یک قاضی فدرال در لس آنجلس در این هفته صادر قضاوت نهایی خود را در طولانی مدت در مورد مهاجرت پایان بخشیدن به راه مهاجرت و گمرک با استفاده از پلیس محلی به بازداشت مردم آن مظنون بودن در این کشور غیر قانونی است.

قضاوت ظ روز شنبه توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Andre Birotte رسمی یک حکم او در ماه سپتامبر که شامل یک دستور دائم جلوگیری از یخ با استفاده از مستعد خطا پایگاه داده در هنگام صدور به اصطلاح detainers که درخواست های ساخته شده به سازمان های پلیس برای حفظ افرادی که دستگیر شده اند در زندان برای دو روز فراتر از زمان آنها در غیر این صورت برگزار می شود.

زودتر حکم همچنین مسدود یخ از صدور چنین درخواست برای اجرای قانون ایالتی و محلی در کشورهای که در آن وجود ندارد صریح قانون اجازه پلیس برای دستگیری کسی و یا نگه داشتن آنها را در بازداشت در نگهداری مهاجرت.

این حکم که اعمال شده به یخ فعالیت در همه اما چند متحده به نظر می رسد به عظیم مفاهیم چگونه دولت اهداف مردم برای اخراج. اما از وکلای وزارت دادگستری ایالات متحده مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر آورده است که مورد اختلاف نظر داشتند که آیا دستور به اثر رفت بلافاصله و یخ به هیچ نشانه ای از آن بود تغییر شیوه های آن.

تبلیغات

آخرین سقوط یخ سخنگوی آژانس شد “بررسی حکم و ما با توجه به گزینه های قانونی.”

این هفته قضاوت پاک هر گونه ابهام.

تحت قضاوت یخ سه ماه به “اتخاذ و اجرای هر گونه سیاست های, شیوه های آموزش و سیستم تغییرات لازم برای اطمینان از سازگار و موثر انطباق” با قضاوت Birotte نوشت. قاضی دستور دولت وکلا به او را با ارائه شواهد آن در حال اجرا سیاست های جدید.

“این قضاوت را تضمین می کند که یخ را مطابق با دادگاه یافته است که این برنامه آن را به حال برای چندین دهه است که ریشه در شیوه های خلاف قانون اساسی است که باید به پایان” گفت: Jennie Pasquarella یک وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به کمک استدلال می کنند در این مورد.

تبلیغات

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا شده که این پایگاه داده است که عوامل مشورت به موضوع detainers آنقدر بد و ناقص با اطلاعات ناقص و نادرست که یخ افسران نباید اجازه داد به تکیه بر آنها به عنوان تنها پایه ای برای نگه داشتن کسی در بازداشت است.

در ماه سپتامبر قاضی موافقت کرد که با ارزیابی و پیدا کردن که پایگاه داده اغلب شامل “اطلاعات ناقص قابل توجهی اشتباهات و یا طراحی نشده است به ارائه اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای تعیین یک فرد را زدودن.”

این خطا با توجه به این تصمیم منجر به بازداشت شهروندان آمریکایی و همچنین غیر شهروندان در این کشور قانونی. از مارس 2015 فوریه سال 2016 از 12,797 detainers صادر شده در آن دوره 771 برداشته شد, با توجه به یخ داده است. از کسانی که 771, 42 برداشته شد چرا که این فرد یک شهروند ایالات متحده.

در سال های پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد یخ به اصلاح سیاست های خود گفت: تغییرات ایجاد شده در روند صدور detainers دقیق تر.

قبلا برای مثال عوامل را بررسی کنید فردی پایگاه داده در جستجوی شواهدی از کسی که در این کشور غیر قانونی است. اما سه سال پیش این سازمان راه اندازی یک سیستم جدید که در آن 10 پایگاه داده به طور خودکار تردید است. یک سرپرست است که مورد نیاز برای ثبت نام در تصمیم گیری به موضوع detainers.

Birotte گفت: در قضاوت این هفته که به انجام مصاحبه با افراد مشکوک بودن در این کشور به طور غیر قانونی و چک کردن سخت کپی فایل ها دولت را نگه می دارد در مهاجران ترین منبع قابل اعتماد از اطلاعات برای صدور detainers.

قاضی تصمیم بر هر حکم ادامه توقیف درخواست های صادر شده توسط یخ افسر در دادگاه فدرال سیستم مرکزی کالیفرنیا. که تعیین مهم است زیرا آن را شامل اجرای اقیانوس آرام پاسخ مرکز یک مرکز در اورنج کانتی از آن یخ عوامل ارسال حکم ادامه توقیف درخواست به مقامات در 43 کشورهای گوام و واشنگتن ،

ده ها تن از اخراج افسران و قرارداد تحلیلگران کار در شیفت حدود ساعت هر روز در این مرکز است. در سال 2018 در این مرکز صادر شده 45,253 detainers و هشدار عوامل در زمینه دفاتر به بیش از 28,000 افراد دیگری منتشر شده از اجرای قانون حضانت قبل از یخ می تواند بازداشت آنها.

تبلیغات

اگر یخ تلاش می کند تا حرکت آن حکم ادامه توقیف عملیات به یکی دیگر از امکانات Birotte گفت, این باید هشدار و او را در پیشبرد و این دستور را دنبال کنید آن را به محل جدید.

همه موجود detainers صادر شده توسط اجرای مرکز نیز نسخ توسط قاضی حکم. Pasquarella گفت: آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از مردم که تحت تاثیر قرار, اما گفته است که در “هزار است.”

در نهایت Birotte به یخ یک ماه به هشدار هزاران نفر از محلی و دولتی ادارات پلیس که به آن فرستاده حکم ادامه توقیف درخواست خود را قضاوت و “تاثیر آن بر detainers صادر شده توسط ICE.” او دستور داد یخ به ارسال آن متوجه برجسته در وب سایت خود را و گفت: “آژانس باید به طور خاص اطلاع رسانی این سازمان که یک حکم ادامه توقیف نمی کند ارائه اختیارات قانونی برای یک دولت یا مامور اجرای قانون محلی را به یک داخلی مهاجرت کردند.”

این حکم ادامه توقیف فرایند زمانی آغاز می شود که پلیس و اثر انگشت یک فرد است. چاپ ارسال به صورت الکترونیکی به اف بی آی و چک چاپ میلیون ها نفر از مهاجران در امنیت پایگاه داده. اگر یک بازی وجود دارد — مانند کسی که برای ویزا درخواست و یا دستگیر شده توسط گشت مرزی — آن باعث یک بررسی روند که اغلب نقطه اوج با یک عامل در مرکز تصمیم گیری برای صدور حکم ادامه توقیف.

حدود 70 درصد از دستگیری های یخ باعث می شود رخ می دهد پس از این آژانس اطلاع در مورد کسی که آزاد شده از زندان های محلی و یا زندانها. در سال مالی 2019 یخ کرده بود تسلیم بیش از 160000 detainers با سازمان های اجرای قانون محلی با توجه به آژانس.

یخ سخنگوی کاهش یافته است به نظر در قضاوت و نمی گویند که آیا یخ در حال تغییر آن عمل صدور حکم ادامه توقیف درخواست. او خبرنگاران با اشاره به بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط کاخ سفید است.

“تک غیرمنتخب منطقه قاضی در منطقه مرکزی کالیفرنیا صادر شده از نظر قانونی بی اساس و جارو دستور که — اگر نه بلافاصله برداشته خواهد شد تضمین آزادی بی حد و حصر جنایی بیگانگان غیر قانونی به جوامع ما قرار دادن شهروندان در وخیم خطر” بیانیه ای گفت:. “این حکم را تضعیف ارکان اجرای مهاجرت و بلوک سنتی و حیاتی در اجرای قانون همکاری که رخ داده است برای چندین دهه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im