیری از آنفولانزا موارد از بیماری های منتقل شده در روش های مشابه.

برای محافظت در برابر آنفولانزا و یا coronavirus در صورتی که نگرانی خود را — مردم باید دست خود را بشویید غالبا عطسه یا سرفه به خم کردن آرنج خود را و اجتناب از تماس با افراد بیمار گفت کالج دارتموث استاد دکتر الیزابت تالبوت.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بسیار معمول راه به ماندن سالم” تالبوت گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im