فلوریدا پروب خشونت آژانس که پرداخت می شود مدیر عامل $750K

تالاهاسی فلوریدا. – فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز پنج شنبه دستور داد رسیدگی به یک سازمان غیر انتفاعی استفاده داخلی آژانس که مدیر عامل شرکت دریافت کرده بود $7.5 میلیون دلار غرامت بیش از سه سال طول.

مجلس نیز رای به حکم فلوریدا ائتلاف علیه خشونت هیئت مدیره و رئیس جمهور سابق به عنوان دولت بررسی هزاران صفحه از اسناد جزئیات “گزاف” اجرایی پرداخت.

DeSantis یک جمهوری خواه خواسته دولت رئیس بازرس کل به بررسی غیر انتفاعی و دستور داد سر از دولت رفاه کودک آژانس برای بررسی قرارداد با این سازمان که از توزیع ایالتی و فدرال پول به سازمان هایی که کمک به قربانیان خشونت های خانگی.

ساعت بعد دولت جمهوری Rep. تام تره گفته همکاران او که سابق ائتلاف مدیر عامل و رئیس جمهور تیفانی Carr دریافت کرده بود حدود 7.5 میلیون دلار غرامت بیش از سه سال قبل از او استعفا داد. او گفت: که شامل حقوق و دستمزد که تا به حال تا این حد رواج به $750,000 یک سال و جداگانه برای جبران تا 210 روز از یک سال از زمان پرداخت کردن.

در نامه خود به رئیس بازرس کل ملیندا میگل, DeSantis گفت: اسناد افشا “گزاف پرداخت غرامت شکست از رهبری سوء استفاده از دولت دلار و نقض اعتماد عمومی است.”

“دولت من را تحمل نمی کند بی فایده و یا جعلی صرف به خصوص توسط یک سازمان است که وانمود برای خدمت به آسیب پذیر و قربانیان خشونت خانگی” DeSantis اضافه شده است.

روز سه شنبه رای به حکم Carr و خشونت ائتلاف هیئت مدیره.

“به عنوان اقداماتی که ما در حال گرفتن آنها فوق العاده ای به من می گویند اما این شرایط فوق العاده,” جمهوری خواه مجلس خوزه الیوا به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن.

سوال در مورد کار حقوق و دستمزد در ابتدا مطرح شده در سال 2018 توسط میامی هرالد و Tampa Bay Times. از آن پس خانه به دنبال ائتلاف اسناد و مدارک برای 20 سال. تره که صندلی خانه عمومی یکپارچگی و کمیته اخلاق گفت: آژانس stonewalled درخواست برای اطلاعات قبل از ارائه 104,000 اسناد و مدارک در روز چهارشنبه.

“این خوب نیست و من فکر می کنم امروز را به اثبات می شود یک روز بد در تاریخ فلوریدا ائتلاف علیه خشونت” تره فرنگی گفت: کمیته خود را قبل از کامل خانه ملاقات کرد.

اسکات هاول به ائتلاف جمهور از داخلی و خارجی امور نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام تلفن به دنبال نظر.

طول کف خانه, بحث, دموکرات در کنگره آنا Eskamani گفت: Carr حقوق و دستمزد بود وحشتناک.

“هنگامی که ما کار را در محلی ما داخلی پناهگاه ما می دانیم که هر تعداد سکه و هنگامی که شما یک مدیر عامل در حال پرداخت است که پول زیادی به عنوان بازماندگان نیاز به پشتیبانی باید آن را چیزی است که appalls هر یک از ما,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im