اولین زندانی در کالیفرنیا زندان سیستم تست مثبت برای coronavirus

اولین زندانی در کالیفرنیا زندان سیستم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

زندانی در ایالت کالیفرنیا زندان لس آنجلس, دولت, اصلاحات, مقامات اعلام کرد در پنج شنبه شب.

مقامات همچنین گفت که پنج زندان کارگران COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. دو در کالیفرنیا زندان ایالتی ساکرامنتو در خارج از Folsom; یکی در فلسم زندان ایالتی و دو در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

زندانی در L. A. شهرستان در وضعیت با ثبات و درمان در سایت, با توجه به بیانیه ای از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. این گروه گفت که زندانی احساس ناخوشی و قرار شد به انزوا پنجشنبه مورد آزمایش قرار گرفت جمعه و نتایج برگشتم یکشنبه. آژانس نمی خواهد ارائه اطلاعات در سلامت آلوده کارگران است.

تبلیغات

این زندانی جنبش محدود خواهد شد در حالی که یک بررسی که ممکن است در تماس با او در جریان است. کسانی که از نظر در معرض خطر خواهد بود قرنطینه برای مشاهده این اداره گفت.

در یک بیانیه مشترک وزارت کار و دولت را در زندان مراقبت های بهداشتی آژانس گفت که آنها “چالاک در پاسخ به هر گونه بالقوه مورد COVID-19 … با اولویت بالا بودن ایمنی و حفاظت از کارکنان جمعیت داوطلبان بازدید کنندگان و جوامع اطراف است.”

کالیفرنیا در حال حاضر متوقف ملاقات زندان داوطلب برنامه ها و فعالیت های آموزشی را آغاز کرده است و غربالگری کارکنان. اما اضطراب به رشد خود ادامه هم برای زندانیان و کسانی که مشغول به کار در دولت زندانها.

“همه ما امیدواریم و دعا می کنم آنها چیزی” یکی از اهل بیت نوشت ناشناس به لس آنجلس تایمز. “ما همه می ترسم … ما همه در انتظار این قاتل خاموش می آیند و [وزارت اصلاحات] به قفل ما را در سلول ها و تصویب باک. این یک احساس عجیب و غریب در اطراف این دیوار در حال حاضر.”

تبلیغات

زندان, پرستار مشغول به کار در یک واحد مسکن که در آن تعدادی از بیماران تحت “COVID نظارت دور” ابراز نگرانی های مشابه.

“این بسیار دلسردکننده” او گفت: بار اصرار بر گمنامی. “بسیاری وجود دارد و تعامل نزدیک با کارکنان و زندانیان.”

همچنین در روز یکشنبه گروه منتشر شد درمان و تست دستورالعمل برای COVID-19. آنها برای همه زندانیان با آنفولانزا مانند علائم به آزمایش می شود; در طول فصل آنفولانزا, زندان, پزشکان باید گزینه تست زندانیان برای آنفولانزا برای اولین بار و پس از آن برای رمان coronavirus اگر اولیه آزمون می آید و منفی است.

اولویت برای تست برای coronavirus داده است به زندانی که 60 یا دارای شرایط بهداشتی مزمن و یا سیستم ایمنی بدن. این گروه نمی خواهد با ارائه تعدادی از زندانیان که تست شده برای این ویروس تا کنون یا تعداد زندانها با قفل-کردن واحد به دلیل موارد ممکن است.

به طور کلی شده است وجود دارد کمبود آزمون در سراسر کالیفرنیا و در سراسر کشور ساخت آن را دشوار است به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم قرارداد ویروس.

اصلاحات بخش دستورالعمل توصیف مراحل را برای جلوگیری از گسترش coronavirus را از طریق نزدیک محدوده زندان: “نزدیک به عنوان بسیاری از آسیب ساختمان/واحد به عنوان مورد نیاز برای محدود شیوع. به یاد بیماران مبتلا به اشتراک گذاری ظروف غذا یا نوشیدنی است. متوقف کردن گروه بزرگی جلسات مانند جلسات مذهبی و رویدادهای اجتماعی است.”

هفته گذشته یک قاضی فدرال دستور ایجاد یک نیروی کار به گزارش در عرض یک هفته در نظر دارد برای مبارزه با COVID-19 در سیستم زندان. یک وکیل در نیروی کار که نشان دهنده بیمار روانی زندانیان گفت: قاضی لازم است که کاهش جمعیت در میان مسائل مورد بحث است.

نیروی کار شروع جلسه روز شنبه.

تبلیغات

کالیفرنیا زندانها در حال حاضر در 134 درصد از ظرفیت خود را. زندان در لس آنجلس است که در حدود 140% ظرفیت با برخی از 3200 زندانیان هر چند آن را طراحی شده برای 2,300.

خدمات پزشکی در بسیاری از زندانهای کالیفرنیا در حال نظارت توسط دادگاه منصوب ویژه کارشناسی ارشد به دلیل دهه از ازدحام و عام مراقبت. اما پیشرفت باید اجازه دولت را به دست آوردن مجدد کنترل از مراقبت های بهداشتی در تعدادی از زندان ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر