اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده افزایش مییابد ترس و تأکید چالش هایی را برای مقامات بهداشت

مرگ یک مرد در ایالت واشنگتن از جدید کروناویروس نشانه یک نقطه عطف در این کشور مبارزه علیه یک بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان و امتیاز به افزایش احتمال مرگبار ملی شیوع ،

برای مقامات ایالات متحده را تماشا عصبی به عنوان موارد COVID-19 نصب شده در چین که در آن ویروس نشات گرفته و هشدار داد که این بیماری می تواند شروع به گسترش در اینجا. روز شنبه اعلام کرد مقامات این کشور برای اولین بار مرگ و میر: یک مرد که به نظر می رسد که گرفتار این ویروس در جامعه خود نشانه آن است که این ویروس شروع به گسترش به صورت محلی.

“ما مواجه با یک تاریخی بهداشت عمومی چالش” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در تماس با خبرنگاران در روز شنبه. “در حالی که ما هنوز هم برای بهترین امید ما همچنان به آماده شدن برای این ویروس برای تبدیل شدن به بیشتر های گسترده در آمریکا”

در علاوه بر این به 62 مورد از COVID-19 در ایالات متحده مربوط به خارج از کشور سفر مقامات اعلام کرده اند که هشت نفر در سواحل غرب را به نظر می رسد قرارداد این ویروس در جوامع خود. شیوع در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در واشنگتن است که انتظار می رود به فشار که در مجموع بالاتر در روزهای آینده خبر داد.

تبلیغات

هر چند مقامات فدرال می گویند خطر ابتلا به آمریکا کم باقی مانده است, آخرین تحولات بالا بردن احتمال این که ویروس را تبدیل به سنگر در آمریکا و غیر ممکن است شامل. بسته شدن مدارس و لغو, حوادث می تواند تبدیل به یک بهداشت عمومی ضرورت در جوامع که در آن ویروس طول می کشد نگه دارید, مقامات گفت.

برای بسیاری از مردم COVID-19 علل خفیف بیماری و برخی از کسانی که آلوده می شوند حتی نمی دانند که آنها بیمار هستند. ویروس برآورد شده است برای کشتن دو نفر از هر 100 نفر که قرارداد آن خطر پایین تر است برای افراد جوان تر و بالاتر برای افراد مسن ،

سریع رفت و برگشت از این ویروس برای اولین بار در چین و در حال حاضر در کره جنوبی و ایتالیا افزایش می دهد هشدار در مورد چگونه به سرعت عفونت می تواند گسترش در ایالات متحده در ماه های آینده.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن بسیاری از مرگ و میر” گفت: لارنس Gostin مدیر سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. “شما فقط باید برای نگاه در الگوی انتقال در کشورهای دیگر و گسترش سریع رفتن از چند مورد در کره جنوبی و ایران به هزاران نفر و پس از آن چندین هزار نفر است. هیچ دلیلی وجود این ویروس در حال رفتن به رفتار هر یک متفاوت در آمریکا”

تبلیغات

مقامات روز شنبه گفت که مردی که در ایالت واشنگتن در 50s و تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. مقامات گفتند آنها نمی دانند که چگونه او بیمار شد هر چند او بستری شد EvergreenHealth مرکز پزشکی در خارج از سیاتل در همان زمان به عنوان حداقل یکی از دیگر COVID-19 بيمار در واشنگتن است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه برای پاسخ به شیوع بیماری است. سیاتل-منطقه مقامات گفتند که در نظر لغو رویدادهای عمومی اگر وضعیت بدتر شده اما خواسته ساکنان در ضمن به شستن دست های خود و ماندن در خانه اگر آنها تا به حال علائم بیماری تنفسی.

“این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19,” Inslee در بیانیه ای گفت. “دل ما به خانواده و دوستان خود. ما ادامه خواهد داد به کار به سمت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس است.”

در یک کنفرانس خبری روز شنبه رییس جمهور تهمت تاکید کرد که “هیچ دلیلی برای وحشت” و این خطر به عموم مردم باقی مانده است کم است. در همان زمان او اعلام محدودیت های جدید بر روی مسافران از ایران به عنوان اضافی نمایش از کسانی که از ایتالیا و کره جنوبی که در آن شده است وجود دارد یک پرش در عفونت. او دلسرد مردم از سفر به این کشورها.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد در کنار تهمت و توافق محدود کردن سفر مهم بود. او به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که دولت marshaling تمام منابع در دسترس برای مبارزه با گسترش این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“این کشور به عنوان یک کل هنوز باقی مانده کم خطر اما این در حال تحول است, وضعیت,” او گفت:. “وجود خواهد داشت بیشتر موارد اما ما نباید شگفت زده شد که. چالش این است که چگونه ما را در مقابله با آن است.”

شیوع این بیماری در زندگی مرکز مراقبت بلند مدت مرکز مراقبت در سیاتل و حومه کرکلند یک نگرانی عمده به دلیل آسیب پذیر بیمارانی که زندگی می کنند وجود دارد ، یک عضو هیات 40s خود را در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 به عنوان یک مقیم در 70s است که در شرایط جدی گفت: سیاتل و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر جفری Duchin.

