پیدا کردن جامعه در میان خاکستر: چگونه ایمان می رسد و در سراسر راه دور

بزرگنمایی این تصویر

انگشت شست از کشیش پاتریک Conroy, روحانی از مجلس نمایندگان ایالات متحده است رنگ آمیزی از خاکستر او در این سال برای چهارشنبه. Greg Miller/برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Greg Miller/برای NPR

هر چهارشنبه برای بیش از 20 سال, عکاس, Greg Miller است lugged یک دوربین قطع بزرگ در اطراف شهر نیویورک, عکس گرفتن در مدرسه فیلم و گرفتن چگونه کاتولیک در سراسر جهان انجام این دو با هم.

در این سال به جای نیویورک او به ارمغان آورد و دوربین خود را به کاپیتول هیل به عکس اعضای کنگره کارکنان خود را, لابی و رهبران مذهبی و بحث در مورد آنچه که چهارشنبه به آنها معنی.

بزرگنمایی این تصویر

عکاس Greg Miller مجموعه تا دوربین خود را در Rayburn اتاق پذیرایی در کاپیتول هیل. Kisha Ravi/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kisha Ravi/NPR

میلر وارد واشنگتن در اواخر ماه فوریه فقط به عنوان لنت آغاز شد اما هفته قبل از coronavirus را به طور کامل گرفتن ملت است. آن زمانی بود که مردم هنوز هم می تواند حضور در کلیسا و جشن ایمان خود را با هم.

برخی از 40 روز و 40 شب به بعد, جهان احساس می کند مانند یک محل متفاوت است. در حالی که لنت همواره در یک زمان برای خود بازتاب و فداکاری در این سال با میلیون ها پناه در محل و جهانی همه گیر چرخش در اطراف آنها فصل در معنای جدید گرفته شده برای بسیاری از مسیحیان است.

هنوز در فوریه گفتگو با Miller, مسیحیان از انواع زمینه های مختلف متوقف شد به تأمل در ایمان خود و بحث در مورد اهمیت دین در زندگی خود را. تم ها است که ظهور — جامعه, هم, تجدید — شاید بیشتر رزونانس از آنها می تواند شناخته شده اند و کمک به برجسته کردن چگونه به اوراق قرضه ایمان می تواند اتصال مردم در سراسر زمان و فاصله.


در حال بارگذاری…

جک Cline

جک کلاین یک لابی برای دانشگاه کانزاس است. زمانی که او ملاقات کرد Miller, او تا به حال تنها 10 دقیقه برای جلوگیری از قبل از عجله برای یک جلسه. در آن زمان او صحبت کرد و مصرانه در مورد ایمان خود.

“هر سال من خاکستر چهارشنبه و بنابراین مهم است که به من ایمان برای من مهم است” گفت: Cline. “من فکر می کنم من تربیت تربیت به عنوان یک کاتولیک است و من در جایی که برای من مهم است برای تاکید مجدد بر ایمان من.”


در حال بارگذاری…

ریگان

میلر گرفتار ریگان که خواسته تنها به شناسایی او برای اولین بار نام او به عنوان پله از طریق Rayburn اتاق پذیرایی در کاپیتول هیل.

ریگان بود “متولد و بزرگ شده” کاتولیک بازگشت به خانه در ماریتا Ga., و گفت: ایمان نقش برجسته در زندگی خود.

این روزها او گفت: بین کارورزی و مدرسه او نمی باید این فرصت را به شرکت در جرم به عنوان مقدار به عنوان او استفاده می شود. اما چهارشنبه مهم است که برای او به طوری که او آن را یک نقطه برای رفتن به کلیسا قبل از کار بر روی چهارشنبه

“من ایمان راهنماهای همه چیز که انجام دادم و آن را شامل همه چیز است که من هستم,” او گفت:. “کاتولیک بودن ما به نام به عشق همه شما می دانید و عشق ما شهروندان آمریکایی و دیگر مردم است. من فکر می کنم که بودن در تپه آن را قطعا هدایت بسیاری از چیزها در زندگی من است. و آن را به معنای زیادی به من.”


در حال بارگذاری…

تشکر. ورونیکا Escobar

چهارشنبه بود و روز رای گیری برای کنگره است. در بین رای نمایندگان خواهد با عجله به ایستادن در مقابل میلر دوربین در حالی که دستیاران تماشا ساعت نزدیک طلوع قانونگذاران به اتاق بعدی رای آغاز شده است.

تشکر. ورونیکا اسکوبار (D-تگزاس) برای اولین بار به آمدن طبقه ژست برای میلر دوربین smudgy صلیب تیره روی پیشانی اش.

Escobar بازگو حال رشد در یک عمیقا کاتولیک خانه در مرز ایالات متحده و مکزیک. او اعتراف کرد هر چند که او نیست “یک کاتولیک.”

“من نمی فعالانه عمل تا آنجا که خواهد من مادر مبارک” Escobar شوخی.

شوخی به کنار او به نام چهارشنبه یک یادآوری از ارزش ها گفت: این کمک می کند تا او را “افتخار” آنچه او آموخته است که به عنوان یک کودک در کلیسا.

“من فقط به یاد داشته باشید احساس تجدید” Escobar گفت. “چیزی وجود دارد بسیار زیبا و عمیق در سنت مرگ و تولد دوباره است. مرگ و تجدید. بخشش. درد و رنج برای یک علت بزرگتر از شما. برای افرادی که بزرگتر از شما. برای یک جامعه است. برای هر یک از دیگر. برای یکی دیگر.”


در حال بارگذاری…

در کنگره ویرجینیا فاکس

“من همیشه من خاکستر چهارشنبه گفت:” در کنگره ویرجینیا فاکس (R-N. C.). “من فکر می کنم آن را واقعا مهم یادآوری که ما به عنوان افراد است. و در حالی که ما باید مشاغل مهم را به انجام ما به عنوان کشیش می گوید: از خاکستر شما می آیند و از خاکستر شما بروید. و این مهم است به درک که.”

ایمان است که بخش عمده ای از فوکس زندگی. او بار خوانده شده devotionals روزانه و حتی نویسنده یک کتاب در مورد چگونه قانونگذاران استفاده از ایمان به راهنمای سیاست های خود را.

فوکس گفت: داستان از چه زودتر این سال او در بازدید از منطقه خود هنگامی که یک زن جوان راه می رفت تا به او و او را به صورت یک لایحه به او کمک کرد تصویب شد زمانی که او هنوز هم در مجلس سنا دولت برای تحکیم خانواده کمک کند. بعد که همان روز فوکس گفت: او ملاقات یک مرد دیگر که او را برای همان چیزی که به خاطر او و همسرش شده بود یک خانواده فاستر که در آن زمان.

“من خیلی با فروتنی وقتی که من دریافت پیام است و من به مردم بگویید این داستان به طوری که من امیدوارم که آنها را تشویق خواهد کرد در پیاده روی خود را از ایمان … وقتی که من دریافت نشانه هایی است که می خواهم … من باور دارم که من هستم کار درست انجام می دهند.”


در حال بارگذاری…

جولیا Beliz

“برای من شخصا ایمان است در مورد پیدا کردن خودتان است در مورد پیدا کردن عشق خود را برای دیگران, آیا شما بیان آن را از طریق مذهب کاتولیک از طریق یهودیت از طریق اسلام را از طریق هر دین می گوید:” جولیا Beliz یک کارآموز برای مجلس نمایندگان. “اما برای من, ایمان, است؟, پیدا کردن عشق به دیگران و تمرین عشق به دیگران و خودم.”

Beliz رشد کاتولیک در شهر مکزیک و ایمان است یک راه برای ارتباط مجدد با ریشه های خود را.

