براده برای مزایای بیکاری افزایش Coronavirus بازدید بازار کار

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus همه گیر بسته شده است کسب و کار در سراسر کشور به عنوان دولت می خواهد مردم را به ماندن در خانه. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:03 a. m. ET

ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری صعود به 281,000 هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف کسب و کار و افراد سمت چپ از کار وزارت کار گفت: پنج شنبه. آن بود که بالاترین سطح از سپتامبر. 2 زمانی که آنها بالغ بر 299,000.

که آخرین شماره را برای هفته منتهی به روز شنبه گذشته بود که افزایش 70,000 از قبل هفته. اما انتظار می رود به پرش حتی بیشتر از این هفته به عنوان چند متحده گزارش داد که تعداد مدعیان بیکاری در وب سایت های سقوط کرده بود با بسیاری از مردم در تلاش برای فایل در همان زمان.

“در طول هفته پایان مارس 14, افزایش تعداد مدعیان بیکاری به وضوح نسبت به اثرات از COVID-19 ویروس” بخش گفت.

“یک تعداد متحده به طور خاص ذکر شده COVID-19 مربوط به اخراج در حالی که بسیاری از کشورهای گزارش افزایش اخراج در خدمات مربوط به صنایع به طور گسترده و در محل اقامت و غذا و خدمات صنایع به طور خاص و همچنین در حمل و نقل و انبارداری صنعت, آیا COVID-19 شناسایی شد به طور مستقیم و یا نه” به آن اضافه شده است.

در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر اجازه می دهد تا کارکنان خود را به کار در منزل از راه دور گزینه نیست و برای بسیاری از مردم است. رستوران که دستور داده شده است بسته به جز وانت و تحویل شده است به خصوص ضربه. و فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر در حال تعلیق تولید تا پایان ماه مارس.

کلرادو و دیگر کشورها دیده می شود سنبله در براده های این هفته است. در 9 مارس حدود 400 نفر در زمینه ادعاهای جدید در کلرادو اما در ساعت 10 صبح سه شنبه نزدیک به 7000 نفر در تلاش بودند خود را وارد کنید و ادعا می کند در این سیستم گفت: جو Barela, مدیر اجرایی, کلرادو, وزارت کار و اشتغال است.

Barela می گوید که دو هفته پیش آن را در زمان 10 دقیقه برای تماس گیرنده به دریافت از طریق به اشتغال ، در حال حاضر طول می کشد تا حداقل یک ساعت.

در اوهایو 78,000 مردم در زمینه بیکاری در طول سه روز اول این هفته به تنهایی در مقایسه با 6,500 در تمام هفته گذشته است.

در چندین ایالت از جمله نیویورک اورگان و نیوجرسی بسیاری از مردم برای اعمال نرخ بیکاری است که رایانه ها پایین رفت.

“ما شاهد یک رکورد تعداد بیمه بیکاری برنامه های کاربردی بسیاری در این واقعیت است که سیستم دولتی سقوط کرد” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet