قاضی فدرال درخواست آمریکا فوتبال زنان تیم برابر پرداخت ادعا می کنند

بزرگنمایی این تصویر

بازیکنان خط برای یک عکس قبل از به فینال جام جهانی بین آمریکا و هلند در دسین خارج لیون فرانسه در جولای 7, 2019. تیم را با پیروزی 2-0 و ادعای خود را در جام جهانی. Alessandra تارانتینو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Alessandra تارانتینو/AP

جام جهانی قهرمان ایالات متحده فوتبال زنان تیم تعهد به مبارزه پس از یک قاضی برکنار بخش های کلیدی از طرح دعوی در دادگاه خود به دنبال جبران در برابر همتایان مرد خود.

قاضی فدرال Gary R. Klausner را رد کرده و ادعا می کنند که زنان تیم پرداخت می شود کمتر از آمریکا تیم مردان. او همچنین با رد ادعای نابرابر شرایط کار مربوط به تعدادی از چمن و چمن زمین. در حالی که قاضی اجازه نداد دیگر ادعا در طرح دعوی در دادگاه برای حرکت به جلو به دادگاه برای زنانی که موفق به کسب قلب ملت با جیغ وداد بازی کردن به عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته حاکم است یک ضربه بزرگ.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان در بیانیه ای گفت.

تیم co-کاپیتان مگان Rapinoe در توئیتر خود نوشت: “ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای برابری است.”

در ایالات متحده زنان در زمینه کت و شلوار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در ماه مارس 2019, ماه پس از ایالات متحده مردان فوتبال تیم موفق به واجد شرایط برای جام جهانی 2018.

طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد در بخشی که “زن بازیکنان همواره پرداخت پول کمتر از همتایان مرد خود. این درست است حتی اگر عملکرد آنها شده است برتر که از نر بازیکنان است.”

در ایالات متحده زنان سپس به تسلط 2019 مسابقات به اوج خود رسید 2-0 برنده بیش از هلند است که سوخت برای حمایت از ادعای خود را که آنها را کم ارزش. جمعیت تشویق این تیم پیروزی در فرانسه فوران به یک شعار از “دستمزد برابر در برابر پرداخت!”

در رد این زنان ادعا می کنند که آنها پرداخت کمتر برای همان کار قاضی Klausner با اشاره به تفاوت در ساختار مردان و زنان قراردادها — قرارداد به آنها توافق کردند که در چانه زنی جمعی.

“این WNT [زنان تیم ملی] رد پیشنهاد پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان MNT [تیم ملی مردان] و … WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای مزایای دیگر مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت. “متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته اند و تا به حال آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی بازی های ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار است.”

قاضی گفت: زنان در قرارداد تضمین بازیکنان پرداخت خواهد شد صرف نظر از اینکه آنها بازی کند. مردان پرداخت می شود اگر آنها به نام به اردوگاه به بازی و سپس شرکت در یک مسابقه است. در این نقطه Klausner گفت: شاکی در اظهارات “بودند کافی برای ایجاد یک اختلاف واقعی.”

پس از Klausner حاکم جمعه لوینسون وعده داده است که زنان “درخواست تجدید نظر خواهد کرد و مطبوعات است.”

“ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر” او گفت:. “ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها.”

به نوبه خود, ایالات متحده آمریکا فوتبال ابراز امیدواری برای کمتر acrimonious آینده: “ما مشتاقانه منتظر به کار با تیم ملی به نمودار یک مسیر مثبت رو به جلو به رشد بازی و… ما متعهد به ادامه این کار برای اطمینان از زنان ما تیم ملی باقی مانده است بهترین در جهان و مجموعه استاندارد برای فوتبال زنان.”

آزمایشی برای باقی مانده بخش از پرونده که شامل اتهامات تفاوت در مردان و زنان در سفر و اقامت در هتل, قرار است به زودی در ماه ژوئن.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>