پیروی از قوانین تورنتو: COVID-19 snitches در حال تماشای

شکایت در مورد Torontonians ظاهرا ايميل coronavirus قوانین — آنهایی که بزرگ شد و حتی سختگیرانه تر در این آخر هفته — در حال نگه داشتن تورنتو 311 اپراتورها مشغول با برخی از تماس گیرنده حتی مایل به ارسال فیلم و عکس از شواهد.

روز جمعه و شنبه در شهرستان 311 خط تلفن دریافت حدود 700 COVID-19 “اجرای-نوع سوالات” از جمله تماس های تلفنی از مردم نگران در مورد دیگران نمی نگه داشتن جدا توصیه می شود از دو متر در حالی که با استفاده از پارک ها و مسیرهای پیاده روی و فضای سبز با توجه به الکس برک ارشد ارتباطات مشاور با شهر.

نیز وجود دارد در مورد یک “هوای جمع خانواده و دوستان” و خدمه در یک سایت ساخت و ساز نیست تمرین های اجتماعی فاصله.

برخی از تماس گیرنده می خواستم برای گزارش غیر ضروری کسب و کار به اتهام تمرد از دستور, از جمله یک آرایشگاه یک فروشگاه مبلمان و یک بار “اجازه دادن به کاربران را وارد کنید و از سمت درب است.” دیگران شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار مانند یک فروشگاه اتهام فروش یک جعبه ماسک برای $70, چیزی برتر داگ فورد قول داد برای سرکوب بیش از آخر هفته.

روز شنبه, فورد اعلام کرد که این استان در نظر گرفتن “قوی تر عمل” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر جایگزین قبلی اضطراری سفارش ساخت آن را غیر قانونی برای گروه 50 نفر به جمع آوری. اورژانس سفارشات را در محل باقی می ماند تا 31 ماه مارس زمانی که استان را ارزیابی مجدد برای تمدید یا پایان نرسیده است.

شهر تورنتو سخنگوی براد راس گفت که روز یکشنبه 311 تماس بودن “متمرکز توسط ما مرکز عملیات اضطراری برای پاسخ و عمل است.” (311 حجم تماس در طول هفته کار کرده اند مشخصی — شماره معمولا در مورد دریافت 3000 تماس در هر روز در این زمان از سال است اما متوسط تعداد افزایش یافته است به 4000 و شروع به پریدن به عنوان بالا به عنوان 4,600.)

پلیس و دیگران با تعیین و اجرای قدرت اختیار که جریمه موضوع تحت استانی مدیریت اضطراری و حفاظت مدنی عمل می کنند. کسانی که جریمه شامل 750 دلار هزینه در برابر کسی که موفق به تطابق “با یک منظور ساخته شده در طول یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.” معلوم نیست اگر هر گونه جریمه شده اند اعمال شده است.

“ما باید اعتماد به نفس است که ساکنان انتاریو به دنبال خواهد داشت, توصیه های پزشکی و به دنبال اضطراری سفارشات صادر شده” استفان وارنر دبیر مطبوعاتی دفتر وکیل عمومی سیلویا جونز نوشت: در ایمیل یکشنبه.

جدید استانی پنج نفر محدود همراه با برخی از استثنا. آنها عبارتند از خانواده های خصوصی با پنج نفر یا بیشتر و مراقبت از مراکز هنوز باز تمایل به بچه ها در خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و اولین پاسخ دهندگان ارائه شده تعداد افراد در هر مرکز بیش از 50 نفر است.

“اما فقط به یک حزب و یا یک گردهمایی اجتماعی است که غیر قابل قبول” فورد به خبرنگاران گفت:.

منظور این دامنه را نیز شامل مراسم عروسی و در عین حال قبلی استانی دستور بسته شدن تمام غیر ضروری در محل کار به معنی کاهش از 50 تا پنج را هیچ اضافی اثر فوری, ایرنه Hryniuk مدیر عامل شرکت از آسیاب های قدیمی, تورنتو, مهمان نوازی, Inc., روز یکشنبه گفت. آسیاب های قدیمی, یک مکان محبوب در Etobicoke برای مراسم عروسی و دیگر گردهمایی های اجتماعی و درهای خود را بسته مارس 17 بعد از فورد اعلام کرد که بسته شدن همه خدمات غیر ضروری در این استان است.

“ما نهفته یک روز” او گفت:.

خوشبختانه در ماه ژانویه که از ارتفاع عروسی فصل گفت: Hryniuk بنابراین تنها تعداد انگشت شماری — و یک زن و شوهر از دوش کودک — آیا تا به حال به دوباره. “نود و نه درصد از مشتریان ‘تعویق انداختن پیدا کردن تاریخ های مختلف و صبر کنید.'”

یکی از استثنا فورد اعلام کرده بود برای مجالس ترحیم که مجاز به ادامه تا 10 نفر در یک زمان. مراسم تشییع و سوگ صنعت در حال حاضر به معرفی دقیق تر قوانین محدود کننده در محل حضور به 10 یا کمتر مردم است, نه شمارش تشییع جنازه کارکنان گفت: David Tag ارتباطات مدیر با سوگ قدرت انتاریو صنعت تنظیم کننده.

آلن کول مالک و رئیس جمهور MacKinnon و Bowes Ltd. گفت: وجود خواهد داشت بدون نیاز به خانه های مراسم تشییع جنازه به سر انجام شمارش از عزاداران به دلیل خدمات در حال حاضر در حال “متاسفانه تغییر” از هنجار.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بسیاری از خدمات را یا کاهش داده شده برای اعداد کوچک و یا نقل مکان کرد و در خارج برای graveside خدمات “از آنجا که خانه های مراسم تشییع جنازه نیست اضطراب به دریافت خانواده ها به داخل ساختمان و ایجاد فرصت برای انتقال است.” شرکت خود را فراهم می کند و خدمات مانند وسایل نقلیه و pallbearers به تشییع جنازه-صفحه اصلی اپراتورها در سراسر انتاریو است.

“برای بیشتر قسمت ها گفت:” کول “من فکر می کنم شما در حال دیدن مدرج-بازگشت به نسخه های ساده مراسم … با بسیار کمی از اعضای خانواده در حال حاضر” اما هنوز هم منعکس کننده “عزت و تناسب با توجه به چالش های فعلی با آن مواجه هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>