اولین موج گرما از سال 2020 خواهد رسید در کالیفرنیای جنوبی این هفته

یک خط الراس بالا فشار سواحل را گسترش بیش از کالیفرنیا آوردن اولین موج گرما از سال 2020 خدمات ملی آب و هوا گفت. درجه حرارت بالا از 85 به 95 خواهد بود مشترک با داغترین قرائت در روز جمعه و شنبه.

چند روز بالاتر از دمای معمولی می تواند از روز شنبه به اوایل هفته آینده. خوانش می تواند 15 تا 20 درجه بالاتر از حد نرمال است. شب پایین می رود به 55 تا 65 حدود 5 تا 10 درجه بالاتر از حد نرمال است.

وزش قوی باد از شمال به جنوب وزش باد انتظار می رود که اوج در بعد از ظهر و شبانه از ساعت دوشنبه شب از طریق پنج شنبه. باد در مناطق مستعد مانند جنوب سانتا باربارا کانتی بین 5 راهرو و سانتا کلاریتا و بز کوهی دره ها انتظار می رود برای دیدن قویترین باد. بادها را تضعیف خواهد کرد و به نوبه خود بیشتر northeasterly به شنبه.

بالا وزش ساعت در اثر کوه L. A. ونتورا و سانتا باربارا شهرستان از چهارشنبه صبح در سرتاسر پنج شنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

فشار به شمال این منطقه به علت توفانی شمال غربی به شمال بادها از طریق پنج شنبه گفت: Eric Boldt از خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. سپس به بالا ایجاد فشار بیش از رشته کوه های راکی در جمعه بادها را به نوسان در اطراف به شرق.

la-me-warm-breezy-forecast-042120-WIND_Artboard 2_Artboard 2.jpg

فشار بالا در سطح خواهد ساخت بیش از رشته کوه های راکی جمعه و در نتیجه قوی northeasterly باد.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

بادها همیشه از فشار بالا به سمت پایین فشار و ایجاد گرادیان فشار — اصل تفاوت در فشار است. در این مثال پایین فشار بیشتر بر جنوب آریزونا و شمال مکزیک است. این راه اندازی رخ می دهد در سطح. بالاتر در فضای جریان جت ممکن است وام بالای سطح حمایت.

باد انتظار می رود که 15 تا 30 مایل در ساعت با gusts از 30 به 50 مایل در ساعت در باد در مناطق مستعد. Gusts می تواند به 65 مایل در ساعت از طریق I-5 راهرو و در منتکیتو تپه ها و از طریق Gaviota منتقل می کند.

تبلیغات

قطع درختان و شاخه ها ممکن است به عنوان قطع برق.

دریایی بادها را ترکیب با گرم شدن هوا توده به علت تمدید دوره بی موقع گرما در طی آن برخی از سوابق روزانه می تواند شکسته شود.

جریان جت است که سقوط به کالیفرنیا در اوایل این ماه در آوردن غیر سرد و مرطوب شرایط منتقل شده به شمال funneling باران و کوه برف به شمال غربی اقیانوس آرام. که زمستانی اوایل مارس الگوی جایگزین خواهد شد توسط خلاصه شرایط حسن نیت ارائه میدهد از یک یال از فشار بالا است که گسترش به کالیفرنیا و جنوب غربی است.

آتش آب و هوا نگرانی حداقل به دلیل بالا سوخت رطوبت رطوبت نسبی را شیب به 12 درصد به 25 درصد با کمترین خوانش پنج شنبه و جمعه.

تبلیغات

خط الراس از فشار بالا اگر ادامه یابد می تواند شرایط بسیار گرم به اوایل هفته آینده. هیچ باران وجود دارد در افق برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>