گزارش فدرال می گوید زنان در زندان دریافت مجازات شدیدتر از مردان

بزرگنمایی این تصویر

Lashonia تامپسون-ال که صرف 18 سال در زندان می گوید او یک بار قرار داده شد در سلول انفرادی برای مدت سه ماه پس از ساخت غیر مجاز در تماس تلفنی به او 10 سال. یوسف شاپیرو/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوسف شاپیرو/NPR

زنان در زندان که در مقایسه با زندانی مردان اغلب دریافت نامتناسب سخت مجازات برای نقض جزئی از قوانین زندان با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط فدرال حقیقت یاب سازمان.

گزارش از ایالات متحده کمیسیون حقوق مدنی می آید پس از جلسات عمومی در سال 2019 و yearlong بررسی است. یافته های این کمیسیون منعکس و استناد به داستان توسط NPR که در نگاه, چرا, زندان, نظم و انضباط در سیاست های اغلب مجازات زنان بیشتر به شدت از مردان است.

“آنچه ما دیدیم این بود که زنان خود را به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد [از مردان] به موضوع به شیوه های انضباطی برای تخلفات جزئی می گوید:” کاترین Lhamon کمیسیون صندلی. کسانی که جرایم جزئی شامل “بودن آنچه به نام گستاخ یا سرپیچی از دستور و یا ادای سوگند.”

در سال 2018, NPR و Medill مدرسه روزنامه نگاری در دانشگاه نورث وسترن داده های جمع آوری شده از زندانهای سراسر آمریکا یافت می شود که زنان منظم شد دو تا سه برابر بیشتر از مردان به صورت جزئی تر تخلفات از قوانین زندان. زنان با احتمال بیشتری به مجازات برای خشونت پرهیزی و اغلب ذهنی نقض مانند سرپیچی و یا صحبت کردن به یک اصلاحات افسر.

این NPR داستان یافت که مجازات برای این موارد نقض جزئی انجام شده اغلب عواقب قابل توجهی است. زنان از دست رفته “رفتار خوب اعتبارات” و روز اضافه شد به زمان آنها در زندان به سر برد. آنها از دست امتیازات مانند که قادر به خرید مواد غذایی و یا زنان و محصولات بهداشتی از زندان هنر. آنها از دست رفته تلفن و ملاقات امتیازات. گاهی اوقات آنها فرستاده شده به سلول انفرادی.

“اگر مردم — زنان — در زمان خدمت در راه سخت تر از آنها را اگر آنها برای مردان مانند رفتارهای است که کلاسیک تبعیض” Lhamon می افزاید. “و نیز آن است که معکوس برای هدف از ساخت مطمئن شوید که زنان خواهد شد که مجددا جامعه به عنوان بسیاری [تشکلات مردم] آیا قادر خواهد بود به موفقیت است که آنها انجام می دهند.”

این کمیسیون گزارش “زنان در زندان: به دنبال عدالت پشت میله های زندان” به نظر می رسد در طیف وسیعی از مسائل مربوط به زنان در زندان از جمله اختلاف در نظم و انضباط است.

در میان توصیه های آن:

  • زندانها باید بهتر آدرس سلامت نیازهای مراقبت از زنان در زندان “از جمله پزشك زنان و مراقبت های دوران بارداری است که قانون اساسی به عنوان مورد نیاز است.” NPR گزارش نشان داد که تعداد زیادی از زنان با مسائل مربوط به سلامت روان تا پایان در سلول انفرادی.
  • زندانها باید “منع مانع اهداف بلندپروازانه زنان باردار و قرار دادن آنها در سلول انفرادی به این شیوه نشان دهنده جدی در سلامت جسمی و روانی خطرات.”
  • زندانها باید “انجام بیشتر برای کمک به زنان در حفظ و در تماس با کودکان و خانواده ها است.”
  • کارکنان زندان باید بهتر آموزش دیده “به آدرس بالا نرخ تروما در میان زنان زندانی.” NPR یافت که 75 درصد یا بیشتر از زنان در زندان را تجربه جنسی قبلی و یا ضربه فیزیکی.
  • زندانها باید “جلوگیری از سخت مجازات برای تخلفات جزئی” و کاهش استفاده از سلول انفرادی.

