پیدا کردن بیماران که در آن زندگی می کنند: خیابان دارو رشد می کند و همراه با جمعیت بی خانمان

سفید ون پیمایش خیابان های پوشیده شده با چادر در مرکز شهر لس آنجلس است. از صندلی عقب برت فلدمن peered در اردوگاه ساکنان پراکنده در امتداد پیاده رو.

فلدمن یک دستیار پزشک در اینجا برای درمان کسی که بیمار است. اما قبل از او می تواند اداره آزمون و یا داروهای او باید انجام دهد به مراتب بیشتر کار غیر معمول در میان ارائه دهندگان خدمات پزشکی: پیدا کردن بیمار است.

چهار نفر تیم پزشکی فلدمن منجر به ارائه مراقبت به برخی از sickest مردم در L. A. جلسه آنها را به جایی که آنها زندگی می کنند در خیابان. بیماران لازم نیست که به برنامه قرار ملاقات پیدا کردن حمل و نقل به درمانگاه انتخاب کنید تا نسخه و یا پرداخت هزینه درمان خود را — موانع است که افراد بی خانمان بسیار مریض تر و بیشتر احتمال دارد به مرگ جوان بیش از دیگران است.

Brett Feldman and Leon Gillis

USC مدیر خیابان طب برت فلدمن, راست, چک بر سلامت لئون Gillis, که گفت که او احساس بیمار. Gillis در زندگی یک بی خانمان گاه در کنار اتوبان 10 in L. A.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

فلدمن خال خال خود بیمار تریسی فر در یک صندلی چرخدار در پیاده رو. تیم آمده از ون پوشیدن کوله پشتی امده با دارو و پماد.

یک پرستار کمرویی بدون پوشش یک نفر تریسی انگشت حلقه. سفید گاز تا به حال تاریک از گرد و غبار. تریسی grimaced.

برای سال او عینک یک حلقه فلزی که او آسیب دیده پوست. زیر پارچه پوست او تا به حال آنقدر فرسوده است که هیچ کدام وجود دارد سمت چپ که در آن حلقه یک استراحت. یک نوار سفید استخوان به دو نیم تقسیم انگشت او.

فقط تلاش برای زنده ماندن در خیابان ها می تواند باعث شود مردم به غفلت شرایط بهداشتی جدی مانند HIV و قلب و ریه و مشکلات. مسائل دیگر است که شروع به کوچک مانند تریسی انگشت می تواند تبدیل به خطرناک و یا حتی تهدید کننده زندگی به دلیل خشن شرایط زندگی.

تبلیغات

475851_la-me-street-medicine_5_AJS.JPG

دکتر مایکل Stefanowicz چک زخم و ممکن است انگشت شکسته در دست کلاید هاردی, 23 است که بی خانمان به مدت دو سال.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

فلدمن گفته تریسی که زخم نیست درمان با دارو به تنهایی دلیل آن را بیش از حد عمیق است. او نیاز به رفتن به بیمارستان احتمالا به پيوند پوست, او گفت:.

“من خیلی خسته ام”, او گفت:, مقاوم در برابر.

“هنگامی که شما را به بیمارستان دریافت کنید, شما قادر خواهید بود به خواب با خیال راحت” فلدمن گفت. “من می دانم آنچه شما را از طریق رفتن از اینجا.”

تریسی به توافق رسیدند. او به نام Uber به او را برای درمان.

بودجه توسط USC فلدمن تیم یکی از چندین ارائه مراقبت های پزشکی در خیابان برای L. A. شهرستان رشد جمعیت بی خانمان. وجود دارد در مورد 59,000 مردم در این شهرستان زندگی می کنند در خیابان پناهگاه و یا وسایل نقلیه.

این به اصطلاح خیابان پزشکی تیم ضرب در سراسر کشور و همچنین با بیش از 90 در سراسر کشور و برخی از پزشکان با وزن آیا این عمل باید تدریس در دانشکده های پزشکی. تغییر اذعان دارد نه تنها بشریت از افراد بی خانمان بلکه در سراسر کشور شکست به خانه آنها و ارائه مراقبت های بهداشتی به هر کسی که به آن نیاز دارد.

هر روز صبح روز هفته در 8 USC تیم سر در آن ون تنه انباشت اشیاء بدست آمده با پتو و چادر و تشک و جوراب.

تبلیغات

فلدمن اول شناسایی بیماران با اتصال با افراد بی خانمان در حال حاضر بستری برای USC این شهرستان بیمارستان. پس از بيماران در حال ترخيص این تیم به شرح زیر است تا با آنها در هر کجا که زندگی می کنند یک پیچ و تاب و دکتر تماس بگیرید.

اغلب این بیماران اشاره خواهد شد آنها را به افراد دیگر در این نزدیکی هست که حتی بد تر.

