فیلم نشان می دهد کابوس از اتاق اورژانس در ایتالیا

نیویورک - فیلمساز ساشا Joelle Achilli ساخته شده است مستند در مورد ویروس ابولا و در حال حاضر coronavirus. بپرسی

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

نیویورک - فیلمساز ساشا Joelle Achilli ساخته شده است مستند در مورد ویروس ابولا و در حال حاضر coronavirus. بپرسید که ویروس می ترساند او بیشتر و پاسخ آسان است.

"ترسناک ترین چیزی که در مورد COVID است که آن را در همه جا و شما فقط نمی دانم," او گفت:. "این است هوابرد و آن را احساس می کند بسیار آسان تر برای قرارداد. پس از آن بود ترسناک تر قطعا."

Achilli فیلم "درون ایتالیا COVID جنگ" است که نشان داده شده در "خط مقدم" در 10 p. m. روز شنبه در اکثر PBS ایستگاه. در حالی که مستند به نظر می رسد در این بحران از طریق چشم از یک پزشک اورژانس در کرمونا بیمارستان در شمال ایتالیا, داستان جهانی است.

صحنه در کرمونا که در آن دکتر Francesca Mangiatordi تماس های مختلف ارائه دهندگان مراقبت شفاعت برای تخت خالی به جای coronavirus بیماران تراکم او اتاق اورژانس می توانست در هر بیمارستان که در آن همه گیر است ضربه سخت است.

Achilli صرف چهار سال در آفریقا ساخت 2015 فیلم "شیوع" برای PBS. این است که ابولا نبود ترسناک — شما بیشتر احتمال دارد به مرگ زشت مرگ اگر شما آن را دریافت کنید — اما آن را آسان تر برای محافظت در برابر از coronavirus, او گفت:.

پس او را از ایتالیا و پدر او هنوز هم در زندگی وجود دارد coronavirus داستان بود و بیشتر شخصی است.

پیدا کردن Mangiatordi شد سکته مغزی شانس. یک تصویر دکتر زمان یک خسته همکار گردش به طور گسترده ای آنلاین و Achilli رسیده قبل از او حتی سفر به ایتالیا. Mangiatordi همکاری و که از همکاران او و خانواده فعال "خط مقدم" به گسترده تر داستان از طریق یک شخصی لنز.

"این یک کیفیت خاص به آن صمیمیت او قادر به پرورش و اعتماد" گفت: رینی آرونسون-رته تهیه کننده اجرایی از "خط مقدم." "این نوع از اعتماد معمولا زمان زیادی طول می کشد اما ساشا قادر به ساخت آن اعتماد بسیار به سرعت."

Achilli دوربین جلب 30 ساله نشسته به تنهایی در یک صندلی چرخدار و خواستار شوهرش به او می گویند X-ray از ریه ها به نظر نمی آید خوب است.

"آن احساس می کند مانند یک کابوس" زن گفت.

بیشترین تاثیر داستان 18 ساله Mattia. وحشت زده است که او قرار بود به مرگ او بیش از حد غرق شده را به یک تماس تصویری با مادرش قبل از اینکه انتوبه. پرستاران فکر او نمی خواهد برای زنده ماندن. بعد, پس از بهبودی شما ببینید عاطفی تصویری مراسم با مادرش است.

در یک نقطه Mangiatordi به نظر می رسد worriedly در کار نمودار بدونم که اگر وجود خواهد داشت به اندازه کافی پزشکان برای پر کردن تمام شیفت چرا که بسیاری از آنها تا به حال بدست بیمار است. یکی از این دکتر لورا Bocchi می گوید: "من یک بیمار و من متاسفانه دارای دانش پزشکی" را به عنوان او جدا از خانواده اش.

از طریق آن تمام کارکنان پزشکی سوار coaster غلتکی لحظه سرخوشی زمانی که تعداد موارد پایین تنها برای دیدن یکی دیگر از عجله.

پس از سنگ زنی روز از کار Mangiatordi به خانه آمد به او به معنای واقعی کلمه نمی تواند لمس یک شوهر که هر دو افتخار و ترس و an 11-year-old daughter که گریه می کند در فکر زندگی بدون مامان. "ما نمی خواهد می دانم که چگونه به انجام هر کاری," او می گوید.

"برخی از لحظات با خانواده اش در حال آنهایی که من هرگز فراموش نکنید" آرونسون-رته گفت. "ما نمی خواهید برای انجام یک تبریک فیلم در مورد پزشکان اما آنچه پدید آمده بود و قهرمانانه پرتره از مردم در تلاش برای نجات افراد دیگر است."

"خط مقدم" است و دیگر coronavirus پروژه در آثار از جمله ژوئن 16 مستند بررسی آنچه رفت را اشتباه با پاسخ و دیگران در مورد مالی خرید اینترنتی و تئوری های توطئه است.

اگر چه Achilli پدر زندگی می کردند یک ساعت دور از جایی که او فیلمبرداری شد او قادر به دیدن او. در علاوه بر این به مطمئن شوید که او و شریک بودند به طور کامل محافظت می شود در حالی که فیلمبرداری وجود دارد بیشتر نگران هستند که آنها را ناخواسته انتقال ویروس خود را.

تماشای فیلم همراه با یک حس عمیق از پیشامد. صرفا با شانس Achilli می گوید: شخصیت های که او با تمرکز بر همه نتایج خوب.

"من امیدوارم که مردم آن را می دهد قدرت است که اگر شما به قرارداد virus نور وجود دارد," او گفت:. "من فکر می کنم ما نیاز به قدرت حق در حال حاضر. همه ما در حال زندگی در این قرنطینه. ما در حال دیدن آنچه که واقعا اتفاق می افتد."

Achilli به پایان رسید فیلم — زندگی می کردند و از طریق stay-at-home سفارشات — از لندن است. او به رسمیت می شناسد که مردم در حال تبدیل شدن antsy مایل به خارج شدن از خانه به برخی از اندازه گیری از یک زندگی عادی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

این افراد ممکن است بخواهید به تماشای فیلم.

"داشتن دیده می شود چه اتفاقی برای سیستم بهداشت و درمان دیده می شود آنچه که پزشکان تا به حال از طریق من فکر می کنم که مستند و رفتن را از طریق این اقدامات سخت گیرانه است و تنها راه برای دریافت این تحت کنترل" Achilli گفت.

"من درک می کنم که ما آزادی دور گرفته شده اند — که ما استفاده می شود به زندگی می کنند مانند این استفاده نمی شود برای داشتن دولت به ما بگویید که چه می توانید و نمی تواند انجام دهد" او گفت:. "اما زمانی که شما نگاه کنید به آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق برای خود خاطر در خانه بمانند."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب