Fenway پارک ارگ می دهد که طرفداران Ballpark صدا در صفحه اصلی — و او طول می کشد درخواست

بزرگنمایی این تصویر

با فصل بیس بال در برگزاری Fenway پارک ارگ جاش Kantor جریان یک نمایش از خانه خود را هر بعد از ظهر. او با استفاده از خود دانش دائره المعارف موسیقی بازی درخواست و او خواستار کمک های مالی به مواد غذایی محلی بانک ها. Screengrab توسط NPR/7 زمین باز یافته کشش در Facebook پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Screengrab توسط NPR/7 زمین باز یافته کشش در Facebook

این فصل بهار وجود ندارد و ترک بت هیچ اواخر باز یافته homers. اما هنوز هم وجود دارد صدای ارگان بازی “من را به Ballgame.”

که به لطف به جاش Kantor این Fenway پارک ارگ. هر روز در 3 p. m. او نقش 30 دقیقه از آهنگ ها در ارگان زنده از یک اتاق در خانه خود را در کمبریج ،

Kantor جریان نشان می دهد در Facebook Live, و او خواستار آن 7-کشش زمین باز یافته. او را تشویق می کند مردمی در خانه به یک کشش آواز خواندن همراه و لذت بردن از برخی از آهنگ های مورد علاقه با هم از هم جدا.

این ارگ نیز بازسازی بخشی از آنچه که باعث می شود خود را در ورزشگاه اجرای برنامه های ویژه: او طول می کشد درخواست. از حدود سال 2011 او شده است بازی آهنگ که مردم نشان می دهد به او را در توییتر. در حال حاضر این درخواست در آمد از طریق چت زنده در Facebook صفحه و سپس منتقل به او در یادداشت های چسبنده با همسرش, مریم ایتون که او خواستار “برگرد. مریم.”

“ما شروع به نشان می دهد در مارس 26 (چه قرار بود اولین روز از فصل بیس بال) و ما برنامه ریزی تنها به آن را انجام دهد که یک روز اما با انجام آن به ما آموخته است که ما چقدر از آن را کردم و چقدر دیگران از آن” Kantor می گوید NPR در یک پیام آنلاین. “ما متعهد به انجام آن هر روز (چه یک آخر هفته؟) تا زمانی که افراد بیمار از آن و یا تا زمانی که بیس بال شروع می شود.”

در روز سه شنبه را نشان می دهد Kantor آغاز شد و با یک لبخند و اسموکی رابینسون “من دوم که احساسات.” او در نقل مکان کرد به آهنگ REM ملکه و Bob Marley, در میان دیگران. او حتی چند میله از “Piano Man” با وجود آنچه که او گفت که او خواهد خیرخواهی تماس خود را به “بی تفاوتی” نسبت به بیلی جوئل. او می تواند ظاهرا بازی هر آهنگ.

Kantor به ندرت به نظر می رسد به طور مستقیم در دوربین اما او banters با نامرئی جمعیت کل زمان. آن را روشن و او را به انجام آن برای همه مخاطبان خود را در: تمام کسانی که طرفداران بیس بال از دست رفته ورزشگاه و بسیاری از بیشتر به دنبال برخی از روشنایی در میان روز در خانه.

Partway از طریق مجموعه ای او dons جانی دیمون Red Sox, فلیپ فلاپ کامل با شانه طول مو. او نشان می دهد که بینندگان کمک مالی خود را به بانک مواد غذایی محلی و بازدید feedingamerica.org برای پیدا کردن در این نزدیکی هست.

به عنوان نشان می دهد بادها را پس از 36-عجیب و غریب دقیقه Kantor می گوید او به بازی یک آهنگ درخواست شده توسط دوستان خود را Fran. “من میخوام بازی ما را, او می گوید. “و آواز خواندن همراه و فقط به می گویند با تشکر از شما خیلی برای اینجا بودن. این است که واقعا شادی را برای مریم و من را وادار به انجام این کار هر روز با هم داشته باشند و این چیزی برای نگاه به جلو به امروز با هم.”

“ما شما را دوست دارم” Kantor می گوید. “خوب به خودتان و خوبی به یکدیگر و شستن دست های خود را و خود را می پوشند و تمام چیزهای که.”

سپس او شروع به نواختن یک آهنگ آشنا باشد و در ارگان آهنگ برای بار: “روزی همراه خواهیم بود” محبوب ساخته شده توسط Diana Ross و سوپریمز.

ایتون شروع به آواز خواندن در پس زمینه.

“خواندن آن!” Kantor به او می گوید و برای همه ما است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im