علاوه بر این 27 ساکنان و 25 کارکنان علائم مانند ذات الریه و یا دیگر مشکلات تنفسی است که مطابقت با COVID-19, Duchin گفت. با 108 ساکنان و 180 کارکنان در این مرکز در مجموع بیشتر مردم احتمالا تست مثبت است.

تبلیغات

“ما بسیار نگران شیوع در یک محیط که در آن وجود دارد بسیاری از افراد مسن” Duchin گفت: در تماس با خبرنگاران در روز شنبه.

Duchin گفت: 10-عضو CDC تیم در سفر به واشنگتن در روز شنبه خواهد انجام یک بررسی دقیق در جستجوی منبع coronavirus در کرکلند. اعضای این تیم که ممکن است رشد را نیز تعیین می کند که در تماس با بيماران پس از آن مبتلا به این بیماری است.

این تیم کمک خواهد کرد که شناسایی منزوی و آزمون زندگی مراقبت از ساکنان که ممکن است در معرض خطر Duchin گفت. ساکنان باقی خواهد ماند در تاسیسات مگر اینکه آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان, او گفت:, اما خواهد شد به طور كلى و با توجه به علائم. “بدون مخلوط کردن افرادی که بیمار هستند با افرادی که بیمار نیست,” او گفت:.

Gostin که همچنین یک استاد در دانشگاه جورج تاون گفت: تعداد زیادی از موارد در چگالی بالا تنظیمات در کشورهای دیگر پیشنهاد می شود وجود دارد شیوع بیماری در مکان هایی مانند دراز مدت مراقبت از امکانات.

“ما آن را دیده ام در بیمارستان ها در کره شمالی دیده ایم آن را در کلیساها در کره جنوبی … در اماکن زیارتی در ایران; ما آن را دیده ام در زندان در چین, در خانه های سالمندان … تمام کسانی که مکان شما در حال دیدن بسیار سریع انتقال” Gostin گفت. “شما فقط باید به دنبال از طریق پنجره.”

افزایش بیماران در ایالات متحده مبتلا به COVID-19 در روزهای اخیر است که احتمالا با توجه به افزایش تست. قبل از اینکه در هفته گذشته پزشکان مجاز به منظور آزمون که وجود دارد این است که عرضه محدود برای بیمارانی که نمی باید سابقه سفر به چین و یا تماس نزدیک با کسی که وجود دارد سفر کرده بود. پزشکان هم اکنون می توانید جهت تست برای افرادی که در بیمارستان بستری هستند و بسیار بد اما هیچ سفر تاریخ است.

“اگر ما تا به حال توانایی برای تست قبل از آن من مطمئن هستم که ما می میرم قادر به شناسایی بیماران زودتر به خصوص در بیمارستان” Duchin گفت.

به گفته کارشناسان این ویروس به احتمال زیاد برای شروع به گسترش در ساحلی هاب از مسافرت های بین المللی. سان فرانسیسکو و نیویورک و لس آنجلس به طور معمول دریافت بیشترین مسافران پرواز از ووهان چین که در آن شیوع آغاز شد روزانه.

تبلیغات

در کالیفرنیا در حال حاضر وجود دارد سه COVID-19 بيمار که به تازگی از سفر خارج از ایالات متحده و یا در تماس با کسی که انجام داد. دولت وزارت بهداشت به تازگی اعلام کرد هشت آزمایشگاه تست است که می تواند رسیدگی به کروناویروس در لس آنجلس, نارنجی, Ventura, San Diego, Contra Costa, Alameda, سانتا کلارا و شهرستان تولار شهرستانهای استان است. مقامات همچنین اعلام کرد ورود از 1200 تست کیت از دولت فدرال است.

جدید ترین کالیفرنیا بیمار روز شنبه اعلام کرد که یک زن به عنوان “یک خانواده تماس” از شهرستان سانتا کلارا بیمار که دارای شرایط بهداشتی اساسی و که تشخیص عمومی ساخته شده بود جمعه. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال کار برای شناسایی هر گونه مردم شهرستان سانتا کلارا زن ممکن است در تماس با آمده است که ممکن است در معرض خطر, مقامات گفت.

دیگر کالیفرنیا بیمار که در بیمارستان بستری شد در UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو مشخص شده و برای اولین بار اعلام کرد در مورد جامعه گسترش در کشور است. مورد منجر به 124 نفر از پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در بیمارستان خواسته بودن به خود قرنطینه با توجه به کالیفرنیا پرستاران Assn.

مقامات گفت: آن را اجتناب ناپذیر بیشتر نتایج آزمون خواهد آمد مثبت است.

“قطعا ما باید بیشتر, موارد, اینجا,” گفت: دکتر پیتر Beilenson Sacramento County مدیر از خدمات بهداشتی و درمانی. “شما ریخته ویروس قبل از اینکه شما علامتی پس از آن در حال حاضر در خارج از کیسه در بسیاری از راه های. آن را به گسترش آن را فقط رفتن به گسترش است.”

Karlamangla و Wigglesworth گزارش از لس آنجلس و خواندن از سیاتل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im