یک بورلی هیلز real estate توسعه دهنده متهم به رشوه دادن به لس آنجلس کارمند دستگیر شد در دولت wiretap داشتن “فاسد معاملات” با دیگر مقامات فدرال دادستان گفت: در تشکیل پرونده جدید.

ایالات متحده دفتر دادستان به نام مقامات دولتی و یا شناسایی سازمان های که در آن آنها کار کرده است. آنها در توصیف مکالمات بین توسعه دهنده آرمان Gabay و نام افراد مورد اجازه مشکلات مسائل مالیاتی و دولت تامین مالی برای یکی از پروژه های خود را در میان دیگر مسائل.

Gabay که چهره رشوه خواری و تقلب سیم اتهامات خواسته شده بود توسط یک مقام دولتی در طول یک تماس تلفنی به یک کمپین کمک مالی به ناشناس, سیاستمدار, با توجه به پر کردن. Gabay توافق به $10,000. مدت کوتاهی پس از همان رسمی گفت Gabay که یک دولت جدید کارمند اختصاص داده شده بود به یکی از پروژه های ساخت و ساز دادستان گفت.

“این به نظر می رسد که [رسمی] تا به حال حل و فصل یک موضوع (از بسیاری) که متهم مواجه شد در مورد ساخت و ساز از محل اقامت شخصی” آنها نوشت. تشکیل پرونده نمی گویند که در آن ملک واقع شده بود.

تبلیغات

دادستان گفت: همان مقام دولتی تا به حال یکی دیگر دولت کارگر مواخذه برای “امواج” در اجازه مسئله در Gabay اموال. با توجه به تشکیل پرونده های عمومی رسمی bragged به Gabay که کارگر گفته بود که بعد از زمان رسمی را به نام “به شما می گویند چگونه بالا می تواند به من پرش.”

دادستان گفت: آنها به این نتیجه رسیدند پس از شنیدن Gabay را در مکالمات است که او “به احتمال زیاد با دادن رشوه و/یا مزایای دیگر” به آن مقام یا شخص ثالث در ازای “رسمی عمل می کند.”

Thomas P. اوبراین یک وکیل برای Gabay گفت: این بار در یک ایمیل: “ما به شدت مخالف با دولت تشکیل پرونده و ما به این آدرس در انجمن مناسب.”

Gabay که می رود به نام Gabaee است التماس کرد گناه نیست به جرم رشوه خواری و تقلب سیم اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

بازرسان فدرال دستگیر Gabay در 2018, او را متهم به رشوه دادن به لس آنجلس کارمند امید تامین پر سود اوراق اجاره در هاوتورن. دادستان گفت: Gabay کار کرده است که با شرکت املاک و مستغلات چارلز شرکت ، به بخش رسمی ماهانه رشوه از $1000 یا بیشتر — و در یک نقطه به دنبال به خرید یک خانه به صورت رسمی در سانتا رزا.

توماس Shepos این شهرستان رسمی, بعد, توافق, به اعتراف به گناه به اظهارات نادرست به اف بی آی و امضای نادرست مالیات بازگشت.

در پرونده دادستان فدرال استدلال که شواهد از wiretapped تماس باید اجازه داده شود در Gabay آزمایشی برای مقابله با هر گونه ادعا می کنند که او یک قربانی به دام افتادن و نشان می دهد که او “مستعد” به ارتکاب چنین جنایاتی.

وکلای مدافع برای Gabay ثبت خود را حرکت مورد wiretapped تماس های که ارائه شد تحت مهر و موم.

Gabay وکلا گفت: حرکت خود باید محرمانه باقی می ماند چرا که آن را اشاره به افرادی که علنا متهم و را “ناعادلانه رنج می برند شخصی و حرفه ای اعتباری آسیب اگر آن را برای عموم شناخته شده که دولت در حال بررسی آنها را برای رفتار مجرمانه.”

بازرسان فدرال توصیف دیگر wiretapped تماس مربوط به Gabay. در یک نمونه Gabay صحبت به ناشناس رسمی در مورد گرفتن یک نفع برای یکی از دوستان که نیاز به کمک با موضوع مالیات با توجه به تشکیل پرونده حقوقی. او سپس به تلفن دوست خود گفت که او “در زمان مراقبت از آن” و رسمی تماس بگیرید.

“من به کمک دوستان خود را در مبارزات و چیزهایی مانند این که” Gabay گفت: دوستان با توجه به تشکیل پرونده حقوقی.

باراک اوباما سخنگوی تهم Mrozek کاهش یافته است به نظر پر کردن چهار شنبه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر