فدرال قرار نیست قرنطینه مسافران در جنوب کالیفرنیا

لس آنجلس – دولت آمریکا جمعه اعلام کرد که آن را نمی خواهد سعی کنید به ارسال ده ها تن از مسافران کشتی کروز قرنطینه در میان coronavirus نگرانی به یک شهر در جنوب کالیفرنیا که استدلال را مطرح یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی محلی خطر است.

دولت مطلع در وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است که در آن مشخص بود این کار نیاز به استفاده از دولتی فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا برای منزوی کردن مسافران از الماس شاهزاده خانم آژانس دولتی گفت.

مقامات محلی گفته بود آنها نیست از جمله در فرآیند برنامه ریزی و می خواهند بدانند که آنچه در پادمان در محل برای جلوگیری از انتقال ویروس

یک قاضی فدرال تا به حال به طور موقت منع مبادله و مورد سوال چرا بیماران نیست در حال ارسال به امکانات طراحی شده برای رسیدگی به بیماری مسری مانند ابولا. این فرویو مرکز قبلا قرار دارد از افراد با معلولیت های فکری و توسعه.

“این یک پیروزی برای شهروندان کوستا مسا و اورنج کانتی” شهردار کاترینا فولی در بیانیه ای گفت. “اما دولت وعده داده است به جای آینده افراد آلوده وجود دارد بنابراین نبرد نشده است. ما ادامه خواهد داد به درخواست دادگاه به منع دولت از استفاده از این کاملا نامناسب تسهیلات برای مسکن افراد آلوده به ویروس بسیار مسری و بیماری های بالقوه کشنده.”

یک دادگاه برنامه ریزی شده بود دوشنبه آینده.

بیش از 300 آمریکایی مسافران در کشتی کروز در ژاپن شده بود تخلیه و قرنطینه در آمریکا پایگاه نظامی در شمال کالیفرنیا و تگزاس. برخی از مسافران به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus که به کشته شدن هزاران نفر از مردم عمدتا در چین است.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: حدود 67 مسافر فرستاده شده به پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County شد ساکنان کالیفرنیا و 15 از آنها آزمایش مثبت برای ویروس. سوال این بود که چه چیزی برای انجام با این مسافران که نیست قادر به بازگشت به پایگاه نظامی پس از آنها تست مثبت اگر چه آنها دیگر مورد نیاز بیمارستان مراقبت.

دولت فدرال گفت: آن دیگر نیاز به استفاده از کوستا مسا تسهیلات به دلیل وجود تنها تعداد کمی که تست مثبت برای COVID-19 و 14 روز انزوا از دیگران است به زودی به پایان با توجه به California Department of Public Health بیانیه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im