فلوریدا افزایش COVID-19 شماره: چه آنها چیست ؟

بزرگنمایی این تصویر

فلوریدا COVID-19 داشبورد در اینجا یک عکس فوری دوشنبه نشان می دهد یک چشم انداز مثبت از موارد. فلوریدا GIS/تصویر توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فلوریدا GIS/تصویر توسط NPR

در طول هفته گذشته فلوریدا دیده است افزایش تعداد جدید COVID-19 موارد است. پس از شنبه تعداد زیادی از مردم که تست مثبت برای coronavirus بالغ بر بیش از 1 ، 000 در هر روز. روز شنبه در مجموع 1,426 تست مثبت بود و بیشتر از اوایل ماه آوریل است.

مشابه افزایش موارد جدید است که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر از جمله کارولینای شمالی تگزاس و کالیفرنیا. این منجر به نگرانی که به عنوان کسب و کار بازگشایی و اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته آرام دستورالعمل می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید و حتی موج دوم از عفونت.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis عنوان نگرانی است که افزایش تعداد مربوط به دولت را بازگشایی. او معتقد است که بیشتر مردم در حال تبدیل مثبت برای COVID-19 دلیل بیشتر مردم در حال آزمایش هستند. “ما در حال حاضر در دو هفته گذشته به طور متوسط 30,000 نتایج آزمون یک روز در ایالت فلوریدا است. اگر شما رفتن به…آغاز ماه آوریل ما نیست حتی انجام 10,000 نتایج آزمون در روز است.”

DeSantis با اشاره به دولت در نرخ پایین از تست مثبت. در شهرستان میامی-Dade منطقه در فلوریدا سخت ترین ضربه گیر نرخ مثبت در حدود 5 ٪ در حال حاضر بسیار پایین تر از آن بود که در مارس هنگامی که آن را بیش از 10%. با گسترده تست در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که می خواهد یک DeSantis گفت: بسیاری از افراد بدون علائم در بر داشت مثبت برای coronavirus. “این مردم هستند بسیاری از آنها حتی نمی فکر می کنم آنها لزوما بیمار اما (تست) وجود دارد به طوری که آنها بروید. و اعطا شده 98 درصد از آنها منفی هستند اما شما پیدا کردن موارد است.”

Mary Jo Trepka استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بین المللی فلوریدا موافق است که افزایش تست یک عامل عمده در افزایش تعداد. “آن را آسان تر برای گرفتن تست در حال حاضر. قبل از مردم بسیار بیمار در بیمارستان شد و آزمایش شده اما نه لزوما افرادی که بیشتر کمی بیمار است.” همچنین او گفت: بیشتر موارد مثبت در حال شناسایی از طریق تماس با ردیابی. “و به طوری که شما بیشتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا کسانی که بدون علامت و یا خفیف علامتی.”

یک منطقه از نگرانی DeSantis گفت: در حال کشاورزی جوامع در جنوب فلوریدا که در آن کارگران زندگی در محله های نزدیک. “آنها شده ایم و به شدت تست تمام کسانی که در مناطق” DeSantis گفت. زندان یکی دیگر از منطقه که در آن شیوع بیماری در حال نظارت و موجود است.

DeSantis گفت: تا پایان هفته هر ساکن و کارگر در دولت خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت خواهد شد تست شده برای coronavirus. اما آن دسته از اشخاص باقی می ماند یک بیماری همه گیر ، عفونت رای در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت است که به طور قابل توجهی بالاتر از آن است که برای افراد دیگر تست شده در فلوریدا.

Trepka گفت: حداقل در میامی-Dade او در حال دیدن یک اثر از باز کردن کسب و کار و آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل. میزان موارد مثبت در میان کسانی که تست شده برای coronavirus بود که به طور پیوسته رو به کاهش است و در حال حاضر وارد. Trepka می گوید: “به نظر می رسد مانند برخی از دستاوردهای است که ما هنگامی که ما به طور کامل تعطیل ما دیگر شاهد دستاوردهای آن از نظر کاهش مثبت نرخ.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>