فدرال هشدار تجار را Coronavirus درمان ادعا می کند

بزرگنمایی این تصویر

FDA کمیسر Stephen هان در یک کنفرانس خبری در شیوع کروناویروس در کاخ سفید در 19 مارس ، معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

سلامت کلاهبرداری ظاهر شوند به عنوان coronavirus بهداشت بحران رشد می کند در سراسر کشور, با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا و کمیسیون تجارت فدرال.

این سازمان هشدار در مورد گسترش محصولات جعلی که ادعا می کنند برای تست coronavirus و جلوگیری و یا درمان COVID-19. FDA ارسال نامه هشدار به هفت کنندگان از محصولات درمانی از جمله اسانس اسپری بینی و گیاهی دروغ است.

ادعا می کند برای این محصولات نه تنها نقض قانون فدرال اما یک تهدید برای بهداشت عمومی است. مهاجرت جمعیت به نظر می رسد به یک هدف می گوید FDA سخنگوی جرمی کان.

“این scammers می دانیم که گروه های قومی که ممکن است صحبت می کنند و یا خواندن به زبان انگلیسی و یا که برگزاری برخی باورهای فرهنگی می تواند اهداف آسان است. برای مثال مادری آمریکایی لاتینی, آسیایی ها و آفریقایی ها ممکن است دارای یک سنت طولانی از تبدیل شدن به بیشتر های گیاهی و یا به اصطلاح “طبیعی” و درمان می گوید:” کان.

لی براون یک پزشک خانواده در لا Clínica del Pueblo که caters به لاتینی ها در ایالات مریلند و واشنگتن دی سی منطقه است. او می گوید: بحران کنونی نگران کننده است چرا که “در جامعه ما بسیار رایج است به استفاده از داروهای خانگی و یا nonprescription داروها برای درمان بیماری های شایع.” او می گوید: او توصیه می کند بیماران “به استفاده از احتیاط در هر زمان آنها را دریافت تبلیغات در مورد nonprescribed داروها و برای همیشه از تماس با پزشک مراقبت های اولیه قبل از مصرف هر نوع درمان است.”

لیستی از تولید کنندگان دریافت کرده اند که FDA هشدار حروف عبارتند از: حیاتی نقره Quinessence آروماتراپی Ltd. Xephyr, LLC انجام کسب و کار به عنوان N-Ergetics, GuruNanda LLC, زنده کردن جامع درمانگاه گیاهی امی LLC و جیم باکر نشان می دهد.

در نامه ای به امی گیاهی, Inc. این سازمان می نویسد: “FDA تعیین کرده است که وب سایت خود را ارائه می دهد “Coronavirus پروتکل” محصولات (Coronavirus Boneset چای Coronavirus همراه حفاظت از Coronavirus هسته تنتور Coronavirus سیستم ایمنی بدن و اقطی تنتور) برای فروش در ایالات متحده است و این محصولات در نظر گرفته شده برای کاهش و جلوگیری از, درمان, تشخیص و یا درمان COVID-191 در مردم است.”

حداقل یکی از این کسب و کار زنده کردن جامع درمانگاه تعطیل کرده است خود را از فروشگاه های آنلاین.

کمیسر Stephen هان هشدار داد: “ما باید تهاجمی نظارت برنامه ای است که به طور معمول نظارت بر منابع آنلاین برای سلامت تقلب در محصولات به خصوص در طول یک قابل توجه مسئله بهداشت عمومی مانند این یکی.”

وجود دارد در حال رشد است اضطراب در مورد کروناویروس که باعث ایجاد تقاضا اما مورد تایید FDA است یک واکسن یا درمان برای COVID-19 – و وجود دارد محدود کیت تست در دسترس است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im