بزرگ شاهزاده خانم کروز مسافری تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در Fresno County برای تست مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19 مقامات بهداشتی روز شنبه اعلام کرد.

این Fresno County وزارت بهداشت گفت: دو نفر از مسافران خود را ارائه شده است برای تست در یک بیمارستان محلی در مارس 6 پس از بازگشت از یک سفر دریایی. یک آزمون “بازگشت به عنوان یک presumptive صورت مثبت” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

فردی که نه مشخص است و نه در بیمارستان بستری شده است اما به جای صفحه اصلی و “self-monitoring.”

“آنچه که بدان معنی است که وزارت بهداشت و درمان باقی می ماند در تماس با فرد و مانیتور علائم” دیوید Luchini, دستیار مدیر شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در یک مصاحبه.

تبلیغات

Luchini گفت: وزارت بهداشت ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه صبح.

شاهزاده بزرگ سفر به مکزیک در ماه گذشته. یکی از مسافران 75 سال از Placer County, درگذشت COVID-19 روز چهارشنبه.

این کشتی پس از آن سفر به هاوایی با حدود 3000 مسافر حداقل 21 نفر از آنها در حال حاضر با آلوده coronavirus. این کشتی دارای بازگشت به منطقه خلیج فارس است اما در حال برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو در حالی که مقامات سعی کنید به شکل از چه باید بکنید با مسافران است.

مقامات بهداشتی می گویند که مربوط به سفر و نه یک نمونه از جامعه گسترش یافته است.

تبلیغات

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: هیچ تهدید فوری برای عموم مردم و تعطیلی مدارس و رویداد لغو نمی شود.

“Fresno County ساکنان و دانشجویان و کارگران و بازدید کنندگان باید همچنان به شرکت در فعالیت های منظم خود و عمل خوب بهداشت عمومی بهداشت به عنوان این است که ارتفاع از فصل آنفولانزا” بیانیه اعلام کرد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im