“ما دریافت معارفه ها از یک پل به بعد” فلدمن گفت.

در مجموع این تیم بیش از 70 بيمار که به آنها مراجعه کنید به طور منظم و گاهی چند بار در هفته.

475851_la-me-street-medicine_21_AJS.JPG

برت فلدمن رفتار زخم های باز بر روی پای بی خانمان بیمار آلفرد آسیاب 62 در اردوگاه کنار اتوبان 10.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

فلدمن چمباتمه زده کنار تریسی صندلی چرخدار و تمیز کاهش دارد. این “بنده را در موقعیت” است که نیاز به او را به نگاه کردن در او باعث می شود اعضای تیم کمتر تهدید آمیز, او گفت:.

بیماران اغلب مشکوک از این تیم برای اولین بار در. زندگی در خیابان عادت کرده اند آنها را به همه چیز. از جمله مردم جلوگیری نگاه خود را زمانی که آنها راه رفتن و تهدیدات مکرر از سرقت و یا خشونت.

فلدمن روش بیماران با احتیاط به عنوان اینکه آنها ممکن است روح و لبخند به آرامی.

تبلیغات

Uber وارد به تریسی به بیمارستان اما او نمی خواهد در. فلدمن به او هشدار داد که اگر او نمی دریافت درمان برای او انگشت, آن می تواند نیاز به قطع. او هنوز هم خودداری کرد.

فلدمن گفت: Uber راننده به ترک بدون او. تیم صعود در ون.
هر چند نا امید فلدمن پذیرفته تریسی بی میلی به صورت عادی. بسیاری از افراد بی خانمان ها بی اعتماد از سیستم پزشکی و درمانی که رابطه طول می کشد زمان, او گفت:.

هنگامی که شما درخواست مردم چرا آنها را بی خانمان کرد و گفت: “آنچه که شما نمی شنوید عدم مقرون به صرفه مسکن gentrification حداقل دستمزد.”

“علت عاطفی, فقر, فقر معنوی” او گفت:. “آنها احساس دور انداخته شده توسط جامعه است.”

فلدمن, 38, دارای سابقه ای طولانی در ارائه مراقبت های پزشکی برای بی خانمان ها. قبل از راه اندازی این برنامه در سال گذشته او تحت درمان بیماران در پناهگاه و در خیابان و اطراف Allentown, پن., که در آن او زندگی می کردند برای بیش از یک دهه است.

در حال حاضر معاون رئیس جمهور از موسسه پزشکی او کمک کرده است تا 40 مشابه دیگر برنامه های راه اندازی در سراسر جهان است.

او کشیده شد به L. A. به دلیل نیاز او گفت:. این منطقه غیر منتظره ای بالا نسبت به زندگی مردم در خیابان هر شب.

در شهر نیویورک با توجه به در دسترس بودن پناهگاه تنها 4 درصد از جمعیت بی خانمان در خیابان زندگی در مقایسه با 75% در L. A. شهرستان است. پس بی خانمان تمایل برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی از طریق پناهگاه L. A. بی خانمان هستند به احتمال زیاد به دست آوردن مقدار کمتر مراقبت های پزشکی او گفت:.

Michael Stefanowicz and David Garcia

دکتر مایکل Stefanowicz راست استقبال قبلا بی خانمان بیمار David Garcia که متامفتامین ناشی از نارسایی احتقانی قلب در هیئت مدیره و مرکز مراقبت. USC تیم رو گارسیا بستری در این مرکز پس از او صرف یک دهه در خیابان های باقی مانده دارویی و نقدی و ضربه با چوب بیس بال به هنگام خواب.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

“چشم انداز ما این است که همه unsheltered دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه,” فلدمن گفت.

صحنه های که فلدمن و دیگر ارائه دهندگان شاهد در خیابان در قلب wrenching: مردم آب آشامیدنی دریبل از شیرهای آتش نشانی. کودکان از بازگشت از مدرسه به چادر جایی که آنها خواب. بیماران در حال توسعه سرمازدگی.

یوسف بکررا, 47, بود, بی خانمان برای 15 سال در L. A.. در حال حاضر او با این نسخهها کار به عنوان USC تیم کارگر بهداشت جامعه هدایت دیگران را از طریق جهان او یک بار شمردم.

بکررا گفت که حتی اگر کسی بی خانمان می شود چرا که آنها از دست دادن شغل خود و یا نمی تواند به استطاعت خود را اجاره زندگی در خیابان و سپس آنها را هل می دهد به سرقت برای زنده ماندن به نوبه خود به داروهای بی حس و بیدار ماندن تمام شب برای محافظت از اموال خود را. بی خوابی همراه با کمبود آب و مواد غذایی می تواند قطع مردم از واقعیت و آن را سخت تر برای فرار از فقر, او گفت:.

بکررا درایوهای تیم را ون و نگه می دارد آهنگ از بیماران نگهداری با یادگیری آنچه در فروشگاه های مکرر آنها که خود دوستان هستند و جایی که آنها هنگامی که خود را در خیابان ها پاک شده توسط کارگران شهرستان. او قضات آیا گاه امن را وارد کنید و مانیتور چگونه ساکنان دیگر در پاسخ به این تیم زمانی که آنها وجود دارد. خیابان پزشکی تیم ها در سایر شهرستانها را دور در شب, اما بکررا اصرار دارد آنها را در صبح است.

“ما تا به حال سلاح کشیده بر ما” بکررا گفت. “این فقط طبیعت وحش.”

چند روز پس از بازدید تریسی بکررا پارک ون بعدی به یک چادر در زیر یک آزادراه پل هوایی حدود یک مایل از skid row.

خود را بیمار, Dianna هیل تحت فشار قرار دادند صندلی چرخدار خود را به یک پچ از نور خورشید در پیاده رو به عنوان تیم محاصره شده ،

“مغز من نیست در حال حاضر گفت:” تپه 61. “این خیلی سرد و من نمی توانستم بخوابم.”

زمانی که هیل تبدیل شد و این تیم بیمار دو ماه قبل او فشار خون بالا بود فلدمن گفت. از آنجا که فشار خون بالا هیچ نشانه گرفتن بیماران به توجه به این تعداد می تواند سیگنال طرز فکر تغییر او گفت:.

“تنها دلیل شما را در مورد مراقبت از آن است که اگر شما در مورد مراقبت از خود و آینده” فلدمن گفت.

فلدمن تضعیف یک کاف فشار خون در اطراف تپه بازو. او ترک خورده یک شوخی در مورد دوست پسر خود نگه گرم او شب گذشته در هنگام سرد سانتا آنا باد. او تشکر بکررا برای یک جفت جدید از کفش پذیری در او و لگد و زانو اوج به هوا.

او خواندن فشار خون عادی بود فلدمن به او گفت. تپه پمپ مشت خود را بشاش.

Gabrielle Johnson and Alfred Mills

USC پرستار گابریل Johnson, راست, آغوش و دارای بی خانمان بیمار آلفرد آسیاب 62 استفاده می شود که به ریچارد محافظ شده است و بی خانمان برای 12 سال است.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

نیم ساعت بعد این تیم وارد خالی بسیاری در کنار بزرگراه بر روی سطح شیب دار در مرکزی L. A. آشغال با چرخ دستی های مواد غذایی و انبوهی از دور انداخته ،

بیمار آلفرد Mills, 62, عینک ترسو پوزخند و بنفش عرقچین کشیده شده بیش از سفید خود را مو به عنوان تیم نزدیک به او.

میلز تا به حال در اینجا زندگی می کردند برای سال ها در یک فضای باریک بین دو زنجیره لینک حصار.

او متولد کامپتون شد و جدا از خانواده اش در طول دهه گذشته است. به مدت هفت سال در جوانان خود را به او به عنوان یک محافظ برای خواننده کمی ریچارد, او گفت:.

در اواخر سال گذشته این تیم, پرستار, گابریل Johnson, کمک میلز مجدد با خانواده اش. او در تماس با آنها از طریق Facebook و مرتب برای آنها به چت تصویری.

امروز صبح جانسون میگردین از طریق عکس است که اولین چت تصویری بر روی تلفن خود را. آسیاب نشده بود صحبت به مادر خود را در بیش از یک دهه. او فکر کرد که او مرده بود. او فکر کرد که او مرده بود.

“من مادر” میلز گفت: nodding به جانسون تلفن.

تغییر بزرگ دیگری بود که در جریان برای کارخانه های تولید در این روز است. او شروع شده بود در بسته بندی وسایل خود را در این روز به این دلیل که آینده او خواهد بود در حال حرکت به یک آپارتمان.

USC تیم می تواند کمک به مردم برای حرکت به مسکن و تسریع در روند امضای مدارک گفت: وجود فوری پزشکی نیاز به آنها را به زندگی کمک.

فلدمن گفته میلز آنها خواهد آمد به دیدار او هنگامی که او حل و فصل است. میلز گفت: او کمی عصبی است.

“من تا به حال یک محل خود من در مدت زمان طولانی” میلز گفت.

475851_la-me-street-medicine_18_AJS.JPG

USC پرستار گابریل جانسون چپ و دکتر مایکل Stefanowicz راست راحتی کلاید هاردی, 23 بعد از او در اشک را شکست و پس از آنها به او و لئون Gillis چهار فرد چادر و کیسه duffel پر از بی خانمان کمک اقلام است.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im