دولت فدرال پیاده سازی امداد به عنوان ملت قرقره از Coronavirus همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد این بیماری همه گیر در جمعه 3 آوریل سال 2020 است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

به عنوان قرقره اقتصاد از رکورد بیکاری و ایالات متحده همچنان به افزایش اجتماعی خود فاصله دستورالعمل دولت فدرال در حال کار برای اجرای اقدامات امداد به عنوان یک نتیجه تاریخی و اقتصادی بسته امداد امضا و به قانون فقط هشت روز پیش.

کاخ سفید نیروی کار است که انتظار می رود به مختصر ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه.

سازمان دیده بان این جلسه زندگی می کنند.

رئیس جمهور تهمت و وظیفه نیروی ملاقات با مطبوعات روزانه در این هفته به آدرس اقتصاد امداد اقدامات برای آمریکایی ها و شرکت های آمریکایی.

دولت روز جمعه اعلام کرد قصد دارد برای بازپرداخت بیمارستان برای درمان بیمه بیماران مبتلا به کوروناویروس. که شده بود یک سوال کلیدی در طول هفته به عنوان نگرانی چگونه مردم را به پرداخت هزینه برای درمان و یا تست که نه بیمه خصوصی و نه واجد شرایط برای پزشکی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قول داد برای دریافت پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در عرض دو هفته و یک هفته جلوتر از جدول زمانی اولیه. اما نگرانی های فراوان بر سر اینکه آیا خواهد شد که ممکن است برخی از گزارش ها نشان می دهد ممکن است تا زمانی که 20 هفته برای برخی از دریافت پرداخت.

عصر روز جمعه کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور تهمت نامزد برایان میلر به عنوان ناظر از چند تریلیون دلار هزینه فدرال در ارتباط با کروناویروس پاسخ تلاش است. آمریکا تا به حال به نام بیشتر برای نظارت بسته است.

این اقدامات اقتصادی به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد توصیه های جدید جمعه برای حفاظت شخصی در برابر سرایت.

CDC نشان می دهد مردم پوشیدن پارچه یا پارچه پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از ناخواسته گسترش این ویروس در میان افراد بدون علامت. دستورالعمل نیست به خصوص مفصل و رئیس جمهور تهمت تاکید کرد که این یک داوطلبانه اندازه گیری. او گفت که او انتظار ندارد به پوشیدن ماسک صورت خود را.

در حال بارگذاری…

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de