“زمانی که من نقل مکان به ایالات متحده آمریکا, یک راه برای در تماس گرفتن با فرهنگ من در راه [بود] به تمرین باقی می ماند [و] نه فقط من اسپانیایی” Beliz گفت.

او حامل او ایمان با او روزانه درخواست خودش اگر او در حال نشان دادن عشق به دیگران; آیا “آن چیزی است که, کوچک, گرفتن, قهوه گفت: با تشکر از شما واقعا خوب راه [یا] یک آغوش.”


در حال بارگذاری…

تشکر. روبن Gallego

تشکر. روبن Gallego (D-Ariz.) گفت: اولین حافظه از خاکستر Wendesday در یک شهر کوچک کشاورزی در مکزیک که در آن خانواده اش است. او یک کودک کوچک اما به یاد تماشای کشاورزان و دامداران مارس از طریق این شهر پس از کار خود را دریافت خاکستر و سپس رفتن به خانه به استراحت.

“این همیشه یک یادآوری خوب برای من برای من خاکستر است که من باید یک فرد خوب بود خوب کاتولیک و سعی کنید به زندگی می کنند تا ارزش است که من فکر می کنم عیسی مسیح می خواهم من به او گفت:” از چهارشنبه.

او ادامه داد: “این فوق العاده است برای دیدن برخی از همکاران من است که من نمی دانم بودند کاتولیک … آن را بزرگ برای دیدن آنها نیز صداقت خود ایمان است. آن را می سازد شما احساس می کنید مانند این وجود دارد کمی جامعه هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه و آنها در داخل و در نوعی از باشگاه است.”


در حال بارگذاری…

Rep. Juan Vargas

همیشه قبل از تبدیل شدن به یک سیاستمدار Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا.) مطالعه به یک کشیش یسوعیون. در کاپیتول هیل مردم بزرگ او را “پدر”.

لنت دوم فصل مورد علاقه — “من دوست دارم کریسمس بهتر به فرانک” — از آنجا که آن را به یاد او به مثبت و به انجام کارهای خوب برای افراد دیگر. در طول لنت وارگاس صرف 15 دقیقه در روز و تأمل در اقدامات خود و اینکه آیا او واقعا زندگی ایمان خود را.

وارگاس گفت که او دیده است که چگونه چهارشنبه می تواند فراتر از فرهنگ است. او و همسرش پرورش یک خانواده مسلمان در طول جنگ کوزوو و با وجود یک مانع زبان آنها به آرامی شروع به پیدا کردن شباهت ها در خود ادیان. دو روزه و ماه مبارک رمضان تماس بگیرید برای روزه, نماز و devotionals. اما وارگاس خندید آینده بعد از کلیسا با خاکستر بر پیشانی اش هنوز هم شوکه خانواده آنها پرورش.


در حال بارگذاری…

تشکر. تد لیو

تشکر. تد جای رشد نمی کند تا کاتولیک.

“من تصمیم به تبدیل شدن به یک مسیحی و برای تبدیل شدن به یک کاتولیک گفت:” حزب دموکرات کالیفرنیا. او غسل تعمید در دانشگاه, اما او را به سنت ایگناتیوس دبیرستان در کلیولند اوهایو که او می گوید تا به حال یک “اثر عمیق” او.

به عنوان یک عضو کنگره گفت: ایمان یک راهنمای مهم وقتی که می آید به تهیه قانون.

“من در راه بود و چگونه ما می تواند کمک به مردم فقیر?” لیو گفت. “چگونه ما می تواند کمک به افرادی که بی خانمان ؟ چگونه ما می تواند کمک به افرادی که اصلا به این معنی که قادر به کمک به خود را ؟ من اغلب فکر می کنم در مورد موقعیت من به عنوان یکی که در آن شما می تواند تغییر کند. و من سعی کنید برای تحت تاثیر قرار تغییر است که می تواند به مردم کمک کند.”

جای مطمئن بود آنچه که او قرار بود به من بدهید تا برای لنت گفته او در حال حاضر انجام می شود چیزهایی مانند رها کردن گوشت قرمز و شکلات.

“شاید من می دهد مانند برخی از چیزهای مورد علاقه من است که تماشای Netflix زمانی که من در خانه” لیو گفت. “اما پس از آن من خانواده ممکن است از جا در رفته. بنابراین خواهیم دید که چگونه است که کار می کند.”


در حال بارگذاری…

Jalina پورتر

Jalina پورتر معتقد است که او و ایمان و هدایت او در کار خود را به عنوان مدیر ارتباطات برای تشکر. Cedric ریچموند (D-La.) این خدمات به کشور او گفت: “که به تنهایی یک عمل از ایمان است.”

“من باید ارزش های اصلی است که برای یکپارچگی و خدمات و خانواده و احساس می کنم مثل همه ما که حق در اینجا بر روی تپه” پورتر گفت: “به عنوان کسی که این کار کار مردم هر روز من فکر می کنم این اقدام چه در نهایت خدا می خواهد ما را به انجام است.”

پورتر عضو کنگره کاتولیک کارکنان انجمن که برای یک زمان زندگی می کردند در خارج از کشور در کامبوج. در حالی که وجود دارد او گفت که او با حضور کاتولیک خدمات انجام شده در کامبوج زبان مادری از خمر. هر چند او نمی تواند درک بسیاری از خدمات در ابتدا منظور از توده آشنا شد به او.

“هنگامی که شما در حال … یک خارجی در یک سرزمین خارجی بود که من به عنوان یک زن به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک کاتولیک در یک بودایی کشور” پورتر گفت: “شما می دانید آنچه در آن است به نوعی جدا شود و به تنهایی اما شما واقعا به تنهایی نیست اگر شما واقعا خود را عمل ایمان است.”


در حال بارگذاری…

پدر پاتریک Conroy

پدر پاتریک Conroy است و روحانی برای مجلس نمایندگان. زمانی که او ملاقات میلر او را خاکستر بر روی پیشانی خود را. او متمایل مثل او دعا برای نشان دادن خاکستر کشیده شده بر روی تاج سر خود را به جای.

“از آن قرار است به [در] این سر تراشیده,” Conroy توضیح داد. “این می رود, بازگشت به قرون وسطی, من حتی نمی توانید آن را ببینید.”

دفتر او منزوی در پایین کاپیتول اما آن را پر جنب و جوش با شخصیت. یک مخزن ماهی نشسته مقابل دیوار تقریبا در میان تمام Gonzaga University متعلقات. در قفسه پشت میز خود آویزان یک تصویر از خود برکت و رحمت پاپ.

Conroy صرف است و نه سال به عنوان خانه قاضی عسگر. در طول زمان خود را در کنگره او را برکت باراک, میشل و مالیا اوباما و بیل و هیلاری کلینتون. Conroy گفت: او در ابتدا به مدرسه رفت و برای تبدیل شدن به یک وکیل به طوری که او می تواند تبدیل به یک سناتور. اما خدا تا به حال برنامه های مختلف برای او. Conroy شوخی که خدا باید به یاد bucket list قرار داده و او را در کاپیتول هیل.

“چگونه بسیاری از مردم را وادار به انجام این کار؟,” Conroy گفت: “به چهار یا پنج سناتور اذعان خود گناه است ؟ … نه اعتراف اما اعتراف به گناه خود و خود را زبان عشق و نیاز خود را برای رحمت با هم.”

دریافت خاکستر او تاکید کرد که فداکارانه و نه تعهد. آن را یک عمل میل و امید و نباید آن را فقط “رفتن را از طریق حرکات.”

“خدا مشغول به کار در آن لحظه است و اغلب عمیقا بیشتر از شخص خودش همیشه حتی متوجه” Conroy گفت. این لحظات او اضافه کرد که مردم یادآوری کند که “خدا ما را می گیرد بشریت جدی است.”

Kisha راوی کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im