مبارزه با ترس با آبجو: ویروس اسپرز منظقه آبجو فروش

WAKE FOREST, N. C. – گاهی اوقات شما می خواهم که در آن هر کس می داند نام خود را. اما با کروناویروس جدید ظاهر در سراسر کشور سفر مورد علاقه خود را ضربه بزنید اتاق نیست در اینده نزدیک. بنابراین کارخانه های لبنی پله تا ارائه منظقه growlers به دفع گله مند.

در میان رشد بیماری همه گیر کوروناویروس کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه بسته شدن تمام رستوران ها و کافه ها به جز takeout. اما به جای گله مند Tar Heels هستند growling. تعدادی از کشورهای دیگر در سراسر کشور قرار داده اند اقدامات مشابه در محل. اما در جایی که یک درب را خاموش درب دیگر ممکن است باز و کارخانه های لبنی هستند که پیدا کردن یک درب اتومبیل.

سفید خیابان آبجوسازی در مرکز شهر ویک جنگل ارائه شده است منظقه خدمات برای افرادی که در growler بطری پر شود با امضای خود شیر آبجو. آنها همچنین پیشنهاد دو پاینت قوطی به نام “crowlers.”

شیر اتاق مدیر رنه بتنکورت می گوید: حرکت است آبجوسازی راه نشان دادن قدردانی برای مشتریان در حالی که کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“آبجو نیست یک ضرورت است,” او می گوید. “اما … آبجو اجتماعی است چیزی. بنابراین واقعیت این است که ما خودمان را به دور از هر یک از دیگر و کسانی که فرصت ها در حال دور گرفته شده من فکر می کنم که تاثیر زیادی از مردم است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق بازیابی در چند هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

برای کمک به مشتریان را تشکیل می دهند برای برخی از سرگرم کننده آنها از دست رفته از ممنوع barroom اجتماعات — و به افزایش به ضعیف کسب و کار — Austin Beerworks در تگزاس ارسال شده یک عکس از رنگ روشن قوطی ها و بطری های روی هم چیده شده در یک جدید را تغییر drive-thru.

“مطابق با قوانین جدید ما taproom در حال حاضر تنها قادر به ارائه آبجو-To-Go” آبجوسازی گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما راه اندازی یک درایو را از طریق چادر و در حال کار بر روی preordering آنلاین نیست.”

Wolf Creek آبجوسازی در والنسیا کالیفرنیا در توئیتر خود نوشت: “آبجوسازی/اتاق مزه ممکن است بسته بر فرض سرگرم کننده; با این حال شما می توانید بر روی بیش از به @wolfcreekscv برای درایو را از طریق 6-بسته merch و برخی از مواد غذایی خوشمزه!”

در ضمن مصرف کنندگان آبجو در آلاباما شاد زمانی که دولت ABC کمیسیون در روز سه شنبه صادر اضطراری و قانون اجازه می دهد منظقه فروش باز نشده الکل در رستوران ها و کافه ها. ?حرکت در آمد که دولت تعطیل 78 دولتی مشروب فروشگاه های سراسر آلاباما.

در پی جنگل پزشک جیم قاضی معمولا می آید به سفید خیابان یک زن و شوهر از بار در هفته. بنابراین او در ظهور را انتخاب کنید تا سه crowlers به خانه می برد.

“آبجو وجود دارد با ویسکی — که من نمی توانم در اینجا,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در آن صعود رتبه خود را در لیست ضرورت. “کاملا بالاتر از کاغذ توالت در حال حاضر. بدون شک.”

مبارزه با ترس با آبجو.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار جاناتان درو در رالی کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

___

دنبال آلن نژاد در @AllenGBreed

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de