راست بافندگی آلمان به عنوان یادبود بمباران درسدن

درسدن, آلمان – آلمان و رئیس جمهور است که منجر بزرگداشت پنج شنبه به مناسبت سالگرد 75 از درسدن را بمباران توسط نیروهای متفقین در پایان جنگ جهانی دوم یک رویداد است که تبدیل به یک آزمون برای راه کشور دستگیره آن نازی ها گذشته است.

مورخان می گویند تا به 25000 نفر جان سپردند در طول سه روز بمباران از Feb. 13-15 1945 توسط آمریکا و انگلیس در هواپیما.

که قابل مقایسه با مرگ و میر در دیگر شهرهای آلمان. اما انسان ساخته طوفان وضوح گرفته شده توسط نویسنده آمریکایی کورت وانگات در کتاب خود “کشتارگاه و پنج” و تخریب بخش بزرگی از سبک باروک شهر را تبدیل به یک نقطه وحدت برای کسانی که به دنبال به تصویر کشیدن آلمانی را به عنوان قربانیان جنگ.

اسطوره است که به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیون تن در بمب گذاری شده است ترویج شده توسط far-فعالان حقوق بشر برای چند دهه. اخیرا در مورد آنها گرفته شده است تا توسط اعضای ملی جایگزین برای آلمان که رشد کرده است به یک نیروی قابل توجهی در سیاست آلمان پس از تاسیس آن هفت سال پیش.

این حزب که می رود به آلمانی مخفف AfD است نقل مکان کرد و به طور پیوسته به راست در طول سال. Bjoern Hoecke منطقه AfD رهبر که یک بار به نام “180 درجه به نوبه خود” در راه آلمان یادبود آن گذشته بود هنگامی که به عنوان یک حاشیه شکل اما در حال حاضر نشان دهنده این هسته است.

AfD را co-رئیس تینو Chrupalla به تازگی اعلام کرد که بمباران درسدن هزینه “حدود 100.000 زندگی می کند.” در حالی که این ادعا ها را رد کرد و توسط کارشناسان و محکوم به رویزیونیسم توسط احزاب میانه رو آنها منعکس جایگزین برای آلمان تاکتیک به دست آوردن توجه با شکستن تابوهای.

هفته گذشته حزب انداخت سیاست آلمان به آشوب های غیر منتظره حمایت از یک نامزد میانه رو به عنوان فرماندار در ایالت تورینگن در کشور دولت است. این خرابکاری واکنش به وضعیت دو نفر دیگر احزاب از جمله آنگلا مرکل مرکز-راست دموکرات مسیحی باعث هتک حرمت و استعفای متعدد از جمله این که از مرکل را وارث آشکار است.

مارکو Wanderwitz یک دموکرات مسیحی مجلس گفت: لازم بود که به اعتصاب تعادل در راه است که موضع آلمان در جنگ جهانی دوم در نظر گرفته شده است.

“ثابت کمرنگ جلوه دادن آلمان گناه که یک مشکل است. این باید اشاره کرد در هر فرصت” او گفت:.

در همان زمان آلمانی ها نیاز به پیدا کردن راه هایی برای بحث در مورد شهروندان خود را در درد و رنج در جنگ جهانی دوم Wanderwitz اضافه شده است.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر و دوک کنت پسر عموی ملکه الیزابت دوم را به پیوستن به هزاران نفر از Dresdeners اواخر روز پنجشنبه به تشکیل یک زنجیره انسانی در یک ژست آشتی و برای بزرگداشت قربانیان جنایات نازی ها و جرم بمب گذاری توسط همه طرف در طول جنگ جهانی دوم است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su