Lashonia تامپسون-ال که قبل از شهادت این کمیسیون در ماه فوریه گذشته می گوید زندان و انضباط سیاست های ایجاد شده برای حفظ ایمنی در مردان زندانهای اما کار نمی کند هنگامی که به زندان زنان در آن کمتر وجود دارد خشونت است.

“برخی از چیزهایی که زنان را از مردان نمی شامل سرقت از آشپزخانه که آیا آن میوه یا سبزیجات و یا حتی یک مانده تکه نان ذرت,” او می گوید. “یا برای بی احترامی به یک افسر. آنها آن را اهانت.”

تامپسون-El صرف 18 سال در زندان است. او هنگامی که قرار داده در سلول انفرادی برای مدت سه ماه او می گوید: — پس از او ساخته شده غیر مجاز در تماس تلفنی به او 10 سال. پس از آن او از دست رفته تلفن امتیازات صفحه اصلی.

“هنگامی که شما در زندان آن را دشوار است به سعی کنید برای تبدیل زندگی خود را و بازسازی خود و قوی و مثبت می شود زمانی که شما نمی تواند صحبت می کنند و به بچه های خود را,” او می گوید. “چرا که آنها مانند مهم ترین چیزی که در جهان به شما است.”

پس از زندان, Thompson-ال به خانه آمد به واشنگتن و آغاز سیم یا زنان درگیر در هنگام ورود دوباره تلاش برای کمک به زنان دیگر است.

“من می دانم که بسیاری از مردان شده اند زندانی می گوید:” تامپسون-ال. “شوهر من زندانی, برادر من, من godbrother بسیاری از همسالان من. و من به آنها صحبت در مورد این مسائل در همه زمان ها و آنها همیشه شگفت زده و شگفت زده هنگامی که من به آنها بگویید در مورد برخی از چیزهایی که زنان منظم شد ، و من همیشه زده این سطح از خشونت و سطح آسیب آنها را تجربه کرده اند در امکانات است.”

در زندان زنان, سیاه, زنان برخی از سخت ترین مجازات ها با توجه به گزارش جدید. کمیسیون محاسبه شده است که زنان را تا 23 درصد از زنان در زندان اما آنها را تا 40 درصد از زنان در سلول انفرادی.

به گزارش نگاه متحده است که کاهش در استفاده از سلول انفرادی به جای آن با کمتر تنبیهی جایگزین کردم و نتایج خوب است.

“آنها در حال دیدن چشمگیر کاهش حوادث خشونت کاهش چشمگیر در نوع رفتار که زندان نمی خواهید برای دیدن تکرار می گوید:” Lhamon. “و آنها بهتر آماده سازی زنان برای هنگام ورود دوباره پس از آزادی از زندان است.”

حدود 231,000 زنان و دختران زندانی در آمریکا با توجه به سیاست ابتکار با حدود 99,000 در زندانها, 16,000 فدرال زندانها و 101,000 در زندان های محلی. هشتاد درصد از زنان در زندان های مادران هستند و بسیاری از آنها اصلی, سرپرست, کودکان, با توجه به, زندان, سیاست ابتکار. شصت درصد از زنان در زندان به اعدام محکوم نشده است و در انتظار محاکمه معمولا به این دلیل که آنها قادر به پرداخت وثیقه.

زنان هستند و فقط درصد کمی — حدود 10 درصد از مردم در زندان ها و زندان اما تعداد آنها در حال افزایش بسیار سریع تر از کسانی که برای مردان است. کمیسیون محاسبات در طول 40 سال گذشته تعداد زنان در دولت فدرال و زندان افزایش یافته است و بیش از 730%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de