پنج تنش روز در هنلی محل: از لحظه ای که ساکن تست مثبت برای COVID-19 یک خانه سالمندان کارکنان بسیج

پس از swabbing دستکش آمده ، ماسک گذشته است.

با یک بیماری همه گیر مواج وجود دارد به راحتی در آشنا عفونت-قوانین کنترل.

ملانی اسمیت, ثبت نام پرستار و دستیار مدیر مراقبت در هنلی محل در دراز مدت مراقبت از خانه در لندن, پمپ, مواد ضد عفونی کننده بر روی دست او و به سرعت در می یابد یک سینک برای شستن آواز تولدت مبارک آهنگ در سر او.

اسمیت و پرستار دیگر را فقط درج یک سواب داخل بینی از سالمندان ساکن جدا شده در اتاق خصوصی خود که در آن پر خرس عروسکی نشسته روی صندلی سالن با بستر.

او تب دارد از 38.8 درجه و در اوایل صبح امروز سهشنبه, مارس 27 پرستاران شنیده آمیزش در ریه ها او را.

این علائم COVID-19.

گرد و خاک در حال حاضر مهر و موم شده در یک ویال است که روکشی در یک امنیت کیسه. اسمیت منازعه کیسه و کیف پول خود را. او در مسابقه در سراسر پارکینگ به او Hyundai Tuscon SUV و درایوهای پنج دقیقه به بهداشت عمومی آزمایشگاه که در آن کارکنان در انتظار است.

به عنوان COVID-19 موج از طریق دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر شمال امریکا و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و کشتن سالمندان ساکن و آلوده کردن کارگران وجود ندارد درام در این است که مطالب از آن ظریف و گرد و خاک می تواند مسائل کابوس.

در انتاریو ویروس به کشته شدن حداقل 40 افراد مسن ساکنان پرستاری یا خانه های بازنشستگی با کارکنان آلوده بیش از حد. کانادا و اتحادیه عمومی کارکنان انتاریو گفت: 26 کارگران در 11 خانه را آزمایش مثبت است.

در تورنتو هفت اوکس دراز مدت مراقبت از خانه حداقل هشت نفر کشته شده اند و Bobcaygeon را پینکرست خانه سالمندان ضبط شده خود را 22nd, مرگ این آخر هفته.

در لندن, Ont., در گرم شدن صبح بهار از آوریل 27, پاسخ به همه کسانی که از ترس در حال حاضر در دست تکنسین آزمایشگاه. نتایج می تواند 48 ساعت.

اسمیت پرستار مغز با تمرکز بر حقایق و او را برمی گرداند به هنلی جایی که 29 ساکنان دیگر در زمین-طبقه مدوی واحد نیاز به در با روز خود را. ساکنان این زن بیمار بود با تعامل در حال حاضر جدا شده در اتاق خود را.

کریستال گراهام شیفت به پایان می رسد در 2 p. m. او شخصی است حمایت از کارگر 34 سال با مادر است که با این نسخهها کار در یک خانه سالمندان, a 12-year-old پدر و پدربزرگ که متکی به مراقبت از او را. مدیران اینجا استخدام او هنگامی که هنلی محل باز نه سال پیش و او هرگز به سمت چپ.

زن با تب است که او ساکن است.

گراهام متوجه شده است که چیزی اشتباه بود روز قبل از روز پنج شنبه پس از او وارد شده را برای او 6 صبح شیفت و تصویب COVID غربالگری سوال در درب جلو. گراهام دما عادی بود در 36.2 درجه است. و او تا به حال شده است در معرض هر کسی با علائم.

گراهام تغییرات به مالش می کشد موهای خود را به یک topknot و قدم به اتاق بانوی انتظار معمول خود را صبح پچ پچ. این زن هنوز در خواب است. زمانی که او بیدار چشمان او خیره فراتر از گراهام. بدن او احساس سنگین زمانی که گراهام در تلاش برای تغییر لباس خود را.

زمان صبحانه پس از اتمام گراهام چیزی می داند خاموش است. پرستاران می آیند و تشخیص تب. آنها کت و شلوار در تجهیزات حفاظت شخصی. در پزشکی مختصر آن را PPE — جراحی ماسک و دستکش و لباس محافظ در برابر ناشناخته است. آنها نگه داشتن او جدا شده و در اتاق تنها یکی از برکات خانه های جدیدتر که در آن ساکنان نیست قرار دارد در بخش اتاق چهار, مانند بسیاری از خانه های که تا به حال COVID شیوع است.

هنگامی که گراهام شیفت به پایان می رسد او به خانه می رود و باقی می ماند در اتاق خود.

**

شب بعد کلی Kummerfield, هنلی مدیر, ساعت, اخبار, همه چیز در مورد COVID-19.

او حلقه های تلفن همراه در 6:14 بعد از ظهر است هنلی مدیر مراقبت.

هنگامی که تماس به پایان می رسد Kummerfield توقف برای یک لحظه. او شده است یک پرستار برای 30 سال است. از طریق کار سارس. اما این coronavirus آن را احساس می کند متفاوت است. او استنشاق و تماس جیل Knowlton chief operating officer از Primacare زندگی در تورنتو-بر اساس شرکت است که صاحب هنلی محل و خانه در ست کتریس و برامپتون.

“ما برای اولین بار صورت مثبت” Kummerfield می گوید. آنها قابل تامل است. Knowlton می گوید: “درست است. همه حق است. در اینجا چیزی است که شما می رویم به انجام.” او می گوید او را به تماس با مدیران و سازماندهی یک جلسه در هنلی.

ملانی اسمیت می ایستد بیش اجاق گاز, تکان دهنده یک قابلمه سوپ چیزبرگر زمانی که تلفن زنگ میزند. این Kummerfield و صدای خود را برای تلفن های موبایل رسمی.

“ملانی, من نیاز به اطلاع شما که ما تا به حال یک نتیجه مثبت در نازوفارنکس سواب.”

اسمیت احساس می کند بدن خود را به نوبه خود سرد است. او صحبت نمی کند. Kummerfield می گوید: “من به کمک شما نیاز دارند.”

اسمیت نوبت سوز تنظیمات را به پایین و به او می گوید شریک زندگی او را ترک کرده است. او بسته کیسه های یک شبه با یک یونیفرم, مجموعه ای فوق العاده از لباس و یک کیسه کوچک با یک مسواک و درایو 45 دقیقه به کار می کنند.

اسمیت پیاده به Kummerfield ، چهار نفر دیگر در اتاق هستند بنابراین اسمیت و Kummerfield صحبت نمی کنم. آنها به ندارد. پرستاران صرف زمان زیادی پنهان در پشت ماسک های جراحی آنها توسعه آنچه که اسمیت آن را “چشم و احساسات است.” از نگاه Kummerfield می دهد اسمیت او می داند که آنها در حال رفتن برای کمک به یکدیگر از طریق شب.

بیش از بلندگو Knowlton مجموعه گام های بعدی. کامل PPE برای تمام کارکنان در مدوی واحد. برقراری تماس به کارکنان و خانواده های شروع با تماس مدوی کارکنان شاغل جمعه. به آنها بگویید کارکنان است که در مدوی کار نمی تواند در هر نقطه دیگری در خانه است. و نه می تواند آنها را در خانه های سالمندان. هیچ mingling از ساکنان. هنلی است که در مستند.

کریستال گراهام است که در خانه به تنهایی به تماشای دیزنی کانال پلاس در 10 p. m. هنگامی که یک شماره اختصاصی بالا میآید بر روی صفحه نمایش تلفن همراه. “در اینجا ما به” او فکر می کند. آن است که منابع انسانی کارگر. “ما باید خبر بد…” کارگر آغاز می شود.

به عنوان او صحبت می کند, اتاق محو به تصویر پدر بزرگ او ، او بازدیدکننده داشته است او را هر هفته حمام او را و کمک می کند تا او را به زندگی در خانه خود را. “اگر چه من آن را داد به او ؟” او فکر می کند.

گراهام آویزان کردن و صفحة ملانی اسمیت همراه است. اسمیت معاون مدیر مراقبت از موضع قدرت اما هنوز هم خط مقدم. گراهام می خواهد جزئیات. او می پرسد در مورد سلامت و ممکن آسایشگاه برای مراقبت از COVID. “او من ساکن” گراهام می گوید.

اسمیت لیست عفونت پروتکل و به او می گوید این خانه دارای یک منبع خوب از PPE. در مدوی واحد او می گوید: کارکنان می پوشند فولاد ماسک ، روپوش و دستکش و عینک ایمنی. تامین خواهد شد و به راحتی قابل دسترسی در راهروها و پر. قبل از کارکنان وارد ساکن اتاق آنها را در لباس تازه PPE و سپس آن را حذف کنید در راهرو هنگام خروج.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

گراهام گوش او دیگر تلفن همراه چشمک زن با ارسال پیام های متنی از شخصی حمایت از کارگران در این واحد است.

“آیا می توانید تماس بگیرید ؟” آنها بپرسید.

آنها متون ارز مورد قرار گرفتن در معرض. در مورد انتقال آن به کودکان خردسال در خانه. گراهام نگه می دارد فکر کردن در مورد داستان در اخبار گفت که این ویروس انجام می شود برای روز بدون علائم است.

“شاید ما آن را در حال حاضر” متون می گویند.

**

Crystal Graham, a 34-year-old personal-supporter worker in London's Henley Place. She works in the Medway unit, where one of the residents she cares for was diagnosed with COVID-19. In these photos she is getting dressed in full personal protection equipment before entering a resident's room.

در هنلی محل شنبه شب یک پرستار و یک کارگر حمایت شخصی پیچیده در PPE تماشای بیش از COVID-19.

