ان پی آر

راست گروه Pranked: ‘شخص این است که مانند یک بد تصور Borat?’

بزرگنمایی این تصویر

ساشا بارون کوهن در حالی این جایزه امی در سال 2019 مشکوک بودن پشت یک شوخی در یک گروه نئونازی. فریز Harrison/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فریز Harrison/گتی ایماژ

برای قرار دادن آن را به سادگی مت مارشال فریب خورده شد.

“آره. منظور من است. آن را از دست ندهید” مارشال گفت: از طریق تلفن با یک آه.

مارشال, 36, بنیانگذار و رهبر سابق واشنگتن سه درصد است که تراز وسط قرار دارد با راست پاتریوت و شبه نظامیان جنبش است. در روز شنبه انجام شد و تشریفات در یک تجمع در المپیا به نام مارس برای حقوق ما 3 یک گردهمایی از “مشروطه” جناح که افراط گرایی انتقالها قرار داده و در ضد دولتی دسته.

این رویداد فاجعه پایان — یک نژادپرست singalong به ظاهر در صحنه کسیکه شوخی زننده کند ساشا بارون کوهن — ویروسی رفت و بیش از آخر هفته. آشکار نفوذ بود آخرین سالوو در جنگ فرهنگی یکی از بی پایان “صاحب” از طرف دیگر است. چپ در سیاتل trolled با glee; آنها هرگز خریداری شده به شبه نظامیان قبل. کشورهای غربی مرکز یک اورگان بر اساس watchdog که بارها و بارها هشدار داده است از ضد دولتی تهدید گفت: آن را به حال هیچ اطلاعاتی در مورد شیرین کاری اما “آن را سرگرم کننده است.”

برای مارشال که در حال اجرا برای دولت قوه مقننه آن را یک یادآوری از موانع او و دیگر Patriot رهبران جنبش به عنوان آنها سعی کنید به حک کردن یک مسیر به جریان اصلی.

“این فقط یک نوع ضربه در دندان,” او گفت:.

برای سال های مارشال تلاش برای متقاعد کردن منتقدان خود را که او و سه Percenters رد ایدئولوژی نژادپرستانه مانند سفید ناسیونالیسم. پس از آن تشویق شد او گفت: به یاد بگیرند که از کالیفرنیا بر اساس گروه, بازگشت به کار در ایالات متحده آمریکا است که کمک به محافظه کاران به دریافت پیام خود را در آبی متحده است.

مارشال گفت: این گروه در حال ظهور از هیچ یک هفته قبل از این تجمع و ارائه به پرداخت برای همه چیز. یک مرحله آراسته با بالن. یک تیم امنیتی. و چشمگیر سرمقاله روزنامه: کشور افسانه لری Gatlin از Gatlin برادران. مارشال ارائه NPR با گروه مکاتبات; آرم نشان می دهد یک تصویر ایده آل از یک کارگر آمریکایی.

“ما برخی از ایده های بزرگ است که ما می خواهم برای عبور توسط شما و ما بسیار هیجان زده در مورد آنچه شما انجام می دهند!” خواندن یک ادعا به کار در ایالات متحده آمریکا ایمیل که ارائه کمک برای تجمع.

مارشال گفت که او و دیگر سازمان خود پرسید که “آیا آن را بیش از حد خوب درست باشد?” اما اطمینان هنگامی که بازگشت به کار ایالات متحده آمریکا شده plunked کردن پول برای توالت های قابل حمل و سایر ملزومات. مارشال برآورد کل هزینه به $50,000 محدوده; پول پرداخت شد به طور مستقیم به فروشندگان نه تجمع سازمان.

“منظورم این است که آنها بازی” مارشال گفت. “ما از صحبت کردن با آنها در مورد چگونه نا امید کننده آن بود که برچسب نژادپرستانه و آنها با ما موافق بودند. مانند ما واقعا اجازه گارد و مورد اعتماد آنها است.”

روز شنبه رالی شروع به خاموش با توجه به طرح. سپس مارشال گفت: سازمان متوجه شدند که گروه دیگری اضافه شده بود در آخرین لحظه. یک بلوگرس عمل می کنند. مارشال و دوستان خود را بیش از حد مشغول راه اندازی به دامپزشک جدید مجری. علاوه بر حامیان مالی آمده بود از طریق Gatlin به عنوان به خوبی به عنوان یک گروه محلی که تایید شد به عنوان حلال است.

