اولین حق نهنگ در خلیج سنت لارنس ماشه برخی از شیلات تعطیلی

اتاوا—آتلانتیک شمالی حق نهنگ ساخته شده خود را برای اولین بار ظاهر 2020 در آب های کانادا هفته گذشته باعث فوری اما موقتی بسته شدن ثابت-دنده شیلات در منطقه تحت قوانین فدرال در تلاش برای حفاظت از آن به شدت در معرض خطر حیوانات.

آن است که در اوایل شروع به نهنگ های نجومی در خلیج سنت لارنس گفت: Sean Brillant ارشد حفاظت زیست شناس با فدراسیون حیات وحش کانادا در هالیفاکس. که می تواند مطرح اضافی مشکل در یک سال و زمانی که COVID-19 است که در حال حاضر باعث عدم قطعیت در ردیابی نهنگ ها و صرفه جویی در آنها را اگر آنها در خطوط ماهیگیری.

“نهنگ به نظر می رسد آینده در اوایل سال جاری که غیر معمول است اما ما قطعا بسیاری برای یادگیری در مورد این حیوانات” Brillant گفت. “ما هیچ خوب در پیش بینی که در آن آنها در حال رفتن به می شود و یا زمانی که فقط رتبهدهی نشده است.”

راست نهنگ ها زندگی می کنند در آبهای ساحلی در اقیانوس اطلس, معمولا زمستان ها در جنوب آب های فلوریدا و جورجیا قبل از مهاجرت به شمال برای تابستان. عادات خود را در حال تغییر به عنوان تغییر آب و هوا گرم اقیانوس و بر منبع غذایی خود را.

آدم می سوزد مدیر کل شیلات مدیریت منابع در وزارت فدرال شیلات و اقیانوس ها گفت: به جای بسته شدن برخی از بخش هایی از خلیج سنت لارنس برای کل فصل در این سال آنها در حال بسته شدن مناطق خاص هنگامی که نهنگ ها در حال کشف. هر نهنگ لکه بینی نتایج در حدود 2000 کیلومتر مربع بسته به مدت 15 روز. اگر نهنگ ها در حال کشف دوباره وجود دارد که در آن 15 روز است که منطقه خواهد شد و سپس خاموش محدودیت برای ثابت-چرخ دنده ماهیگیری برای بقیه فصل.

“ما شماره 1 هدف این است که برای دریافت و برداشت در آب دریافت سهمیه خود را از آب و دنده رفته تا حد امکان قبل از نهنگ ها نشان می دهد گفت:” می سوزد.

اما Brillant با اشاره به برف خرچنگ فصل به تعویق افتاد COVID-19 باز در اواخر ماه آوریل است. در همان زمان که نهنگ ها در حال ورود جلوتر از برنامه است که به معنی این امید وجود دارد خواهد بود برای به دست آوردن شیلات انجام می شود قبل از نهنگ ها به نظر می رسد از بین رفته است.

روز یکشنبه دو حق نهنگ فصل خال خال شد از شیلات و اقیانوس ها نظارت هواپیما سواحل Gaspe شبه جزیره. آنها خال خال شد فقط پنج روز پس از 2020 محدودیت سرعت برای کشتی های بزرگ بودند به محل قرار در آوریل 28. سی حق نهنگ مرده اند در کانادا و ایالات متحده پس از سال 2017 دو سوم از آنها در آب های کانادا. برای یک جمعیت با فقط 400 حیوانات باقی مانده هر مرگ است یک گام بزرگ به عقب.

برای نهنگ ها که در آن علت مرگ را می توان تعیین می شود, کشتی اعتصاب شایع ترین ها هستند اما ماهیگیری و گیرایی را کشته اند مختلفی از حیوانات است.

سارا Uhlemann بین المللی مدیر برنامه در مرکز تنوع زیستی در سیاتل می بیند جایگزینی کامل با بسته شدن موقت حمایت به عنوان یک گام به عقب برای نهنگ به خاطر حفاظت از آن به شدت به کانادا سیستم برای نظارت بر حضور نهنگ ها.

“ما نگران” او گفت:. “حق نهنگ های نجومی در حال حاضر به طور رسمی آغاز کرده است در خلیج فارس. در سال گذشته یک فاجعه بود.”

نهنگ ها هستند که باید بررسی شود, با هواپیما و قایق و همچنین زیر آب با استفاده از میکروفن برای گوش دادن به تماس های خود را. Brillant گفت: نظارت و تحقیقات در این سال ممکن است سخت تر به دلیل COVID-19 محدودیت. او گفت: حداقل یک ماموریت تحقیقاتی به استفاده از ربات گلایدر به گوش دادن برای نهنگ ها اتفاق نمی افتد در این تابستان به دلیل دانشمندان اجازه نداشتند به آزمایشگاه خود را به آماده شدن برای آن است.

Moira قهوه ای یک دانشمند ارشد با کانادا نهنگ موسسه Campobello جزیره N. B. گفت: تیم های داوطلب که اغلب نامیده می شود توسط وزارت امور شیلات و اقیانوس ها برای کمک به حل یک نهنگ به دام افتاده در ماهیگیری خطوط گفته شده است که آنها نمی تواند نامیده می شود در حال حاضر. چرا که فاصله فیزیکی در عروق کوچک دشوار است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

“ما می تواند اگر ما می خواستیم اما آنها نمی خواهد از ما بخواهید برای پاسخ گفت:” قهوه ای شناخته شده به عنوان کانادا متخصص برجسته در سمت راست نهنگ.

“هر چیزی که ما را انجام خواهد بود بسیار مورد به مورد و بر اساس در این نقطه است. این سخت گیری اما همه ما نیاز به برخی بسیار سخت گیری در حال حاضر.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>