او تا به حال شده است با ثبات در طول روز اما در اواخر شب او داغتر و بی حال. کارکنان صحبت با خانواده او و دکتر. یک آمبولانس می رسد و او را به بیمارستان است.

در نیمه شب اسمیت توقف برقراری تماس به مدوی کارکنان و خانواده ها است. در 1:30 a. m. در حال حاضر توصیه او همواره به یک همکار در لندن که در آن یک لیوان Cabernet به نظر می رسد مثل یک راه خوب برای سهولت ذهن به خواب. شروع کار دوباره در 6:30 صبح

زمانی که COVID-19 شیوع آمار انتاریو Kummerfield وعده کارکنان خود او آنها را بلافاصله اگر آن را وارد در هنلی محل. روز یکشنبه مدیران هر بازدید از یک واحد در هنلی برای شکستن اخبار.

“این واحد خود را, اما من به شما اجازه می دانم که ما برای اولین بار مورد” Kummerfield می گوید به کارکنان جمع آوری و در یک ایستگاه پرستاری. او متوجه اشک اشک در برخی از کارگران ،

“من می دانم که شما می ترسم. آن را خوب به ترس می شود. من می ترسم بیش از حد. اما ما آموزش داده شده است که چگونه به انجام این کار. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ما انجام.”

**

کریستال گراهام صرف بیشتر از روز یکشنبه در سلول نقش مستقیم-تیراندازی درمانگر برای نگران همکاران. برخی می ترسند و نمی رفتن به محل کار. آنها می خواهند به آزمایش می شود اگر چه بهداشت عمومی است گفت: تست های مورد نیاز نیست مگر اینکه علائم بوجود می آیند.

گراهام در مورد گفتگو با اسمیت در مورد کنترل عفونت پروتکل و می گوید: این خانه دارای یک منبع ثابت از PPE. او می داند بی میلی خود را, اما او فکر می کند از ساکنان در مدوی مانند مردی که اضطراب بسیار شدید او ترس از سایه و تاریکی شب هنگام. او را دوست دارد و آنها با هم خنده.

روز دوشنبه در خانه می پرسد گراهام برای پر کردن یک جای خالی در بعد از ظهر شیفت. او می گوید: بله سازگاری با پروتکل های جدید پانسمان در تازه PPE هنگام ورود و خروج از هر اتاق.

پس از تغییر روز سه شنبه گراهام درایوهای خانه undresses داخل درب جلو دوش و كشتن او کانتر آشپزخانه با Clorox سفید کننده اسپری.

او آشپز ماکارونی برای شام می خورد و به تنهایی در اتاق خود. ذهن او چرخ. ترس از نامرئی دشمن. خستگی. تازه درد پشت گوش او را از تنگ باندهای الاستیک در ماسک صورت و پلاستیک سخت از عینک. این عبارات از کارگران از واحدهای دست نخورده توسط COVID نگاه کردن به او و مانند او عفونی.

او به خواب می رود در 8:30.

At Primacare Living's Henley Place in London, staff discovered a “love blanket” with a big message of support for workers.

**

روز چهارشنبه ساکنان اقامت در اتاق خود را. یک بشقاب میوه می رسد. کارکنان و جمع آوری در یک جدا شده اتاق استراحت و برای یک لحظه همه چیز عادی به نظر می رسد. ملانی اسمیت تا به حال آن را برنامه ریزی شده اما کلمات در آمد سریع مانند یک کل به سربازان.

“شما می دانید چه بچه های ما رو از این,” او می گوید. “شما بچه ها همه قهرمانان و شما نیاز به درک که شما شجاعت چیزی است که اکثر مردم هرگز درک. من می دانم که شما می ترسم. همه ما هستند. من و همه ما باید دلایل به احساس می کنید که راه اما در پایان روز شما اینجا هستید.”

تحت COVID پروتکل هیچ کس آغوش. برخی از گریه. سپس یک مرد کارگر حمایت شخصی, claps دست خود را با هم مانند او در یک اجتماع افراد یک تیم در یک بازی فوتبال و می گوید: “در حال حاضر شکستن!”

هر کس رفت و برگشت به محل کار.

***

در مارس 30, انتاریو افسر پزشکی سلامت ساخته شده تست های بیشتر در دسترس برای دراز مدت مراقبت از خانه و دو ساکنان اضافی در مدوی واحد متعاقبا آزمایش مثبت است. مردان در حال خوردن وعده های غذایی کامل و بدون تب و Knowlton می گوید.

چهار نفر از کارگران که صرف زمان با اولین COVID مثبت ساکن در ساعت قبل از تشخیص او گفته شده برای منزوی کردن در خانه.

اقامت در بیمارستان را که دوست دارد به خنده زمانی که او بیدار در صبح است در مراقبت تسکینی.

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما یا یک دوست در خط مقدم نبرد علیه COVID-19? به اشتراک گذاری خود را تجربه

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de