کشاورزان پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی میلیون ها نفر از خوک از کشتار

بزرگنمایی این تصویر

تا کنون کمتر خوک ها از ترس مجبور به معدوم شود با توجه به کروناویروس خاموش کردن گوشت خوک گیاهان. Macduff اورتون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Macduff اورتون/گتی ایماژ

یک ماه پیش آمریکا گوشت خوک کشاورزان در بحران است. حدود 40 درصد از این کشور گوشت خوک گیاهان تعطیل شد, چرا که آنها تا به حال تبدیل شدن به نقاط داغ از coronavirus عفونت است. گوشت خوک تولید شده بود که حمل و نقل جمعی تقریبا نیمی از یک میلیون خوک هر روز به کسانی که گیاهان به طور ناگهانی به حال هیچ جایی برای ارسال از تمام حیوانات و فضای کمی را به خانه برابر تعداد حیوانات گرنجر که هر روز متولد می شوند.

تولید گوشت خوک و تحلیلگران صنعت گفت که اگر کارخانه ها نمی دوباره باز به سرعت آنها را مجبور به euthanize میلیون ها نفر از خوک ها در مزارع خود.

اما بدترین سناریو به نظر می رسد نمی تواند اتفاق می افتد. با توجه به برآورد از تولید گوشت خوک و مقامات در سخت ترین ضربه ایالت مینهسوتا و آیووا, hog کشاورزان مجبور به کشتن و دور از کمتر از 200,000 حیوانات تا کنون.

“کشاورزان بسیار مبتکر مردم می گوید:” دیوید گذاری به عنوان preisler مدیر عامل شرکت مینه سوتا تولید گوشت خوک انجمن. او می گوید: کشاورزان ساخته شده برخی از سریع سازگاری–آنها تبدیل ساختمان های قدیمی به مسکن اضافی برای خوک تغذیه حیوانات کم انرژی جیره که نگه داشته و آنها را از به دست آوردن وزن به سرعت و ارسال برخی از حیوانات را به قصاب محلی مغازه ها. دیگران خوک حمل شد در نیمه راه در سراسر کشور از مینه سوتا به پنسیلوانیا و یا کالیفرنیا به گیاهان پردازش است که می تواند آنها را اداره کند.

مینه سوتا مدیره از سلامت حیوانات به دست آورد و دو 80 هکتار سایت های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کمپوست بازگشایی از خوک. همانطور که از مه 29, سایت پذیرفته 17,058 لاشه گراز. آنها می تواند مسئولیت رسیدگی به بسیاری از. شاید 100,000 150,000 لاشه شده اند trucked به رندر گیاهان که آنها را تبدیل به مواد اولیه مانند روغن و پودر پروتئین.

در آیووا دولت ارائه کمک مالی به کشاورزان که نیاز به euthanize خوک. کشاورزان کاربردی برای کمک های مالی به دور از حدود 25,000 حیوانات اند اما در عین حال گفت: دولت چگونه بسیاری از آنها در واقع معدوم شد. در اواسط ماه مه در آیووا وزیر کشاورزی مایک Naig گفت آیووا عمومی رادیو که کشاورزان در دولت مجبور شده بودند به کشتن کمتر از 5,000 بازار-آماده خوک تا کنون.

گراز صنعت مقامات می گویند که آنها شنیده ام چند مورد از معدوم خوک در دیگر عمده گوشت خوک تولید متحده است.

در لحظه بحران به نظر می رسد ebbing. اکثر گیاهان گوشت خوک از سر تولید گذاری به عنوان preisler می گوید: “خیلی زود به بگویید” این که آیا کشاورزان خواهد بود مجبور به کشتن خوک خود. گیاهان, او می گوید در حال اجرا در حدود 82 درصد از ظرفیت عادی “اما اگر ما وجود دارد که به اندازه کافی خوب نیست” برای رسیدگی به این پرونده از خوک ها در مزارع.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>