“تمام آن نگاه مانند آن را در حال بازی کردن, چک کردن,” مارشال گفت.

اما پس از آن جدید خواننده پا به روی صحنه و روشن شد که چیزی خاموش بود.

“یک پسر که مانند پوشیدن تقریبا یک دلقک کت و شلوار قرمز و سفید و آبی می شود وجود دارد,” مارشال گفت. “آشکار و پنهان. مانند جعلی بینی و چانه. و او شروع به بازی و اولین فکری که شما از شنیدن صدای او است, ‘شخص این است که مانند یک بد تصور Borat?’ ”

مارشال تماشا به عنوان مرد در لباس راديال را نژادپرستانه و ضد یهودی شعر در مورد سیاست و این بیماری همه گیر. حتی بدتر, برخی از اعضای مخاطبان بودند پیوستن به در. عکس مارشال Facebook صفحه نمایش چند نفر در میان جمعیت که به نظر می رسد فیلمبرداری مخاطبان واکنش با پنهان دوربین های دیجیتال و earpieces.

مارشال و دوستان خود را تلاش برای عجله مرحله و قطع میکروفن اما آنها متوقف شد توسط ماموران امنیتی نوظهور اسپانسر استخدام کرده بود. مارشال کالایی بود.

“این رویداد من!” مارشال به یاد می آورد تفکر است. “او نمی خواهید به نوبه خود من رویداد به یک نژادپرست عینک!”

پس از یک مبارزه فیزیکی بین سه Percenters و نگهبانان مارشال گفت: تولید خدمه از بین رفته است. مجری حامیان مالی گروه همه فرار به انتظار ماشین مارشال گفت. او در بر داشت خودش به تنهایی بر روی صحنه با یک مشخصه شوکه لری Gatlin.

“او به من نگاه کرد و گفت: Um, من فکر کردم من به یک جمهوری خواه متمم دوم رالی,’ ” مارشال گفت. “من گفت:” شما را به یکی. کسی در تلاش برای ربودن آن است. من نمی دانم چه خبر است.’ “

آنچه به نظر می رسد در جریان پیچیده شوخی. عکس های فیلم ها و توییت از شاهدان نشان می دهد این کار از ساشا بارون کوهن کمدین پشت “Borat” شخصیت. او همچنین شناخته شده برای فریب محافظه کاران به شرایط شرم آور خود را برای نشان می دهد تلویزیون است که امریکا ؟

یک نماینده برای بارون کوهن نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر یکشنبه. به غیر از یک آزادی مطبوعات وجود دارد کمی حاضر به نشان می دهد به کار در ایالات متحده آمریکا است, یک سازمان است. تماس به شماره در ایمیل رفت و به پست صوتی.

مارشال گفت: بدون شک وجود دارد آن را ساختگی است.

“کسی فقط به صرف پول زیادی در تلاش برای مجموعه ما,” او گفت:.

مارشال اذعان کرد که برخی از اعضای مخاطبان سنگ همراه با رمز و راز مجری حتی به خطوط است که پرهیاهو و نژادپرستانه و ضد یهودی.

“این غم آن را مایه تاسف است که برخی از مردم شعار بازگشت,” او گفت:.

اما او همچنین با اشاره به فیلم نشان دادن یک یهودی عضو واشنگتن و سه درصد گرفتن یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و تلاش برای غرق کردن عملکرد. مارشال گفت که او تخمین می زند که نیمی از جمعیت به سمت چپ زمانی که آنها شنیده ام ترانه.

این بود تنها پس از قسمت مارشال گفت که او را دیدم عکس ها و شنیده شاهد حساب که با اشاره به ساشا بارون کوهن به عنوان مقصر است. او را تحت تاثیر قرار.

“من می دانم که او چه کسی است اما من هرگز او را به دنبال” مارشال گفت. “من هرگز حتی به تماشای Borat تمام راه را از طریق به دلیل من نمی توانستم آن را تحمل کنم.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول